tel. 506 626 678 email

Półkotapczany

Półkotapczany


Aktywne filtry

Nowoczesne i funkcjonalne półkotapczany do domu

Półkotapczany prezentowane w tej kategorii to nowoczesne meble, które idealnie nadają się do małych pomieszczeń. Z powodzeniem zastępują klasyczne łóżko i pozwalają uzyskać wolną przestrzeń w sypialni. Meble w tym formacie na nowo cieszą się popularnością. Jeżeli i Ty szukasz praktycznego i nowoczesnego łóżka, a jednocześnie chcesz zaoszczędzić miejsce w domu, sprawdź oferowany przez nas półkotapczan pionowy z biurkiem. To ciekawa propozycja, która sprawi, że urządzenie małego pomieszczenia nie będzie stanowić żadnego problemu.

Pionowe półkotapczany z wygodnymi łóżkami do spania

Pionowe półkotapczany, podobnie jak tradycyjne łóżka, są bardzo wygodne. Dzięki połączeniu z luksusowym materacem, siedzenie i leżenie na nich jest niezwykle komfortowe. Dzięki swojemu designowi i funkcjonalności półkotapczany są popularnym wyborem do kawalerek i innych małych mieszkań. Półkotapczan pionowy 120x200 cm lub 140x200 cm to połączenie miejsca do spania oraz pojemnych półek, które pozwalają na ułożenie niezbędnych rzeczy. Płynny mechanizm sprawia, że rozłożenie i złożenie półkotapczanu nie stanowi żadnego problemu. 

Każdy z naszych mebli sprawdzi się jako łóżko dla singla, dla pary lub jako półkotapczan młodzieżowy. Półkotapczan dwuosobowy można łatwo rozbudować. Wystarczy na etapie kompletowania zamówienia dobrać odpowiednie szafki, półka, biurko i łóżko. W naszej ofercie zamówisz także nowoczesny półkotapczan jednoosobowy. W każdej sytuacji dopasujesz gabaryty mebla do swoich oczekiwań.

Oszczędność miejsca dzięki półkotapczanom dwuosobowym

Po złożeniu luksusowy półkotapczan przypomina szafę. Osoby, które nie wiedzą, co znajduje się w środku, myślą, że to front zwykłego mebla, więc rozwiązanie to idealnie sprawdza się w domach urządzonych w stylu nowoczesnym i klasycznym. Łóżko jest wyposażone w specjalne systemy bezpieczeństwa, chroniące przed samoistnym złożeniem, a miejsce do spania znajduje się na samym środku. Po bokach zostały umiejscowione dwie szafy, które pozwolą na przechowywanie wielu rzeczy. Korzystając z oferowanego przez nas półkotapczanu z biurkiem, zyskujesz wielofunkcyjny mebel sprawdzający się świetnie w przypadku aranżacji małej przestrzeni. I nie chodzi tylko o pokoje dziecięce, ale też o urządzanie powierzchni małych kawalerek.

Jeżeli chcesz zaprosić to praktyczne rozwiązanie do swojego mieszkania, przejrzyj półkotapczany dostępne w naszym sklepie. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą w skompletowaniu zamówienia.