tel. 506 626 678 email

Materace lateksowe

  • Rabat! -20%
Materac Premier Biospring
  • Materac Premier Biospring

Materac Premier Biospring Materasso piankowo-lateksowy

Materac Premier Biospring to nowoczesne połączenie dynamicznej pianki formowanej w kształcie sprężyn z płytą lateksu. Takie połączenie zapewnia dużą elastyczność, a przy tym materac pozostaje twardy. Naturalne surowce gwarantują wysoką jakość oraz doskonały komfort. Wytrzymałość materiału sprawia, że materac można bezpiecznie użytkować przez wiele lat. Dostawa gratis!

Wyrób medyczny

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Rozmiar materaca

1 665 zł
1 332 zł Zniżka 20%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 1 332 zł

Termin realizacji update 14 - 21 dni

Materac Premier Biospring Materasso

Materac Premier Biospring to innowacyjny materac łączący zalety pianki wysokoelastycznej BIOSPRING, formowanej w kształcie sprężyn, wraz z przewiewną, perforowaną płytą lateksową. Dzięki temu materac jest twardy, a jednocześnie elastyczny i sprężysty powierzchniowo oraz odporny na odkształcenia.

Przewiewność zarówno piany BIOSPRING jak i lateksu, podnosi bezpieczeństwo i higienę użytkowania, eliminując większość szkodliwych mikroorganizmów.
Materac dzięki swoim właściwościom posiada atest wyrobu medycznego.


Jonizowany srebrem pokrowiec SILVER, gwarantuje że większość mikroorganizmów na powierzchni spania będzie w szybkim tempie eliminowana z otoczenia.  to bardzo elastyczny i  materac, wykonany z naturalnych materiałów.

Budowa materaca Premier Biospring: obustronnie przewiewna lateksowa płyta, naturalne  włókno SEACELL, rdzeń formowana pianka BIOSPRING o gęstości 35 kg/m3.

Materac Premier Biospring budowa

 

  • materac o właściwościach ortopedycznych,
  • antyalergiczny,
  • elastyczna, przewiewna struktura,
  • nie ulega deformacji z upływem czasu,
  • twardy,
  • obciążenie - do 120 kg,
  • 5 lat gwarancji na wkład materacowy oraz 2 lata na pokrowiec,
  • całkowita wysokość materaca ok. 21 cm.

Materac Premier Biospring to najlepszy wybór dla tych, którzy szukają twardego materaca. Zobacz krótki film i dowiedz się więcej o tym materacu.

Materac Premier BiospringMaterac przebadany pod kontem ortopedycznym, posiada polski atest medyczny.


Materac Premier Biospring

Produkt pochodzenia naturalnego, wykonany z mleczka kauczukowego. Posiada wyjątkowe walory użytkowe, wysoką elastyczność, sprężystość, odporność na odkształcenia oraz zdolność zachowania swoich właściwości przez długi okres użytkowania. LATEKS posiada doskonałą wentylację dzięki dużej ilości otworków umieszczonych w strukturze pianki. Materace lateksowe idealnie dopasowują się do kształtu ciała niezależnie od pozycji w jakiej śpimy i zapewniają przyjemny komfort snu.

Materac Premier Biospring


Budowa materaca pozwala na idealne dopasowanie materaca do kształtu kręgosłupa gwarantując komfortowy i zdrowy sen.


Materac Premier BiospringPrzy produkcji materacy zastosowano naturalny szwajcarski klej Simalfa na bazie wody - całkowicie ekologiczny, spełniający najsurowsze normy.


Materac Premier Biospring
Pokrowiec pikowany Silver ze specjalnym opracowaniem SILVER PROTECT, które ogranicza powstawanie szkodliwych mikroorganizmów i bakterii. Wysokiej jakości materiał jest jonizowany srebrem i posiada antymikrobialne działanie. Już po dwóch godzinach redukuje ilość mikroorganizmów i bakterii, nawet o 90%, zalecany dla alergików. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze do 60°C.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą materacy Materasso

mat_m_lat_prbios_80x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
5 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
21 cm
chat Komentarze (0)