tel. 506 626 678 email

Materace 160x200

Nawigacja po blogu

Materace 160x200


Aktywne filtry

Materac 160x200 – komfortowy sen we dwoje

Materac dla dwojga powinien być bardzo starannie dobrany, aby odpowiadał potrzebom każdego z partnerów i dobrze współgrał z wystrojem sypialni. Materace o szerokości 160 cm i długości 200 cm zapewnią partnerom sporo miejsca do spania, a jednocześnie bez problemu zmieszczą się w średniej wielkości pomieszczeniu. Materac 160x200 jest rekomendowany osobom, które lubią zmieniać pozycję w trakcie snu i chcą mieć zagwarantowaną swobodę ruchów przez całą noc.

W ofercie renomowanych producentów znajdziesz wiele ciekawych modeli o różnym rodzaju wypełnienia i stopniu twardości. Jeśli chcesz zamówić wygodny materac 160x200 w dobrej cenie, koniecznie sprawdź ofertę naszego sklepu. Posiadamy szeroki wybór materacy 160x200 znanych i cenionych na rynku marek, takich jak: TEMPUR®, Materasso, Hilding, M&K Foam Koło i Sealy.

Jaka twardość materaca dla dwóch osób?

Dla par dużym problemem może być znalezienie materaca, który będzie miał odpowiedni stopień twardości. Każdy z partnerów może mieć odmienne preferencje w tym zakresie. Co zrobić, gdy Ty lubisz średnio twarde materace, a Twój partner bardzo twarde?

W ofercie materacy 160x200 znajdziesz modele o różnym stopniu twardości, od materacy miękkich po bardzo twarde. Rozwiązaniem kompromisowym może być wybór średnio twardego materaca wzmocnionego warstwą lateksu.

Jeśli to nie wystarczy, rozważcie zakup materaca 160x200 dwustronnego lub modelu wyposażonego w 7 stref twardości. Materace dwustronne z jednej strony dają bardzo twarde podparcie, a z drugiej średnio twarde lub miękkie. Natomiast modele wyposażone w 7 stref twardości doskonale podpierają każdą część ciała i idealnie dopasowują się do jej kształtu, temperatury i ciężaru.

Materace 160x200 dla par – polecane modele

W małżeńskiej sypialni bardzo dobrze sprawdzi się wysoki materac o wymiarach 160x200. Takie modele mogą mierzyć od 20 do nawet 30 cm. W naszym sklepie możesz wygodnie zamówić materac Diverso Mollyflex partnerski. Zastosowano w nim nowoczesną piankę, która absorbuje ciepło ludzkiego ciała i utrzymuje komfortową temperaturę w trakcie snu. Materac Diverso Mollyflex o wymiarach 160x200 jest zaliczany do średnio twardych i ma status wyroby medycznego. Kolejnym polecanym modelem w tej kategorii jest materac Natur Biogreen H2/H3 Partner Materasso, który łączy w sobie twardość H2 i H3, dzięki czemu zapewnia wysoki komfort snu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat materacy 160x200 dostępnych w naszym sklepie? Zapraszamy do kontaktu!