tel. 506 626 678 email

Materace wysokoelastyczne

Lavender Duo Materasso
  • Lavender Duo Materasso

Materac Lavender Duo Materasso piankowy

Materac Lavender Duo zbudowany jest z dwóch nowoczesnych pianek antybakteryjnych, które stanowią barierę dla bakterii oraz roztoczy, doskonały dla alergików. Materac Lavender Duo jest dwustronny, każda strona o innej twardości. Efekt aromaterapii lawendowej pozwala na spokojniejszy sen i redukcję stresu. Możliwość wykonania materaca na wymiar. Dostawa bezpłatna.

Rozmiar materaca
Pokrowiec

1 888 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update 7 - 14 dni


Materac Lavender Duo Materasso

Materac Lavender Duo to materac o dwóch stronach twardości, wykonany z dwóch wysokiej jakości pian. Konturowo nacinana piana Lavender zapewnia nie tylko wysoką przewiewność we wnętrzu materaca, ale daje możliwość wyboru odpowiedniej dla siebie twardości podłoża. Dzięki zastosowaniu w tej pianie naturalnego olejku lawendowego, materac działa kojąco na nasz układ nerwowy, pozwalając redukować napięcia wynikające z nagromadzonego stresu, a tym samym szybciej zasnąć.

Elastyczność punktową gwarantuje tu piana ANTIBACTERIAL. Obydwie piany zapewniają bezpieczne środowisko snu, wolne od alergenów typu bakterie, roztocza kurzu domowego, zarodniki pleśni i grzybni, skutecznie uniemożliwiając rozwój czegokolwiek w materacu.

Materac jest bardzo dobrym wyborem jeśli lubimy twarde podparcie, ale także dobrym wyborem dla osób o znacznej masie ciała. Jest też doskonałym wyborem dla osób narażonych na częste mikro urazy skóry, ponieważ zarówno lawenda zawarta w piance, jak i oliwa zawarta w pokrowcu działa regenerująco na skórę.

Materac Lavender Duo zbudowany jest z trzech warstw: rdzeń jest wykonany z pianki bakteriobójczej Antibacterial, górna warstwa specjalnie kształtowana pianka Lavender o gęstości 40kg/m3, dolna warstwa kształtowana pianka Nightfly.


Materac Lavender Duo budowa

  • 10 lat gwarancji na wkład materacowy oraz 2 lata na pokrowiec,
  • wyjątkowa higiena,
  • materac dwustronny,
  • średnio twardy i twardy materac,
  • zalecany stelaż elastyczny,
  • antyalergiczny pokrowiec do prania,
  • obciążenie do 140 kg,
  • wysokość - 24 cm,
  • do produkcji wykorzystano ekologiczne kleje,Materac Lavender Duo
Pianka Lavender to piana o zwiększonej wytrzymałości na odkształcenia, której elastyczność i sprężystość gwarantuje ergonomiczne podparcie ciała oraz maksimum komfortu i regeneracji. Wykorzystano w niej 100% naturalnego olejku lawendowego, który całkowicie zapewnia bezpieczne od alergenów, roztoczy i pleśni środowisko snu. Aromat lawendy działa kojąco.
Materac Lavender DuoPianka zastosowana w materacu Antibacterial  zawiera specjalny preparat SANITIZED, który potrafi opanować rozwój bakterii, pleśni, grzybów i roztoczy. Doskonałe właściwości piany zapewniają ochronę przed roztoczami kurzu domowego i zarodkami grzybów, które są przyczyną powstawania większości alergii.


Materac Lavender DuoAby
umożliwić, odpowiednie punktowe podparcie ciała, wkład materaca podzielony jest na strefy.
Materac Lavender Duo


Pianka wysokoelastyczna, daje solidne, stabilne podparcie ciała i gwarantuje odpowiednią przewiewność w materacu. Jest trwała i odporna na odkształcenia. Dzięki dobrej cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca zapobiega nadmiernej potliwości i zwiększa higienę podczas snu.
 Materac Lavender DuoDo produkcji materacy wykorzystany jest organiczny, szwajcarski klej na bazie wody, Simalfa, spełnia on wszystkie standardy, jest bezpieczny dla ludzi i środowiska.Materac Lavender Duo

Pokrowiec CARBON pikowany z włóknem klimatyzującym o gramaturze 300g/m2. Zawarte w tkaninie włókno węglowe, tworzy dodatkową barierę przed zanieczyszczeniami elektromagnetycznymi i wyładowaniami elektrostatycznymi. Organizm podczas snu swobodnie uwalnia tego rodzaju ładunki nagromadzone w ciągu dnia. Pokrowiec jest niezwykle wytrzymały , przyjemny w dotyku oraz przewiewny.
Pokrowiec zaprojektowano tak, aby tanina ułatwiała oddychanie całą powierzchnią skóry, odbierając z niej nadmiar ciepła i wilgoci. Pranie dopuszczone jest w temperaturze do 60 st.C.Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą materacy Materasso

mat_m_w_lav_duo
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Średnio twardy/ twardy
Wysokość
24 cm
chat Komentarze (0)