tel. 52 349 33 70 email
  • -15%
Poduszka Tempur Original SmartCool™
  • Poduszka Tempur Original SmartCool™
  • Poduszka Tempur Original SmartCool™
  • Poduszka Tempur Original SmartCool™
  • Poduszka Tempur Original SmartCool™

Poduszka Tempur Original SmartCool™

Poduszka Tempur Original teraz dostępna z pokrowcem SmartCool™, zapewniającym przyjemne uczucie chłodu. Poduszka o twardszym odczuciu, pomaga w utrzymaniu odpowiedniej pozycji kręgosłupa szyjnego. Ortopedyczne podparcie zostało potwierdzone atestem medycznym. Poduszka Tempur Original polecana szczególnie dla osób śpiących na boku.

Marka
Rozmiar poduszki
Poszewka TEMPUR-Fit (dodatkowo)
568 zł
483 zł Zniżka 15%
Termin realizacji update od ręki

poduszka tempur original smartcool

Poduszka Tempur Original SmartCool™


Kolekcję Ergonomiczne Podparcie stworzono dla tych, którzy potrzebują najlepszego możliwego podparcia. Wyjątkowy kształt poduszki TEMPUR® Original odpowiada naturalnej linii, jaką tworzy głowa, szyja i ramiona w czasie snu, pomaga zrelaksować mięśnie i zredukować dyskomfort.


TEMPUR® Original to poduszka ortopedyczna, pomaga w utrzymaniu odpowiedniej pozycji kręgosłupa, zwłaszcza gdy śpisz na boku lub na plecach.


Poduszka dość twarda, wykonana z materiału TEMPUR® w celu zachowania terapeutycznej pozycji podczas snu i redukcji nacisku.

Teraz dostępna z pokrowcem SmartCool™, który jest przyjemnie chłodny w dotyku a jego zadaniem jest odprowadzić nadmiar ciepła dla zapewnienia najwyższego komfortu podczas snu przez całą noc.


Poduszka dla wymagających, idealna dla osób, które się pocą, niezastąpiona latem.

Jeśli śpisz na boku lub na plecach poduszka Original SmartCool™ jest właśnie dla Ciebie!


poduszka Original Tempur  Salonsnu.pl

TEMPUR® to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtu Twojego ciała. W przypadku materiału TEMPUR® miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR® powraca do swojego pierwotnego kształtu.poszewka fit original millennium Tempur  Salonsnu.pl

Pokrowiec poduszki TEMPUR® Original SmartCool™ to chłodząca przędza wpleciona w pokrowiec, która sprawia, że jest on chłodny w dotyku. Zapewnia przyjemne odczucie chłodu, pomaga pochłaniać nadmiar ciepła, zapewniając komfortowy sen przez całą noc. Pokrowiec jest hipoalergiczny i zabezpieczony przeciw mikroorganizmom. Nadaje się do prania w temperaturze 40°C.

W ofercie możliwość dokupienia stosowanej dodatkowo, bawełnianej poszewki Tempur Fit o dopasowanym kształcie.

poszewka tempur fit Original

Materiał TEMPUR® został oryginalnie wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki  właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® oferuje największe zalety materiału TEMPUR®: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.


tempur poduszka salonsnu.pl

te_po_ter_og_s_w_c
Typ
Poduszka
EAN13
120232
chat Komentarze (0)