tel. 52 349 33 70 email
  • -18%
Materac Warszawa Lux
  • Materac Warszawa Lux

Materac Warszawa Lux

Promocja! Materac Warszawa Lux to materac o podwyższonej twardości jest wykonany z nowej generacji pianki termoelastycznej o dużej gęstości, która odpowiada za dopasowanie i komfort. Dolna część materaca zapewnia solidne podparcie i dobrą wentylację. Materac w pokrowcu Lavender, który został nasączony naturalnym olejkiem z kwiatów Lawendy lekarskiej.

Marka
Rozmiar materaca
2 381 zł
1 952 zł Zniżka 18%
Termin realizacji update do 14 dni

Materac Warszawa Lux to najchętniej kupowany materac z kolekcji „Komfort CITY”. Materace te zostały zaprojektowane na potrzeby naszych klientów, którzy oczekiwali wysokiej jakości materaców o podwyższonej twardości i trwałości.


Materac Warszawa Lux jest wykonany z nowej generacji termoelastycznej pianki o gęstości aż 50kg/m3, która zapewnia idealne dopasowanie.  Odwzorowuje ona kształt osoby leżącej i nie wywiera nacisku zwrotnego. Wpływa to pozytywnie na mięśnie, stawy i naczynia krwionośne. Materac dopasowuje się do ciała i je podpiera, ale nie daje uczucia zapadania.

Budowa materaca Warszawa: 2 cm pianka Mindfoam o gęstości 60 kg/m3 w pokrowcu, 6 cm pianka Mindfoam o gęstości 50 kg/m3, 15cm piana wysokoelastyczna


Atutem materaca Warszawa Lux jest wyjątkowy pokrowiec Lawender, pikowany termoelastyczną pianką Mind Foam 2 cm(60 kg/m3). Zapewnia ona dodatkowy komfort oraz pierwsze miłe odczucie miękkości. Pokrowiec wykonany z wysokiej jakości tkaniny nasączonej naturalnym olejkiem z kwiatów Lawendy lekarskiej. Działa antybakteryjnie i uspokaja, łagodzi skutki stresu emocjonalnego i napięcia nerwowego, ułatwia zasypianie. Pokrowiec Lawender, zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach.

salonsnu.pl

Wyjątkowe cechy materaca Warszawa Lux:

Wysokość: 24 cm

Producent: Materasso

Pokrowiec: Lawender

Gwarancja: 6 lat

Twardość:

 

Istnieje możliwość wykonania materaca w rozmiarach nietypowych, także na długość 210 lub 220 cm.

m_ter_wwalx_90x200
Typ
Materac
Gwarancja
6 lat
chat Komentarze (1)
Ocena