Pościele Jest 13 produktów.

View:
Pościel Estella Athina 7011

Estella Athina 7011, wysokogatunkowa pościel z bawełny satynowej, która jest szczególnie przyjemna i miła dla skóry. Wykonana z najwyższej jakości Mako-egipskiej bawełny. Najlepsza jakość wykonania.

540 zł od ręki
Pościel Estella Fiorenzo 7582

Estella Fiorenzo 7582, wysokogatunkowa pościel satynowa, która jest szczególnie przyjemna i miła dla skóry. Wykonana z Mako-egipskiej bawełny. Najlepsza jakość wykonania.

504 zł od ręki
Pościel Estella Freia 7553

Estella Freia 7553, wysokogatunkowa pościel satynowa, która jest szczególnie przyjemna i miła dla skóry. Wykonana z Mako-egipskiej bawełny. Najlepsza jakość wykonania.

503 zł od ręki
Pościel Estella Svizzera 2054

Luksusowa pościel Estella Svizzera 2054, wysokogatunkowa pościel satynowa, która jest szczególnie przyjemna i miła dla skóry. Wykonana z Mako-egipskiej bawełny. Najlepsza jakość surowca oraz szczególna dbałość o staranne wykończenie, gwarantuje wieloletnie użytkowanie.

574 zł od ręki
Pościel Estella Maira 2109

Wysokogatunkowa pościel satynowa Estella Maira 2109, jest wyjątkowo przyjemna i miła w kontakcie ze skórą. Wykonana z doskonałej bawełny Mako-egipskij. Produkt wyprodukowany jest z długich, super wytrzymałych włókien bawełnianych, poddany najnowszym procesom wykończeniowym.

499 zł od ręki
Pościel Estella Gregorio 6174

Luksusowa pościel Estella Gregorio 6174, najwyższej jakości  pościel satynowa, która jest szczególnie przyjemna i miła dla skóry. Wykonana z wysokiej jakości mako-egipskiej bawełny. Idealna na cztery pory roku.

504 zł od ręki
Pościel Estella Meadow 4704

Elegancka pościel Estella Meadow 4704 to wysokogatunkowa pościel satynowa, która jest wyjątkowo przyjemna i miła w kontakcie ze skórą. Wykonana z najwyższej jakości mako-egipskiej bawełny. Najlepsza jakość wykonania zapewni komfort użytkowania przez wiele lat.

329 zł Oczekiwanie na dostawę
Pościel Estella Fedora 6769

Elegancka pościel Estella Fedora 6769, to wysokiej jakości pościel z bawełny satynowej. Pościel jest wyjątkowo przyjemna i miła w kontakcie ze skórą. Wykonana z najwyższej jakości mako-egipskiej bawełny. Idealna na cztery pory roku.

503 zł od ręki
Pościel Estella Greta 7005

Wysokogatunkowa pościel z bawełny satynowej Estella Greta 7005 jest bardzo przyjemna i miła w kontakcie ze skórą. Elegancki wzór oraz wykonanie z bawełny wysokiej jakości, z najwyższą starannością o detale gwarantuje niespotykaną wręcz trwałość produktu.

470 zł od ręki
Pościel Estella Flavia 7567

Kwiatowa pościel Estella Flavia 7567, jedwabiście miękka i gładka o delikatnym połysku, który nadaje jej wyjątkowej elegancji. Wykonana z czesanej mako-bawełny, szczególnie przyjemnej i miłej dla skóry. Najwyższa jakość materiału. Pościel posiada kryte zamki.

574 zł od ręki
Pościel Estella Felicia 6768

Piękna kwiatowa pościel Estella Felicia 6768, wykonana z najwyższej jakości bawełny satynowej. Pościel jest jedwabiście miękka o delikatnym połysku, jest przyjemna i miła w kontakcie ze skórą. Wykonana z najwyższą starannością będzie zapewniać komfort przez lata.

500 zł od ręki
Pościel Estella Mikela 7009

Estella Mikela 7009, wysokogatunkowa pościel o wyjątkowym wzorze, którzy doda i podkreśli styl i charakter wnętrza. Wykonana z czesanej mako-bawełny, szczególnie przyjemnej i miłej dla skóry. Pościel ta jest merceryzowana, tzn. nadano jej połysku oraz została uodporniona na zniszczenia.

503 zł od ręki
Pościel Estella Svizzera 2054

Luksusowa pościel Estella Svizzera 2054, jedwabiście miękka i gładka o delikatnym połysku, który nadaje jej wyjątkowej elegancji. Wykonana z czesanej mako-bawełny, szczególnie przyjemnej i miłej dla skóry. Najwyższa jakość materiału. Dostepna w dwóch wersjach kolorystycznych: Sand, Silber. Pościel posiada kryte zamki z dożywotnią gwarancją.

390 zł do 10 dni