tel. 506 626 678 email

Poduszki dla dzieci

Poduszki dla dzieci


Aktywne filtry

Poduszka TEMPUR® Original Junior

Poduszka TEMPUR Original Junior

Cena 362 zł
Poduszka TEMPUR Comfort PureClean™ Poduszka TEMPUR Comfort PureClean™

Poduszka TEMPUR Comfort PureClean™

Cena 728 zł
Poduszka TEMPUR Comfort™ Poduszka TEMPUR Comfort™

Poduszka TEMPUR Comfort

Cena 627 zł
Poduszka TEMPUR Comfort SmartCool™ Soft Poduszka TEMPUR Comfort SmartCool™ Soft

Poduszka TEMPUR Comfort SmartCool™

Cena podstawowa 721 zł -15% Cena 613 zł
  • Rabat! -15%
Poduszka Moore 9 cm Perdormire Poduszka Moore 9 cm Perdormire

Poduszka Moore 9 cm Perdormire

Cena 413 zł
Poduszka Astor PerDormire Poduszka Astor PerDormire

Poduszka Astor PerDormire

Cena 413 zł
Poduszka TEMPUR Comfort™ Soft + Kapcie Home by TEMPUR GRATIS! Poduszka TEMPUR Comfort™ Soft + Kapcie Home by TEMPUR GRATIS!

Poduszka TEMPUR Comfort Soft + Kapcie Home by TEMPUR GRATIS!

Cena 627 zł
  • Promocja!
Poduszka TEMPUR Original S + Kapcie Home by TEMPUR GRATIS! Poduszka TEMPUR Original S + Kapcie Home by TEMPUR GRATIS!

Poduszka TEMPUR Original S + Kapcie Home by TEMPUR GRATIS!

Cena 508 zł
  • Promocja!
Poduszka One By TEMPUR + Kapcie Home by TEMPUR GRATIS! Poduszka One By TEMPUR + Kapcie Home by TEMPUR GRATIS!

Poduszka One By TEMPUR + Kapcie Home by TEMPUR GRATIS!

Cena 558 zł
  • Promocja!
Poduszka TEMPUR Comfort Air Poduszka TEMPUR Comfort Air

Poduszka TEMPUR Comfort Air

Cena podstawowa 665 zł -236 zł Cena 429 zł
  • Rabat! -236 zł
Poduszka TEMPUR Comfort SmartCool™ Soft Poduszka TEMPUR Comfort SmartCool™ Soft

OUTLET Poduszka TEMPUR Comfort SmartCool™ Medium

Cena podstawowa 721 zł -23% Cena 555 zł
  • Wyprzedaż!

Ergonomiczne poduszki dla dzieci – sposób na dobry sen

Sen jest niezwykle istotny dla rozwijającego się dziecka, a jednym z elementów ułatwiających regenerację w nocy oraz podczas drzemki jest dobrze dobrana poduszka. Poduszki dla dzieci i niemowląt muszą być wygodne i w pełni komfortowe, a jednocześnie zapewniać stabilne podparcie dla szyjnego odcinka kręgosłupa. Osiągnięcie złotego środka nie jest proste, dlatego warto wybierać renomowanych producentów, którzy mogą zaoferować najwyższą jakość. Właśnie takie poduszki do spania dla dzieci umieściliśmy w tej kategorii.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór poduszek o ergonomicznym kształcie, między innymi poduszki dla dzieci wykonane z pianki termoelastycznej (tzw. pianki z pamięcią), dostosowującej się do kształtu ciała. Dzięki takiemu wsparciu dziecko przyjmuje podczas snu właściwą pozycję ciała. Poduszki dziecięce ortopedyczne wykonane są z materiałów wystarczająco miękkich, by maluszkowi było wygodnie. Zarazem materiały te są na tyle stabilne, że mogą nieustannie podtrzymywać szyję i głowę w idealnym ułożeniu. Niektóre poduszki dla niemowląt i dzieci występują w wersji miękkiej lub średniej, dla odpowiedniego dopasowania do potrzeb.

Hipoalergiczne poduszki dziecięce dla wrażliwej skóry malucha

W naszym sklepie oferujemy poduszki dziecięce antyalergiczne. Ich zakup to świetna inwestycja — nie tylko w przypadku niemowlaka, ale też dla starszych dzieci. Dobra poduszka musi być wykonana z materiałów zapobiegających rozwojowi roztoczy i grzybów, co znacznie ułatwia utrzymanie jej w higienicznej czystości. Takie rozwiązanie jest zalecane przez specjalistów szczególnie w pierwszych latach życia, kiedy to zdrowe środowisko snu wyjątkowo mocno wpływa na komfort życia malucha.

Materiały i wypełnienia hipoalergiczne są przeznaczone nie tylko dla osób, które mają stwierdzone problemy z uczuleniem, ale dla każdego, komu zależy na zdrowiu i jakości snu. Rodzice, którzy wymienili poduszki domowników na antyalergiczne, zauważają często zmniejszenie objawów przypominających przeziębienie, m.in. niewiadomego pochodzenia kaszlu czy kataru.

Poduszki antyalergiczne dla dzieci o ergonomicznym kształcie pomagają w zasypianiu i podtrzymywaniu zdrowego snu, zapobiegają bólowi pleców, szyi i głowy, a także przyszłym wadom postawy. Warto pamiętać, że małe dzieci spędzają we śnie ogromną część doby, dlatego właściwie dobrane elementy wyposażenia sypialni mogą mieć ogromny wpływ na całe ich życie. Dobrej jakości sen przekłada się również na lepsze samopoczucie podczas czuwania i całościowy rozwój młodego człowieka.

Dobrej jakości poduszka — inwestycja na lata

Poduszki ortopedyczne dla dzieci to wydatek, który się opłaca. Wykorzystanie odpowiednich materiałów sprawia, że zakup będzie służył domownikom przez kilka lat, nie wymagając szybkiej wymiany. Wraz z upływem czasu poduszka dla dziecka nie straci swoich pozytywnych właściwości – nie odkształci się ani nie ulegnie innym uszkodzeniom. Takie rozwiązanie jest zatem korzystne nie tylko ze zdrowotnego, ale też ekonomicznego i ekologicznego punktu widzenia. Patrząc perspektywicznie, możesz liczyć na oszczędności.

Sprawdź szeroką ofertę naszego sklepu internetowego i wybierz najlepszą opcją dla swojego dziecka. Oferujemy wyłącznie poduszki renomowanych producentów, wykonane z najwyższej jakości, bezpiecznych materiałów. Jeśli masz pytania, nasi doradcy są do Twojej dyspozycji. Wszystkie poduszki można testować w naszych salonach stacjonarnych w Toruniu i Bydgoszczy — zapraszamy!