tel. 506 626 678 email

Materace wysokoelastyczne

  • Rabat! -20%
Materac Rock&Roll
  • Materac Rock&Roll
  • Materac Rock&Roll
  • Materac Rock&Roll

Materac Rock&Roll Hilding piankowy

Wiosenna Promocja Materace Hilding 20% taniej.
Materac Rock&Roll to innowacyjne połączenie dwóch pianek wysokoelastycznych układających się w intrygujący wzór fal. Dwa nietuzinkowe kolory wkładu, gwarantują zróżnicowane strefy twardości, dzięki czemu Twoje ciało jest idealnie podparte oraz zyskujesz pewność, że posiadasz materac z dwoma twardościami. Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180/200 cm. Dostawa gratis.

Marka
Rozmiar materaca
Pokrowiec
1 379 zł
1 103 zł Zniżka 20%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 1 379 zł
Termin realizacji update 3 - 4 tyg.

Materac Rock&Roll Hilding

Rock & Roll to materac zbudowany na bazie dwóch profilowanych, wysokoelastycznych pianek HR o zróżnicowanej twardości. Takie rozwiązanie pozwala dostosować materac do własnych, zmieniających się w czasie preferencji. Innowacyjne profilowanie pianek tworzy 7 stref komfortu, które gwarantują doskonałe wsparcie. Ich otwartokomórkowa struktura wpływa pozytywnie na trwałość wkładu i zapewnia bardzo dobrą wentylację.


Rock & Roll to idealny model dla par preferujących aktywny tryb życia. Sprawdzi się również doskonale w sypialni każdego nastolatka. Zapewnia niezwykłą sprężystość, efektywny wypoczynek i zdrowy, komfortowy sen. Jest dostosowany do regulowanych stelaży, a wygodne uchwyty pomagają odwracać materac na drugą stronę.


Do wyboru pokrowiec Tencel lub Italiano.

Wkład: dwie profilowane pianki wysokoelastyczne HR, jedna bardziej twarda (kolor biały), druga bardziej miękka (kolor zielony).

Materac Rock & Roll budowa

Rock & Roll pokrowiec Tencel

TENCEL

Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.

Rock & Roll, pokrowiec Italiano

ITALIANO

Pokrowiec niezwykle przyjemny w dotyku, wykończony wysokiej jakości wiskozą. Puszysta dzianina o strefowym designie tworzy ciekawy i trójwymiarowy efekt. Mała waga i cztery wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.

Wysokość materaca: ok. 21 cm (Italiano), ok. 21 cm (Tencel)

Gwarancja: 15 lat

Twardość: średnio twardy

Sposób pakowania: materac rolowany

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

hil_m_pia_rr
Typ produktu
Materac
Gwarancja
15 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
21 cm
chat Komentarze (0)