tel. 506 626 678 email

Poduszki

Poduszka Moontex Air-Relax
  • Poduszka Moontex Air-Relax
  • Poduszka Moontex Air-Relax
  • Moontex Air-Relax w pokrowcu

Poduszka Moontex Air - Relax

Poduszka Moontex Air-Relax o klasycznym kształcie i perforowanym wnętrzu, zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa i wygodę. Wysokiej jakości pianka idealnie dopasowuje się do głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa, dzięki czemu gwarantuje zdrowy, komfortowy sen. Poduszka Moontex Air-Relax to certyfikowany wyrób medyczny, dlatego wybór jej daje gwarancję bezpieczeństwa i wygody użytkowania.  

Wyrób medyczny

Rozmiar poduszki

340 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update do 7 dni


Poduszka Moontex Air - Relax

Moontex Air-Relax to poduszka o klasycznym kształcie wykonana z pianki visco-elastic foam CASANOVA®. Materiał ten zapewnia idealne podparcie i redukuje naciski na całej powierzchni.

Model ten posiada perforowane wnętrze, co usprawnia wentylację poduszki i zwiększa jej elastyczność.
Klasyczny kształt i odpowiednia wysokość pozwalają na szybkie dopasowanie, niezależnie od pozycji w jakiej śpimy.


Poduszka Air-Relax, tak jak pozostałe poduszki z serii Moontex jest certyfikowanym wyrobem medycznym, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa i komfortu snu.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 Poduszka Moontex Air-Relax - certyfikaty

Właściwości poduszki Moontex Air-Relax:

Poduszka Moontex Air-Relax - właściwości

  • profilowana i przewiewna struktura,
  • wyjątkowa jakość i włoski design,
  • wyrób medyczny,
  • gwarancja 5 lat,
  • dostępne wymiary poduszek: 42x72x14 cm, 42x72x11 cm,Poduszka Moontex Air-Relax - materiał

VISCOFOAM HD®Jest to materiał stosowany do produkcji materacy Mollyflex, ze względu na jego unikatowe właściwości punktowego rozłożenia nacisku, absorpcji oraz rozprowadzania ciężaru ciała stopniowo i równomiernie. Viscofoam Waterlily® to lekko sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, łatwo dostosowująca się naturalnego działania termicznego ciała. Dzięki zwiększonej elastyczności materiał ten szybciej adoptuje się do naszego ciała co jest znacznie bardziej komfortowe podczas zmieniania pozycji podczas snu. Pianka Waterlilly jest całkowicie ekologicznym, pienistym materiałem odpornym na trwałą deformację.


Poduszka Moontex Air-Relax - certyfikat

CertiPUR to bardzo rygorystyczny certyfikat. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.

Mollyflex to marka, której znakiem rozpoznawczym jest wysoka jakość materiałów. Zobacz wszystkie poduszki Mollyflex.

mol_po_airrel
Typ produktu
Poduszka
Gwarancja
5 lat
chat Komentarze (1)
Ocena