tel. 506 626 678 email

Produkty

Produkty marki Technogel


Aktywne filtry


Wyjątkowe poduszki z żelem chłodzącym Technogel

Technogel to słynna włoska marka, która funkcjonuje na rynku już od 1990 roku. Firma specjalizuje się w produkcji najnowszej generacji zimnych poduszek. Te unikalne poduszki Technogel łączą w sobie innowacyjny żel Technogel i elastyczną piankę memory. Zaawansowana technologia charakteryzuje się wysoką przewodnością cieplną, dzięki czemu poduszka skutecznie obniża temperaturę ciała w punktach kontaktu nawet o 1°C. Profilowane poduszki Technogel o ergonomicznym kształcie wyraźnie poprawiają komfort snu.

Zalety poduszek chłodzących Technogel – poznaj je wszystkie

Poduszki Technogel dzięki swojej unikalnej strukturze stanowią doskonałe wsparcie dla głowy, ramion i karku. W ofercie posiadamy najnowsze modele tego producenta, które różnią się między sobą wielkością, kształtem i wysokością. Ergonomiczne poduszki chłodzące szybko dopasowują się do kształtu ciała, a jednocześnie nie wywołują nacisku zwrotnego. Materiał, z którego wykonano zimne poduszki Technogel, jest niezwykle trwały, przyjemny w dotyku i nie ulega odkształceniom. Na takim podłożu możesz wygodnie spać przez wiele lat. Dodatkowym atutem poduszek z żelem chłodzącym jest niwelowanie napięcia w obszarze karku i ramion. W efekcie rano Twoje ciało będzie zrelaksowane, wypoczęte i pełne pozytywnej energii.

Zimne poduszki Technogel – dla kogo będą odpowiednie?

Poduszki z chłodzeniem Technogel są wykonane z biokompatybilnego, bezzapachowego i nietoksycznego materiału. Jest to bezpieczne rozwiązanie dla alergików oraz osób z nadpotliwością. Poduszki zimne Technogel z charakterystycznymi wycięciami po bokach są polecane osobom z bezdechem sennym lub śpiącym w masce tlenowej. Zaokrąglone krawędzie poduszki Technogel świetnie dopasowują się do kształtu ramion, a boczne wycięcia umożliwiają swobodne ułożenie maski. 

Wyjątkowe właściwości poduszek z chłodzącym żelem sprawiają, że jest to doskonały wybór dla każdej osoby, która wyjątkowo ceni sobie komfort nocnego wypoczynku. Na takim podłożu szybko znajdziesz idealną pozycję do spania. Warto podkreślić, że zimne poduszki Technogel można z łatwością dopasować do materaca piankowego, sprężynowego i hybrydowego o preferowanym stopniu twardości.

Zamów oryginalne poduszki Technogel u nas

W naszym sklepie możesz zamówić wygodne poduszki do spania Technogel od ręki. W ofercie znajdziesz modele o różnej wielkości i kształcie, wyposażone w antybakteryjny pokrowiec. Poduszka o właściwościach chłodzących zapewnia doskonały komfort termiczny i uczucie świeżości przez całą noc. Jej unikalna struktura stanowi również optymalne podparcie dla kręgosłupa. Wyprofilowane poduszki ortopedyczne Technogel są w pełni bezpieczne i mogą być z powodzeniem stosowane zarówno przez osoby zdrowe, jak i osoby borykające się z różnego rodzaju schorzeniami kręgosłupa.

W naszych salonach i sklepie internetowym najnowsze modele poduszek do spania Technogel są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Ten luksusowy produkt zagwarantuje Ci spokojny i nieprzerwany sen w każdych okolicznościach.