tel. 52 349 33 70 email
Materac Viscogreen Lux
  • Materac Viscogreen Lux

Materac Viscogreen Lux Materasso piankowy

Materac Viscogreen Lux to komfort i elegancja. Materac z kolekcji BIO to wygodny materac rehabilitacyjny dla osób ceniących twarde i komfortowe podparcie, dzięki piankom o dużej gęstości doskonały również dla osób o większej wadze.
Pianka Viscogreen została wyprodukowana według nowoczesnych technologii. Oferuje większy komfort, posiada znakomite właściwości regeneracyjne i antybakteryjne. Dostępny w wersji Partner H2/H3.

Marka
Rozmiar materaca
Twardość
2 206 zł
Termin realizacji update 3 - 14 dni

Pianka Viscogreen to naturalna termoelastyczna pianka wyprodukowana na bazie oleju rycynowego o nadzwyczajnej elastycznej strukturze, szybciej reaguje na zmianę pozycji, szybciej i lepiej dopasowuje się do ciała, a przy tym jest bardzo trwała.

Dolna warstwa to połączenie natury i nowoczesnej technologii. Taka kombinacja nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale również pomaga stworzyć klimat zdrowego i spokojnego snu. Pianka Biogreen jest nawilżona ekstraktem a Aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę, likwiduje roztocza i bakterie.

Budowa: górna warstwa z naturalnej pianki Viscogreen o gęstości 60 kg na m3, dolna warstwa naturalna pianka Biogreen.

Materac Viscogreen Lux budowa

  • materac ortopedyczny,
  • obciążenie ortopedyczne jednej osoby do 170 kg,
  • zalecany stelaż elastyczny,
  • materac rolowany,
  • materac dostępny w twardościach do wyboru: H2, H3, oraz wersja Partner H2/H3 ( jedna strona twardsza druga bardziej miękka),
  • 21 cm wysokości,
  • 10 lat gwarancji na wkład oraz 2 lata na pokrowiec.Materac Viscogreen atest Salonsnu.pl


Materac przebadany pod kontem ortopedycznym, posiada polski atest medyczny.

Viscogreen Lux pianka

Naturalna termoelastyczna pianka VISCOGREEN została wyprodukowana na bazie oleju rycynowego. W porównaniu ze zwykłą termoelastyczną pianką oferuje większy komfort i jest przyjazna dla środowiska. VISCOGREEN ze swą nadzwyczajną elastyczną strukturą lepiej dopasowuje się do kształtu ciała i szybciej reaguje na zmiany temperatury podczas nacisku, dzięki czemu sprawniej dopasowuje się do zmiany pozycji w czasie snu. Posiada znakomite właściwości regeneracyjne i antybakteryjne. Viscogreen Lux Biogreen

Pianka BIOGREEN jest najlepszym przykładem na to, że połączenie natury z najnowocześniejszymi technologiami jest możliwe w produkcji materaców. Kombinacja ta nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale również wnosi odrobinę przyrody do naszych sypialni. Surowce produkowane z ropy są zastąpione w piance przez surowiec naturalny – olej rycynowy.
Pianka BIOGREEN jest nawilżona ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę, likwidując roztocza i bakterie, a zarazem nadaje materacom charakterystyczny aromat.


Materac Viscogreen Lux Fizjosystem 7Budowa materaca pozwala na idealne dopasowanie do kształtu kręgosłupa gwarantując komfortowy i zdrowy sen.


Materac Viscogreen Lux gwarancjaMaterac posiada 10 lat gwarancji na wypełnienie.Materac Viscogreen Lux stelażMaterac można używać na stelażu z regulacją manualną lub elektryczną.

Materac Viscogreen Lux pokrowiec salonsnu.pl


Pokrowiec EUCALYSS nasączony 100% naturalnym wyciągiem z Eukaliptusa Citriodora, posiada znakomite właściwości odstraszania dokuczliwych owadów. Testy, którym był poddany w renomowanym laboratorium Anglet we Francji jednoznacznie wskazały jego efektywność. Dla zwiększenia  komfortu, pokrowiec jest przeszyty warstwą leniwej pianki, po bokach materiał 3D. 

Materac Viscogreen Lux pokrowiec salonsnu.pl
Pokrowiec EUCALYSS można zdjąć i wyprać ręcznie w temp. 30°C, bez możliwości wirowania.mat_m_ter_vgl
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Wysokość
21 cm
chat Komentarze (0)