tel. 506 626 678 email

Materace lateksowe

Materac Premier Biospring
  • Materac Premier Biospring

Materac Premier Biospring Materasso piankowo-lateksowy

Materac Premier Biospring to nowoczesne połączenie dynamicznej pianki formowanej w kształcie sprężyn z płytą lateksu. Takie połączenie zapewnia dużą elastyczność, a przy tym materac pozostaje twardy. Naturalne surowce gwarantują wysoką jakość oraz doskonały komfort. Wytrzymałość materiału sprawia, że materac można bezpiecznie użytkować przez wiele lat. Dostawa gratis!

Wyrób medyczny

Rozmiar materaca

1 665 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update 7 - 14 dni


Materac Premier Biospring Materasso

Materac Premier Biospring to innowacyjny materac łączący zalety pianki wysokoelastycznej BIOSPRING, formowanej w kształcie sprężyn, wraz z przewiewną, perforowaną płytą lateksową. Dzięki temu materac jest twardy, a jednocześnie elastyczny i sprężysty powierzchniowo oraz odporny na odkształcenia.

Przewiewność zarówno piany BIOSPRING jak i lateksu, podnosi bezpieczeństwo i higienę użytkowania, eliminując większość szkodliwych mikroorganizmów.
Materac dzięki swoim właściwościom posiada atest wyrobu medycznego.


Jonizowany srebrem pokrowiec SILVER, gwarantuje że większość mikroorganizmów na powierzchni spania będzie w szybkim tempie eliminowana z otoczenia.  to bardzo elastyczny i  materac, wykonany z naturalnych materiałów.

Budowa materaca Premier Biospring: obustronnie przewiewna lateksowa płyta, naturalne  włókno SEACELL, rdzeń formowana pianka BIOSPRING o gęstości 35 kg/m3.

Materac Premier Biospring budowa

 

  • materac o właściwościach ortopedycznych,
  • antyalergiczny,
  • elastyczna, przewiewna struktura,
  • nie ulega deformacji z upływem czasu,
  • twardy,
  • obciążenie - do 120 kg,
  • 5 lat gwarancji na wkład materacowy oraz 2 lata na pokrowiec,
  • całkowita wysokość materaca ok. 21 cm.

Materac Premier Biospring to najlepszy wybór dla tych, którzy szukają twardego materaca. Zobacz krótki film i dowiedz się więcej o tym materacu.

Materac Premier BiospringMaterac przebadany pod kontem ortopedycznym, posiada polski atest medyczny.


Materac Premier Biospring

Produkt pochodzenia naturalnego, wykonany z mleczka kauczukowego. Posiada wyjątkowe walory użytkowe, wysoką elastyczność, sprężystość, odporność na odkształcenia oraz zdolność zachowania swoich właściwości przez długi okres użytkowania. LATEKS posiada doskonałą wentylację dzięki dużej ilości otworków umieszczonych w strukturze pianki. Materace lateksowe idealnie dopasowują się do kształtu ciała niezależnie od pozycji w jakiej śpimy i zapewniają przyjemny komfort snu.

Materac Premier Biospring


Budowa materaca pozwala na idealne dopasowanie materaca do kształtu kręgosłupa gwarantując komfortowy i zdrowy sen.


Materac Premier BiospringPrzy produkcji materacy zastosowano naturalny szwajcarski klej Simalfa na bazie wody - całkowicie ekologiczny, spełniający najsurowsze normy.


Materac Premier Biospring
Pokrowiec pikowany Silver ze specjalnym opracowaniem SILVER PROTECT, które ogranicza powstawanie szkodliwych mikroorganizmów i bakterii. Wysokiej jakości materiał jest jonizowany srebrem i posiada antybakteryjne działanie. Już po dwóch godzinach redukuje ilość mikroorganizmów i bakterii, nawet o 90%, zalecany dla alergików. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze do 60°C.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą materacy Materasso

mat_m_lat_prbios_80x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
5 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
21 cm
chat Komentarze (0)