tel. 506 626 678 email

Dodatkowe podparcie

Blog nawigacja

Dodatkowe podparcie


Aktywne filtry

Zadbaj o komfort z dodatkowym podparciem od TEMPUR®

Oddajemy do Twojej dyspozycji szeroką gamę akcesoriów TEMPUR®, które perfekcyjnie zadbają o Twój błogi sen. Polecamy praktyczne dodatki stanowiące wsparcie dla zdrowia i ogólnej kondycji organizmu. W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości produkty tworzące całość z innymi elementami wyposażenia sypialni, sygnowanymi przez TEMPUR®. Przyjrzyj się bliżej naszym propozycjom i wybierz akcesoria, które poprawią Twój komfort.

Akcesoria TEMPUR®, które wspierają kręgosłup

Nasz sklep oferuje wiele niezwykle funkcjonalnych rozwiązań, dzięki którym będziesz cieszyć się prawdziwą wygodą. Dodatkowe podparcie od TEMPUR® to różne rodzaje funkcjonalnych poduszek i oparć.

Praktyczna poduszka TEMPUR® Bed Wedge może podpierać Twój kręgosłup w trzech płaszczyznach. Jest używana także jako podparcie dla nóg. Docenisz jej zalety zarówno w pozycji siedzącej, jak i leżącej. Możesz z niej korzystać w domu i w pracy. Poduszka zachowa niezmienną kondycję i czystość przez długi czas. Posiada zdejmowany pokrowiec, który można prać. Produkt ten wykonano w uniwersalnym, ponadczasowym kolorze, który pasuje się do różnorodnych aranżacji wnętrz. 

Bardzo ciekawą propozycją jest poduszka TEMPUR® Klinowa. Produkt dedykowany jest do położenia na powierzchni materaca. Poduszka zapewnia doskonałe podparcie i niweluje napięcia w części lędźwiowo-krzyżowej kręgosłupa. Ten model sprawdzi się szczególnie w wypadku kobiet w ciąży. Po tego typu akcesoria chętnie sięgają również osoby, które szukają sposobów na zachowanie prawidłowej postawy ciała. 

Podparcie dla nóg z innowacyjnymi produktami TEMPUR®

W tej kategorii znajdziesz również poduszki dedykowane dla nóg. Mimo iż większość uwagi klientów skupia się na wspieraniu kręgosłupa, poduszka TEMPUR® pod nogi to dla wielu sekret do osiągnięcia maksymalnej wygody i doskonałego komfortu. Jej użycie redukuje nacisk spadający na kolana, uda, łydki i stopy.

Charakterystyczny falowany kształt to idealna propozycja dla osób, które posiadają sztuczne stawy biodrowe. Dzięki poduszce TEMPUR® mogą one zapaść w błogi i bezpieczny sen. Ten wyjątkowy model TEMPUR® z uwagi na swój unikatowy kształt stanie się jedną z interesujących dekoracji salonu.

Wybierz doskonałe akcesoria TEMPUR® w naszym sklepie

Akcesoria TEMPUR® zapewniające dodatkowe podparcie to innowacyjne produkty warte swojej ceny. Zapewniają korzyści z użytkowania oryginalnego wypełnienia TEMPUR®, które niweluje nacisk. Dzięki takim rozwiązaniom oparcia dobrze dopasowują się do naturalnych krzywizn kręgosłupa.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą akcesoriów marki TEMPUR®. Zamawiając w naszym sklepie internetowym, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt wykonany w unikalnej technologii TEMPUR®. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz lub zadzwoń. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.