tel. 506 626 678 email

TEMPUR Pro Plus

Nawigacja po blogu

TEMPUR Pro Plus


Aktywne filtry

Materace TEMPUR PRO Plus® - jeszcze więcej komfortu

Ogłoszona w 2023 roku kolekcja materacy TEMPUR® to wyższy poziom komfortu i dopasowania. Materace TEMPUR PRO Plus ® zawierają udoskonalony, Zaawansowany Materiał TEMPUR®. Dzięki temu jeszcze lepiej redukują nacisk i dopasowują się do kształtu, masy i temperatury Twojego ciała. Zaproś nowy materac TEMPUR PRO Plus® do swojej sypialni i odkryj przyszłość snu.

Materac TEMPUR PRO Plus® z pokrowcem SmartCool™

Materac TEMPUR PRO Plus® to odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających. Jednocześnie, jest to jeden z najlepiej sprzedających się modeli. Standardowa wersja materaca TEMPUR PRO Plus® ma dołączony pokrowiec QuickRefresh™, który można prać, aby zachować pełną higienę snu. Możesz zamówić również materac TEMPUR PRO Plus® SmartCool™. W tej konfiguracji standardowy pokrowiec wzbogacono technologią SmartCool™, aby zagwarantować uczucie świeżości i delikatnego chłodu przez całą noc.

Odkryj kolekcję TEMPUR PRO Plus®

Zobacz, czym wyróżnia się kolekcja TEMPUR PRO Plus®:

  • Wysokość to 25 cm,
  • Dostępne rozmiary: 90x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm.
  • Dostępne odczucia: miękkie, średnie, średnio twarde, średnie (hybrydowe), twarde.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą produktów marki TEMPUR®. Zamawiając w sklepie internetowym SalonSnu.pl masz pewność, że otrzymasz oryginalny materac wykonany w unikalnej technologii TEMPUR®.