tel. 506 626 678 email

Produkty

Produkty marki Hilding


Aktywne filtry


Hilding Anders – najlepsze materace prosto ze Szwecji

Firma Hilding Anders pojawiła się w roku 1939 jako mała rodzinna fabryka mebli. Stopniowo całą uwagę zaczęto w niej skupiać na łóżkach i rozwiązaniach zapewniających lepszą jakość snu. Obecnie Hilding jest producentem wysokiej jakości materacy i poduszek, mebli do sypialni i łóżek. Marka ma sklepy w ponad 50 krajach, a jej produkty cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, także w Polsce.

Materace Hilding Anders – ergonomia, trwałość i higiena

Oferowane w naszym sklepie internetowym luksusowe materace Hilding Anders pozwalają każdemu wybrać najlepsze rozwiązanie, aby stworzyć jak najlepsze warunki do odpoczynku w nocy. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości surowców i nowoczesnych technologii ta szwedzka firma zajmuje jedno z głównych miejsc wśród producentów materacy ortopedycznych na rynku światowym.  

Producent doskonale zdaje sobie sprawę, że niemożliwe jest stworzenie uniwersalnego modelu, dlatego opracowuje różne materace ortopedyczne Hilding. W naszej szerokiej ofercie bez wątpienia znajdziesz materac Hilding Anders odpowiadający indywidualnym wymaganiom.

Zamów materac Hilding i zapewnij sobie komfortowy odpoczynek

Oferta firmy Hilding Anders to przede wszystkim najlepsze materace na łóżka. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są również poduszki z pianki termoelastycznej i włókien węglowych oraz poprawiające jakość snu nakładki na materace. Produkcja w Hilding Anders wspierana jest konsultacjami z najlepszymi lekarzami, fizjoterapeutami i projektantami. Wybierając te produkty, zyskujesz bezpieczne i komfortowe wyposażenie sypialni.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Hilding. Zamawiając materace i poduszki Hilding u nas, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt i pełną gwarancję.