tel. 52 349 33 70 email
Materac Viscogreen Lux
  • Materac Viscogreen Lux

Materac Viscogreen Lux Materasso piankowy

Materac Viscogreen Lux to komfort i elegancja. Materac z kolekcji BIO to wygodny materac rehabilitacyjny dla osób ceniących twarde i komfortowe podparcie, dzięki piankom o dużej gęstości doskonały również dla osób o większej wadze.
Pianka Viscogreen została wyprodukowana według nowoczesnych technologii. Oferuje większy komfort, posiada znakomite właściwości regeneracyjne i antybakteryjne.

Marka
Rozmiar materaca
Twardość
2 101 zł
Termin realizacji update od 3 - 14 dni

Pianka Viscogreen to naturalna termoelastyczna pianka wyprodukowana na bazie oleju rycynowego o nadzwyczajnej elastycznej strukturze, szybciej reaguje na zmianę pozycji, szybciej i lepiej dopasowuje się do ciała, a przy tym jest bardzo trwała.

Dolna warstwa to połączenie natury i nowoczesnej technologii. Taka kombinacja nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale również pomaga stworzyć klimat zdrowego i spokojnego snu. Pianka Biogreen jest nawilżona ekstraktem a Aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę, likwiduje roztocza i bakterie.

Budowa: górna warstwa z naturalnej pianki Viscogreen o gęstości 60 kg na m3, dolna warstwa naturalna pianka Biogreen.

Materac Viscogreen Lux

  • materac ortopedyczny,
  • stopień twardości 4- materac twardy,
  • obciążenie ortopedyczne jednej osoby do 170 kg,
  • zalecany stelaż elastyczny,
  • materac rolowany,
  • materac dostępny w twardościach do wyboru: H2, H3, oraz wersja partner ( jedna strona twardsza druga bardziej miękka),
  •  21 cm wysokości,
  • 12 lat gwarancjiMaterac Salonsnu.pl


Materac przebadany pod kontem ortopedycznym, posiada polski atest medyczny.

Komodor Bio Ex

Naturalna termoelastyczna pianka VISCOGREEN została wyprodukowana na bazie oleju rycynowego. W porównaniu ze zwykłą termoelastyczną pianką oferuje większy komfort i jest przyjazna dla środowiska. VISCOGREEN ze swą nadzwyczajną elastyczną strukturą lepiej dopasowuje się do kształtu ciała i szybciej reaguje na zmiany temperatury podczas nacisku, dzięki czemu sprawniej dopasowuje się do zmiany pozycji w czasie snu. Posiada znakomite właściwości regeneracyjne i antybakteryjne. Admiral Bio Ex

Pianka BIOGREEN jest najlepszym przykładem na to, że połączenie natury z najnowocześniejszymi technologiami jest możliwe w produkcji materaców. Kombinacja ta nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale również wnosi odrobinę przyrody do naszych sypialni. Surowce produkowane z ropy są zastąpione w piance przez surowiec naturalny – olej rycynowy.
Pianka BIOGREEN jest nawilżona ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę, likwidując roztocza i bakterie, a zarazem nadaje materacom charakterystyczny aromat.


Materac Thermo Silver Salonsnu.plBudowa materaca pozwala na idealne dopasowanie do kształtu kręgosłupa gwarantując komfortowy i zdrowy sen.


Materac Salonsnu.plMaterac posiada 12 lat gwarancji na wypełnienie.Materac Salonsnu.plMaterac można używać na stelażu z regulacją manualną lub elektryczną.

Materac Viscogreen Lux salonsnu.pl


Pokrowiec EUCALYSS nasączony 100% naturalnym wyciągiem z Eukaliptusa Citriodora, posiada znakomite właściwości odstraszania dokuczliwych owadów. Testy, którym był poddany w renomowanym laboratorium Anglet we Francji jednoznacznie wskazały jego efektywność. Dla  zwiększenia komfortu, pokrowiec jest przeszyty warstwą leniwej pianki, po bokach materiał 3D. 

Materac Viscogreen Lux salonsnu.pl
Pokrowiec EUCALYSS można zdjąć i wyprać ręcznie w temp. 30°C, bez możliwości wirowania.mat_m_ter_vgl
Typ
Materac
Gwarancja
12 lat
chat Komentarze (0)