tel. 506 626 678 email

Produkty

Blog nawigacja

Produkty marki Velfont


Aktywne filtry


Ekologiczne ochraniacze na materace marki Velfont

Firma Velfont to hiszpański producent niezwykle praktycznych ochraniaczy na materace i ochraniaczy na poduszki termoelastyczne. Wysoka jakość wykonania i wykorzystywanie wyłącznie naturalnych surowców wyróżnia Velfont na tle innych marek. 

Zamów ochraniacz na materac Velfont i zadbaj o higienę snu

Dostępne w naszym sklepie internetowym wodoodporne ochraniacze na materace Velfont polecane są osobom, którym zależy na odpoczynku w higienicznych warunkach. Niezależnie od tego, czy doskwierają Ci nagłe zmiany temperatury w nocy, czy pocenie, w ofercie Velfont znajdziesz odpowiedni produkt. 

Zapomnij o przegrzewaniu się i poceniu w nocy. Ochraniacz w pełni zabezpiecza materac przed cieczami i nieestetycznymi plamami. To skuteczna bariera przed zarazkami i bakteriami. Dodatkowo producent daje możliwość prania ochraniacza w pralce w temperaturze 60°C, co zapewnia jeszcze większą higienę użytkowania. 

Wodoodporny ochraniacz i prześcieradło z gumką Velfont w jednym

Każdy oferowany przez nas ochraniacz na materac Velfont całkowicie otula materac ze wszystkich stron. Nakłada się go w taki sam sposób jak prześcieradło z gumką, ale to nie tylko dodatkowa ochrona łóżka. Pokrowce Velfont są bardzo miłe w dotyku, co zapewnia większy komfort dla ciała podczas snu, zwłaszcza dla osób ze skórą wrażliwą. Niektóre z oferowanych ochraniaczy mogą zastąpić prześcieradło. Każdy produkt jest testowany na obecność substancji szkodliwych i ma certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Velfont. Zamawiając ten ochraniacz u nas, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt i pełną gwarancję.