tel. 506 626 678 email

Poduszki

Poduszka Moontex Air Special
  • Poduszka Moontex Air Special
  • Poduszka Moontex Air Special
  • Pokrowiec poduszki Air Special

Poduszka Moontex Air - Special

Moontex Air - Special to poduszka o statusie wyrobu medycznego o wyjątkowej, ergonomicznej budowie. Specjalne obniżenie środkowej części idealnie trafia w potrzeby osób lubiących niskie podparcie oraz tych, co do tej pory spali bez poduszki. Wysokiej jakości pianka zapewnia solidne podparcie głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa.

Wyrób medyczny

Rozmiar poduszki

340 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update do 7 dni


Poduszka Moontex Air - Special

Moontex Air - Special to poduszka stworzona dla ludzi, którzy nie lubią wysokiej poduszki lub do tej pory spali bez niej. Wykonana jest z wysokiej jakości pianki visco-elastic foam CASANOVA® 55 kg/m², która zapewnia idealne podparcie i redukuje naciski na całej powierzchni.

Środkowa część poduszki jest celowo obniżona w stosunku do bocznych krawędzi. Dodatkowo model ten posiada perforowane wnętrze, co usprawnia wentylację poduszki i zwiększa jej elastyczność. 

Poduszka Air Special, tak jak pozostałe poduszki z serii Moontex jest certyfikowanym wyrobem medycznym, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa i komfortu snu.

 Poduszka Moontex Air - Special - certyfikaty

Właściwości poduszki Moontex Air - Special:

Poduszka Moontex Air - Special - właściwości

  • profilowana i przewiewna struktura,
  • wyjątkowa jakość i włoski design,
  • wyrób medycznym,
  • gwarancja 5 lat,
  • wymiary poduszki: 40x68x14/8 cm.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Poduszka Moontex Air - Special - materiał

VISCOFOAM HD®Jest to materiał stosowany do produkcji materacy Mollyflex, ze względu na jego unikatowe właściwości punktowego rozłożenia nacisku, absorpcji oraz rozprowadzania ciężaru ciała stopniowo i równomiernie. Viscofoam Waterlily® to lekko sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, łatwo dostosowująca się naturalnego działania termicznego ciała. Dzięki zwiększonej elastyczności materiał ten szybciej adoptuje się do naszego ciała co jest znacznie bardziej komfortowe podczas zmieniania pozycji podczas snu. Pianka Waterlilly jest całkowicie ekologicznym, pienistym materiałem odpornym na trwałą deformację.


Poduszka Moontex Air - Special - certyfikat

CertiPUR to bardzo rygorystyczny certyfikat. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem marki Mollyflex. Najwyższej jakości poduszki Mollyflex.

mol_po_airspec
Typ produktu
Poduszka
Gwarancja
5 lat
chat Komentarze (0)