Produkty producenta:   Sealy

Materace Sealy


Marka Sealy już od ponad wieku dba, by każdy mógł poznać najwyższej jakości komfort snu. Poszukiwanie materiałów najwyższej jakości oraz doświadczenie, wiedza i pomysłowość pozwala tworzyć niezawodne materace czy komplety do spania. Główna siedziba korporacji Sealy mieści się w Karolinie Północnej w USA.

View:
Promocja! Materace Sealy z łóżkiem Tailor...

Oferta specjalna! Łóżko Sealy Tailor łączy wygodę, bezpieczeństwo i prostotę wykonania. Łóżko Sealy Tailor jest idealnie dopasowane do materacy Sealy. Łóżko dostępne w ofercie specjalnej za 1 zł przy zakupie materaca Sealy w rozmiarze 140, 160 i 180x200. Potrzebujesz pomocy, zadzwoń: 52 335 79 20

1 zł
Obniżka!
Prześcieradło Sealy na materac

Prześcieradło Sealy na materac z gumą po obwodzie. Wykonane z wygodnych i wytrzymałych materiałów, wspierających Ciebie i Twoją rodzinę podczas snu. Idealnie dopasowuje się do materaca Sealy.

159 zł 127 zł od ręki
Wyprzedaż!
Materac Sealy Hybrid Style

Materac Sealy Hybrid Style to najtwardszy i najbardziej kompaktowy materac z rodziny Sealy Hybrid. Sealy Hybrid Style to połączenie najlepszych technologii i najwyższej jakości aby zapewnić luksusowe warunki do snu. Materac, łączący zalety nowatorskich sprężyn z komfortem pianki z pamięcią przy jednoczesnym utrzymaniu optymalnej temperatury dla...

2 899 zł 2 319 zł do 6 tygodni
Wyprzedaż!
Materac Sealy Hybrid Classic
2 Recenzje

Materac Hybrid Classic 29 łączy w sobie tytanowe sprężyny w dolnej części z chłodzącym komfortem pianki z pamięcią. Materace te to amerykańskie rozwiązanie dla najbardziej wymagających! Materac Sealy Hybrid Classic 140x200, 160x200, 180x200 i inne rozmiary. Dostawa gratis. Promocja! Łóżko za 1 zł do materaca Sealy zOBACZ

3 475 zł 2 780 zł do 6 tygodni
Materac Sealy Stellar

Materac Sealy Stellar to 29 cm wyjątkowego komfortu. W materacu wykorzystano unikalną technologię Posturepedic, która zapewnia ukierunkowane wsparcie. Materac twardy, łączy wszystkie zalety dynamiki sprężyn z komfortowym podparciem i dopasowaniem nowoczesnych pianek. Dostępny w rozmiarach 90x200, 140x200, 160x200, 180x200.

3 790 zł do 6 tygodni
Obniżka!
Materac Sealy Prestige

NOWOŚĆ Materac Sealy Prestige to 25cm wyjątkowego komfortu oraz nowość wśród materaców Sealy wykorzystujących technologię Posturepedic, która zapewnia odpowiednio nakierunkowane wsparcie. Materac najtwardszy z kolekcji, łączy wszystkie zalety dynamiki sprężyn z komfortowym podparciem i dopasowaniem nowoczesnych pianek. Dostępny w rozmiarach 140x200,...

5 090 zł 4 072 zł do 6 tygodni
Materac Sealy Hybrid Style z łóżkiem...

Promocja! Łóżko Tailor za 1zł do materaca Sealy Hybrid. Regulamin Eleganckie łóżko Tailor o podstawie kontynentalnej w zestawie z luksusowym materacem hybrydowym Sealy Style to idealne połączenie komfortu i podparcia. Materac łączy zalety nowatorskich sprężyn z komfortem pianki z pamięcią przy jednoczesnym utrzymaniu optymalnej temperatury dla...

4 825 zł do 8 tygodni
Materac Sealy Hybrid Classic z łóżkiem...

Promocja! Łóżko Tailor za 1zł do materaca Sealy Hybrid. Regulamin Eleganckie łóżko Tailor o podstawie kontynentalnej w zestawie z luksusowym materacem hybrydowym Sealy Classic to idealne połączenie komfortu i podparcia. Materac łączy w sobie tytanowe sprężyny w dolnej części z chłodzącym komfortem pianki z pamięcią - to amerykańskie rozwiązanie dla...

