tel. 506 626 678 email

Produkty

Produkty marki Technogel


Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Wyjątkowe poduszki z żelem chłodzącym Technogel

Technogel to słynna włoska marka, która funkcjonuje na rynku już od 1990 roku. Firma specjalizuje się w produkcji najnowszej generacji zimnych poduszek. Te unikalne poduszki Technogel łączą w sobie innowacyjny żel Technogel i elastyczną piankę memory. Zaawansowana technologia charakteryzuje się wysoką przewodnością cieplną, dzięki czemu poduszka skutecznie obniża temperaturę ciała w punktach kontaktu nawet o 1°C. Profilowane poduszki Technogel o ergonomicznym kształcie wyraźnie poprawiają komfort snu.

Zamów oryginalne poduszki Technogel u nas

W naszym sklepie możesz zamówić wygodne poduszki do spania Technogel od ręki. W ofercie znajdziesz modele o różnej wielkości i kształcie, wyposażone w antybakteryjny pokrowiec. Poduszka o właściwościach chłodzących zapewnia doskonały komfort termiczny i uczucie świeżości przez całą noc. Jej unikalna struktura stanowi również optymalne podparcie dla kręgosłupa. Wyprofilowane poduszki ortopedyczne Technogel są w pełni bezpieczne i mogą być z powodzeniem stosowane zarówno przez osoby zdrowe, jak i osoby borykające się z różnego rodzaju schorzeniami kręgosłupa.

W naszych salonach i sklepie internetowym najnowsze modele poduszek do spania Technogel są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Ten luksusowy produkt zagwarantuje Ci spokojny i nieprzerwany sen w każdych okolicznościach.