tel. 506 626 678 email

Kołdry TEMPUR

Kołdry TEMPUR


Aktywne filtry

Komfortowe kołdry TEMPUR® to produkty, które należą do ekskluzywnych kolekcji Home By TEMPUR® oraz TEMPUR-Fit™. Wyjątkowe kołdry tej marki łączą lekkość i miękkość z wybitnymi możliwościami termoregulacji. Wybierając kołdry puchowe lub syntetyczne w naszym sklepie internetowym, kupujesz oryginalny produkt TEMPUR®, światowego lidera technologii snu.

Przejrzyj cały dostępny asortyment i wybierz kołdrę TEMPUR® w wariancie standardowym lub lekkim, która pomoże Twojemu ciału utrzymać optymalną temperaturę przez całą noc.

Jakie jest wypełnienie kołder TEMPUR®?

Wybór kołdry rozpoczyna się od podjęcia decyzji co do jej wypełnienia. Oferujemy kołdry puchowe, które redukują uczucie pocenia się i dbają o prawidłową cyrkulację powietrza w czasie snu. Uznaniem cieszą się również kołdry syntetyczne, których wypełnienie łączy puch najwyższej jakości z innowacyjnym materiałem Outlast. Który produkt marki TEMPUR® wybierzesz? Jesteśmy przekonani, że niezależnie od rodzaju wypełnienia, kołdra TEMPUR® stanie się Twoją ulubioną.

Ile kosztuje kołdra TEMPUR®?

Ceny kołder syntetycznych z kolekcji Home By TEMPUR® rozpoczynają się już od kilkuset złotych. Kołdry wypełnione wyjątkowym puchem TEMPRAKON® są droższe, ale bez wątpienia spełnią oczekiwania najbardziej wymagających. Pamiętaj, że cena tych produktów jest współmierna do ich jakości. Kołdry TEMPUR® to obecnie najbardziej zaawansowane wyposażenie sypialni na świecie, które może służyć przez długie lata.

Jak kupić kołdrę TEMPUR® w promocji?

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentować najkorzystniejsze ceny. Z myślą o Klientach, którzy dysponują ograniczonym budżetem, uruchomiliśmy nasz Outlet. Znajdziesz tam pełnowartościowe produkty, również kołdry TEMPUR®, w obniżonych cenach. Ponadto regularnie organizujemy akcje promocyjne. Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać od nas kody rabatowe na produkty TEMPUR®, zapisz się do newslettera.

Dlaczego warto zamówić kołdrę TEMPUR® w sklepie SalonSnu.pl

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą wyposażenia sypialni marki TEMPUR®. Kupując u nas, masz pewność, że otrzymasz kołdrę najwyższej jakości. Zyskujesz też pełne prawa, wynikające z gwarancji. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w sprzedaży ekskluzywnych produktów TEMPUR®, więc możesz nam zaufać. Pełen asortyment prezentujemy w sklepie internetowym SalonSnu.pl oraz w naszych salonach stacjonarnych Komfort Snu w Bydgoszczy i Toruniu. Nasi konsultanci są gotowi, aby w każdej chwili pomóc w dokonaniu przemyślanego zakupu.