tel. 506 626 678 email

Kolekcja Original

Filtruj według

Wysokość

Wysokość

Twardość

Twardość

Cena

Cena

  • 4 790 zł - 9 578 zł

Nawigacja po blogu

Aktywne filtry

Kolekcja TEMPUR® Original to propozycja dla najbardziej wymagających Klientów. Średnio twarde materace Original gwarantują idealną równowagę pomiędzy wygodą a podparciem. Zaprojektowano je z użyciem innowacyjnego materiału TEMPUR®. Materace TEMPUR® Original mają właściwości termoelastyczne, termoregulacyjne, antybakteryjne oraz antyalergiczne. Warstwy komfortowa i wspierająca w 100% składają się z oryginalnego materiału TEMPUR®. Dzięki temu materac natychmiast dopasowuje się do kształtu i temperatury ciała, a w czasie wypoczynku elastycznie reaguje na ruch. Zapewnia prawdziwy, głęboki wypoczynek przez całą noc. Odkryj wszystkie produkty TEMPUR® Original i poznaj komfort snu na najwyższym poziomie.

Dlaczego materace TEMPUR® są tak wyjątkowe?

Materace termoelastyczne z kolekcji Original są wyjątkowe, ponieważ wykonano je ze znakomitego materiału TEMPUR®. To technologia opracowana i wdrożona przez NASA. Początkowo materiał chronił astronautów podczas misji kosmicznych; obecnie TEMPUR® stanowi serce każdego materaca z kolekcji Original. Ten wiskoelastyczny materiał zapewnia idealną równowagę pomiędzy elastycznością i sprężystością. Wybierając materac TEMPUR® Original, zyskujesz długi, głęboki i zdrowy sen. Zobacz jedne z wielu korzyści produktów z tą niezwykłą technologią termoelastyczną:

  • Przełomowy materiał TEMPUR® natychmiast reaguje na kształt, wagę i temperaturę ciała
  • System sprawdzonej redukcji nacisku gwarantuje pełny komfort i optymalne podparcie
  • Absorpcja drgań i ruchu partnera sprawia, że nie będziecie przeszkadzać sobie w czasie snu
  • Wysoka trwałość oznacza brak odkształceń, deformacji, zagłębień ani konieczności odwracania materaca na drugą stronę
  • Bezpieczeństwo zapewnia 10-letnia gwarancja na materac oraz 2-letnia gwarancja na pokrowiec

Kolekcja TEMPUR® Original - dla kogo?

Specjaliści na całym świecie rekomendują technologię snu TEMPUR® osobom, które marzą o najwyższym komforcie snu. Każdy właściciel materaca TEMPUR® Original doświadcza spokojnego i prawdziwie relaksującego wypoczynku, a po przebudzeniu - przypływu energii.

Ze względu na unikalne właściwości termoelastyczne, materiał TEMPUR® jest polecany szczególnie osobom cierpiącym na schorzenia układu kostno-stawowego. Zwyrodnienia okolic kręgosłupa, karku czy bioder wymagają odpowiedniego podparcia. Oferowane przez nas materace TEMPUR® Original spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Przez cały okres użytkowania zapewniają dopasowanie oraz ułożenie ciała w czasie snu na poziomie segmentu premium.

Kluczowe produkty serii TEMPUR® Original

W kolekcji Original znajdziesz trzy rodzaje materacy wykonanych w przełomowej technologii TEMPUR®. Każdy z nich zapewnia niezwykły poziom komfortu snu i polecany jest osobom, które preferują średnio twarde materace.

TEMPUR® Original Supreme

Supreme to model wykorzystujący dwie warstwy z oryginalnego materiału TEMPUR® oraz jeden poziom DuraBase™. Wysokość materaca to 21 cm, a miękki i elegancki pokrowiec doskonale pasuje do stylistyki produktu.

TEMPUR® Original Elite

Elite to materac o wysokości 25 cm, który może być używany na regulowanym stelażu. Dwie warstwy prawdziwego TEMPUR® i dwa poziomy z DuraBase™ zapewniają optymalną wygodę i doskonałe podparcie. Materac chroni pokrowiec wykonany w technologii QuickRefresh™ dla świeżego i przyjemnego snu.

TEMPUR® Original Luxe CoolTouch

Luxe CoolTouch to dwie wysokie warstwy TEMPUR®, a pod nimi dwa poziomy DuraBase™ o łącznej wysokości aż 30 cm. Cała konstrukcja zapewnia komfort snu na niespotykanym dotąd poziomie. Dedykowany pokrowiec wykorzystuje technologię QuickRefresh™, która zapewnia świeżość niezależnie od pory roku. Dzięki specjalnej warstwie CoolTouch™, pokrowiec wydaje się przyjemnie chłodny w dotyku. Przez cały rok materac TEMPUR® Original Luce CoolTouch zapewnia optymalną termoregulację i pełną wygodę w czasie wypoczynku.

Opinie o materacach TEMPUR Original

Materace opracowane w technologii TEMPUR® są doceniane przez Klientów na całym świecie. Właściciele często opisują wyjątkowe dopasowanie - wrażenie nieważkości, które można nazwać uczuciem TEMPUR®. Kontakt z materiałem jest niezwykle delikatny, dlatego kładąc się na materacu, praktycznie nie odczuwa się go pod sobą.

Optymalne rozłożenie punktów nacisku sprawia, jest to jedna z najbardziej zaawansowanych technologii snu. Zachęcamy do zapoznania się z całą kolekcją TEMPUR® Original, która nie ma sobie równych.