5 287 zł do 8 tygodni
Obniżka!
Materac Sealy Majestic

Materac Sealy Majestic o wysokości 31 cm to nowość wśród materacy Sealy wykorzystujących unikalną technologię Posturepedic, która zapewnia ukierunkowane wsparcie. Materac twardy, łączy zalety dynamiki sprężyn z komfortowym podparciem nowoczesnych pianek. Dostępny w rozmiarach 140x200, 160x200, 180x200 od ręki.

6 990 zł 5 592 zł do 6 tygodni

Sealy - amerykańska jakość

Na terenie Stanów Zjednoczonych to właśnie wyroby Sealy cieszą się największym zaufaniem. Jakość oraz bezpieczeństwo oferowane przez Sealy sprawia również, że korporacja rozwija się na rynkach w Europie.

Korporacja rozpoczęła budowanie swej pozycji w roku 1881, w niewielkim miasteczku Sealy, położonym niedaleko miasta Huston w stanie Texas. W owym czasie Daniel Haynes, konstruktor i właściciel odziarniacza do bawełny, został poproszony o wyprodukowanie materaca.

Dzięki temu powstał pierwszy materac wypełniony najwyższej jakości bawełną. Spotkało się to z dużą aprobatą użytkowników. Zapewniana przez materac wygoda bardzo szybko zachęcała kolejne osoby do zamawiania nowych materacy. Z powodu dużej popularności Haynes skonstruował maszynę prasującą bawełnę wypełniającą materace. W roku 1889 natomiast opatentował swój pomysł.

Z czasem sława materacy produkowanych przez Haynes przekroczyła granice Sealy i teren Texasu. Zadowoleni klienci nadali produktowi nazwę „materace Sealy”, dzięki której łatwo rozpoznawano produkt oraz przekazywano o nim informacje. Bardzo ważnym w historii marki Sealy okazał się rok 1906, w którym to Haynes sprzedał swoje patenty firmie Texas Company. Dzięki dyrektorowi firmy reklamowej Earlowi Edwardsowi firma, która przejęła nazwę Sealy zapewniła marce narodowy rozgłos. Reklamy umieszczane w takich piosenkach jak: "The Saturday Evening Post" oraz "Ladies Home Journal", gwarantowały umacnianie pozycji Sealy podobnie jak dalsze działania w postaci oficjalnej rejestracji firmy, opracowania firmowego znaku oraz stworzenie autorskiego sloganu, dzięki któremu spanie na Sealy zaczęto kojarzyć ze „spaniem na chmurce”.

Na przestrzeni kolejnych lat Sealy rozbudowywało swą renomę, aby ostatecznie stać się największą firmą tworzącą materiały do produkcji materacy, materace, pościel oraz poszukującą licencjobiorców z innych terenów kraju.

Zabieganie o trwały rozwój sprawiło, że już w roku 1920, firma Sealy mogła poszczycić się 28 licencjonowanymi fabrykami, liniami produkcyjnymi jak Sealy Posturepedic czy połączeniem z firmą Stearns & Foster.

Niezrównane materace Sealy Hybrid

Łóżko jest jednym z najważniejszych mebli w każdym domu, to ono ma stanowić niewielką przestrzeń pełnego relaksu zapewniającą pełną wygodę oraz zdrowy sen. Niestety żadne łózko nie sprawdzi się w swej roli jeżeli w jego wnętrzu nie spocznie właściwy materac. Doskonałymi materacami, dopełniającymi wszystkie łóżka kontynentalne pozostają materace Sealy Hybrid, które ze względu na jakość nie znajdują sobie równych.

Materace Sealy Hybrid, których ofertę możesz poznać właśnie w tej kategorii od ponad stu lat wyznaczają trendy w tematyce zdrowego, komfortowego snu, dowodząc, że kluczem do sukcesu pozostaje wykorzystanie materiałów najwyżej jakości. Amerykańska jakość ukryta w materacach Sealy harmonijnie łączy bowiem, właściwości pianki chłodzącej oraz tytanowych sprężyn. Materace Sealy Hybrid jako jedyne pozwalają korzystać z cech materaca piankowego oraz sprężynowego w jednym momencie. Chłodząca, żelowa pianka z efektem pamięci rozpoznaje indywidualne potrzeby ciała, natomiast sprężyny wykonane ze specjalnego stopu tytanu zapewniają ergonomiczne, stabilne wsparcie.