tel. 506 626 678 email

Materace termoelastyczne

Materac Bydgoszcz Therapy Materasso
  • Materac Bydgoszcz Therapy Materasso

Materac Bydgoszcz Therapy piankowy

Materac Bydgoszcz Therapy wykonany wyłącznie z najwyższej jakości surowców zapewnia idealne podparcie ciała i przyjemnie dopasowanie bez uczucia zapadania. Materac w pokrowcu z nowoczesnej tkaniny, która jest najbliższa ciału człowieka. Takie połączenie zapewnia najlepsze środowisko komfortowego snu. Materac Bydgoszcz Therapy to wysoki materac o podwyższonej twardości.

Rozmiar materaca

3 735 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update 7 - 14 dni


Materac Materasso Bydgoszcz Therapy

Materac Bydgoszcz Therapy to wysoki i komfortowy materac z kolekcji "Komfort City", spodoba się wszystkim, którzy cenią sobie wysoką jakość, komfort i  trwałość. Materac wykonany  z najwyższej jakości pian, ułożonych warstwowo, aby zapewnić uczucie lekkości i komfortu. Zastosowane, dynamicznej włoskiej pianki to gwarancja nie tylko trwałości i wygody materaca, ale także bezpieczeństwa użytkowania pod każdym względem.

Materac Materasso

Pianka termoelastyczna nowej generacji

Materac Bydgoszcz Therapy jest wykonany z nowej generacji termoelastycznej pianki o gęstości aż 50kg/m³, która zapewnia idealne dopasowanie. Odwzorowuje ona kształt osoby leżącej i nie wywiera nacisku zwrotnego. Wpływa to pozytywnie na mięśnie, stawy i naczynia krwionośne. Materac dopasowuje się do ciała i je podpiera, ale nie daje uczucia zapadania.

Materac Materasso Bydgoszcz Therapy

Wyjątkowe cechy materaca Bydgoszcz

  • trwały i stabilny,
  • sprężysty,
  • elastyczny,
  • idealne podparcie bez efektu zapadania,
  • pokrowiec Thermo Balance zapewniający doskonały komfort termiczny.

Pokrowiec

Materac dostępny w unikatowym pokrowcu Thermo Balance, który zapewnia najlepszy możliwy komfort termiczny snu, zapobiegając przegrzewaniu się i wyziębianiu podczas snu. Zaawansowane, inteligentne włókna tkaniny, wykazują właściwości dotąd zarezerwowane dla skóry człowieka. W momencie, kiedy temperatura podnosi się struktura tkaniny otwiera się, absorbując całkowicie wydzielaną przez ciało ludzkie wilgoć i temperaturę, a po odparowaniu wilgoci struktura ponownie się zamyka. Pokrowiec daje poczucie świeżości, higieniczności i jest antybakteryjny. Pokrowiec można zdjąć i wyprać.

Zastosowany naturalny olejek Lawendowy zapewnia bezpieczne od alergenów, roztoczy i pleśni środowisko snu, a aromat Lawendowy działa kojąco na układ nerwowy, układ krążenia i układ oddechowy człowieka.

Pokrowiec materaca - Lavender

Budowa materaca Bydgoszcz Therapy

Budowa materaca Bydgoszcz Therapy
  • 4 cm pianka Mindfoam o gęstości 50 kg/m3,
  • 2 cm pianka wysokoelastyczna Nightfly 35 kg/m3,
  • 17 cm piankal Lavender 40 kg/m3,
  • 3 cm Nightfly 35 kg/m3.

Piana MINDFOAM, to materiał zmieniający swoją twardość pod wpływem nacisku i ciepła emitowanego przez nasze ciało. Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Utrzymuje kręgosłup we właściwej pozycji i niemal natychmiast reagująca na zmiany położenia ciała. Dzięki swojej strukturze pianka podpiera nawet najmniejszy fragment ciała, powodując rozluźnienie mięśni, lepsze ukrwienie skóry, tkanek naszego ciała oraz lepsze dotlenienie mózgu. Sam kręgosłup zostaje odciążony, przybiera naturalny kształt litery S.

 NIGHTFLY to włoska wysokoelastyczna pianka o wysokich parametrach technicznychi i użytkowych. Dzięki nowoczesnej technologii wytwarzania jest to produkt bezpieczny dla środowiska naturalnego i człowieka. Większa elastyczność punktowa zapewnia optymalne, anatomiczne podparcie dla ciała w każdej pozycji. Nightflay to pełny komfort, oddychalność i wysoka odporność na odkształcenia.


Pianka LAVENDER. Zwiększona wytrzymałość na odkształcenia, ekologiczne i bardziej bezpieczne dla zdrowia człowieka biokomponenty to gwarancja bezpieczeństwa snu. Wykorzystany naturalny olejek lawendowy zapewnia całkowicie bezpieczne od alergenów, roztoczy i pleśni środowisko snu, a aromat lawendy działa kojąco na układ nerwowy, układ krążenia i układ oddechowy człowieka, Wysoka jakość pianki, jej elastyczność i sprężystość gwarantują ergonomiczne podparcie ciała na całej powierzchni, a tym samym maksimum komfortu i regeneracji

Podsumowanie

Wysokość:  28 cm

Producent:  Materasso

Pokrowiec:  Thermo Balance

Gwarancja:  6 lat

Twardość: materac twardy, elastyczny

Stopień twardości materaca

Niestandardowy rozmiar materaca

Istnieje możliwość wykonania materaca w rozmiarach nietypowych, także na długość 210 lub 220 cm.

Dlaczego warto wybrać materac z kolekcji Komfort City?

Obejrzyj nasz film prezentujący wygodne materace Komfort City.

m_ter_lv_t_th_b_90x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
6 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
29 cm
chat Komentarze (0)