Materac Premier Biospring to innowacyjny materac łączący zalety pianki wysokoelastycznej BIOSPRING, formowanej w kształcie sprężyn, wraz z przewiewną, perforowaną płytą lateksową. Dzięki temu materac jest twardy, a jednocześnie elastyczny i sprężysty powierzchniowo oraz odporny na odkształcenia.
Przewiewność zarówno piany BIOSPRING jak i lateksu, podnosi bezpieczeństwo i higienę użytkowania, eliminując większość szkodliwych mikroorganizmów.
Materac dzięki swoim właściwościom posiada atest wyrobu medycznego.
Jonizowany srebrem pokrowiec SILVER, gwarantuje że większość mikroorganizmów na powierzchni spania będzie w szybkim tempie eliminowana z otoczenia. to bardzo elastyczny i materac, wykonany z naturalnych materiałów.
Budowa materaca Premier Biospring: obustronnie przewiewna lateksowa płyta, naturalne włókno SEACELL, rdzeń formowana pianka BIOSPRING o gęstości 35 kg/m3.

- materac o właściwościach ortopedycznych,
- antyalergiczny,
- elastyczna, przewiewna struktura,
- nie ulega deformacji z upływem czasu,
- twardy,
- 5 lat gwarancji na wkład materacowy oraz 2 lata na pokrowiec,
- całkowita wysokość materaca ok. 21 cm,

Materac przebadany pod kontem ortopedycznym, posiada polski atest medyczny.

Produkt pochodzenia naturalnego, wykonany z mleczka kauczukowego. Posiada wyjątkowe walory użytkowe, wysoką elastyczność, sprężystość, odporność na odkształcenia oraz zdolność zachowania swoich właściwości przez długi okres użytkowania. LATEKS posiada doskonałą wentylację dzięki dużej ilości otworków umieszczonych w strukturze pianki. Materace lateksowe idealnie dopasowują się do kształtu ciała niezależnie od pozycji w jakiej śpimy i zapewniają przyjemny komfort snu.

Budowa materaca pozwala na idealne dopasowanie materaca do kształtu kręgosłupa gwarantując komfortowy i zdrowy sen.

Przy produkcji materacy zastosowano naturalny szwajcarski klej Simalfa na bazie wody - całkowicie ekologiczny, spełniający najsurowsze normy.

Pokrowiec pikowany Silver ze specjalnym opracowaniem SILVER PROTECT, które ogranicza powstawanie szkodliwych mikroorganizmów i bakterii. Wysokiej jakości materiał jest jonizowany srebrem i posiada antymikrobialne działanie. Już po dwóch godzinach redukuje ilość mikroorganizmów i bakterii, nawet o 90%, zalecany dla alergików. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze do 60°C.
Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.