tel. 506 626 678 email

Materace wysokoelastyczne

Materac Natur Biogreen H2/H3 Partner
  • Materac Natur Biogreen H2/H3 Partner

Materac Natur Biogreen H2/H3 Partner Materasso

Materac Natur Biogreen H2/H3 Partner, która łączy obydwie twardości na jednej powierzchni całego materaca. Pozwala to na prawidłowy dobór twardości materaca gdy partnerzy znacznie różnią się od siebie masą ciała. Materac jest wykonany z naturalnych składników. Twardszy i doskonale przewiewny  dedykowany osobom ceniącym naturę. Materac Biogreen dostępny w rozmiarach: 80/90, 100, 120, 140, 160, 180, 200/200 cm. Możliwość wykonania materaca na wymiar. Dostawa bezpłatna.

Wyrób medyczny

Rozmiar materaca
Pokrowiec
Twardość

2 805 zł

Termin realizacji update 7 - 14 dni

Materac Natur Biogreen H2/H3 Partner Materasso

Materac Natur Biogreen występuje w trzech wariantach: - dosyć twardej wersji H3 (obciążenie do 150 kg/os), - średniotwardej wersji H2 (obciążenie do 120 kg/os), - wersji Partner, która łączy obydwie twardości na jednej powierzchni całego materaca. Pozwala to na odpowiedni dobór materaca gdy partnerzy znacznie różnią się od siebie masą ciała.

Pianka Biogreen to połączenie natury i nowoczesnej technologii. Taka kombinacja nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale również pomaga stworzyć klimat zdrowego i spokojnego snu.

Materac Natur Biogreen H3 jest bardzo przewiewny, gwarantuje ergonomiczne podarcie ciała podcza snu. Pianka Biogreen jest nawilżona ekstraktem a Aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę, likwiduje roztocza i bakterie.

System konturowych nacięć wzmacnia znacznie wentylację materaca, przy jednoczesnym najbardziej ergonomicznym podparciu ciała na całej linii.
Materac charakteryzuje się wysoką elastycznością i sprężystością.

Naturalne właściwości materaca zostały wzmocnione zastosowaniem naturalnego, pokrowca Lyocell z możliwością prania.

Budowa materaca Natur Biogreen H3: z jednej strony - 18 cm naturalnej pianki Biogreen H2 (kolor brązowy), z drugiej - 18 cm naturalnej pianki Biogreen H3 (kolor zielony).

  • materac ortopedyczny,
  • naturalna pianka,
  • wersja partnerska: połączenie twardości H2 - materac miękki i H3 - materac twardy, od rozmiaru 140x200,
  • obciążenie ortopedyczne jednej osoby do 150 kg,
  • zalecany stelaż elastyczny,
  • materac może być rolowany,
  • 20 cm wysokości,
  • 10 lat gwarancji na wkład materacowy oraz 2 lata na pokrowiec.
Admiral Bio Ex

Pianka BIOGREEN jest najlepszym przykładem na to, że połączenie natury z najnowocześniejszymi technologiami jest możliwe w produkcji materaców. Kombinacja ta nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale również wnosi odrobinę przyrody do naszych sypialni. Surowce produkowane z ropy są zastąpione w piance przez surowiec naturalny – olej rycynowy.
Pianka BIOGREEN jest nawilżona ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę, likwidując roztocza i bakterie, a zarazem nadaje materacom charakterystyczny aromat. Dowiedz się więcej o tej piance z naszego bloga.Materac Salonsnu.pl


Materac przebadany pod kontem ortopedycznym, posiada polski atest medyczny.Materac Thermo Silver Salonsnu.plBudowa materaca pozwala na idealne dopasowanie do kształtu kręgosłupa gwarantując komfortowy i zdrowy sen.

Materac Salonsnu.plMaterac można używać na stelażu z regulacją manualną lub elektryczną.


Materac Natur Biogreen salonsnu.pl

Pokrowiec LYOCELL. Dzięki wysokiej jakości włókna jest aksamitnie delikatny, dobrze zachowuje kształt. LYOCELL jest w 100% produktem naturalnym, którego bazę tworzy celuloza drzewna. Materiał bardzo dobrze pochłania i odprowadza wilgoć, szybko schnie, dzięki czemu zachowuje wysoką higienę materaca. Materiał jest naturalnie antybakteryjny. Pokrowiec bocznej części materaca został wytworzony w połączeniu z pasem wentylacyjnym 3D , dla zwiększenia klimatyzacji.
Materac Salonsnu.pl
Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze 60 stopni.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm

Zachęcamy do zapoznania się również z innymi produktami marki Materasso

mat_m_bio_nbh2_h3_partner
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
20 cm
chat Komentarze (0)