tel. 506 626 678 email

Dodatki

Dodatki


Aktywne filtry

Oryginalne dodatki do łóżek Box Multisystem

Jeśli wybrana przez Ciebie podstawa jest wyposażone w nóżki, to koniecznie sprawdź naszą ofertę dodatków do łóżek Box Multisystem. Proponowane przez nas produkty są doskonale dopasowane do nowoczesnych korpusów łóżek. Nóżki charakteryzują się solidną konstrukcją i starannym wykończeniem. Dzięki nim łóżko Box Multisystem nie będzie się przesuwało po podłodze, a całość będzie się doskonale się prezentować na tle stylowego wnętrza. Dodatki do łóżek box mogą mieć różną wysokość i są przeznaczone do samodzielnego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór modnych wersji kolorystycznych. W efekcie szybko zamówisz produkt, który będzie idealnie pasował do Twojego łóżka. Zapoznaj się ze wszystkimi modelami dostępnymi w tej kategorii.

Jak dobrać dodatki do łóżek Box?

Dodatki do łóżek Box to niezbędny element nowoczesnej podstawy. Jeśli wybrany przez Ciebie model łóżka ma nóżki, to koniecznie dobierz do niego produkt o odpowiedniej wysokości. Wyższe modele umożliwią Ci wygodne sprzątanie przestrzeni pod łóżkiem, natomiast niższe świetnie się będą komponowały z wnętrzem urządzonym w minimalistycznym stylu. Dobierając odpowiedni rodzaj dodatków do łóżek box, z łatwością dodasz całej konstrukcji łóżka lekkości i sprawisz, że wnętrze będzie wyglądało na wyższe i przestronniejsze. Jest to świetne rozwiązanie zarówno do małych, jak i do dużych sypialni.

Zamów dodatki do łóżek Box Multisystem w sklepie Salon Snu

Oferowane przez nas dodatki do łóżek box możesz zamówić w bardzo atrakcyjnych cenach. Ten drobny element idealnie podkreśli kształt i styl wykończenia łóżka, a jednocześnie nada mu niepowtarzalnego charakteru. W zależności od rodzaju posiadanej przez Ciebie podstawy nóżki mogą mieć różny kształt. W każdym modelu znajdziesz kilka interesujących wersji kolorystycznych, które będą pasowały do wielu różnych tapicerek.

Jeśli nie jesteś pewien, czy dane nóżki będą kompatybilne z wybranym przez Ciebie korpusem, to zadzwoń do nas, a chętnie pomożemy Ci w dokonaniu właściwego wyboru. W ten sposób szybko zaprojektujesz wymarzone łóżko i złożysz kompletne zamówienie. Wybrane modele możesz przetestować w naszych salonach stacjonarnych w Bydgoszczy i Toruniu.