tel. 506 626 678 email

Materace wysokoelastyczne

 • Rabat! -20%
Oxygen Motion
 • Oxygen Motion

Materac Oxygen Motion Materasso piankowy

Promocja!
Materac Oxygen Motion
to trzy nowoczesne pianki wysokoelastyczne w jednym materacu. Materac jest bardzo sprężysty i elastyczny o bardzo dużej przewiewności. Dodatek olejku lawendowego stanowi barierę dla bakterii oraz roztoczy, doskonały dla alergików. Możliwość wykonania materaca na wymiar. Dostawa bezpłatna.

Rozmiar materaca
Pokrowiec

1 965 zł
1 572 zł Zniżka 20%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 1 725 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update 7 - 14 dni


Materac Oxygen Motion Materasso

Materac Oxygen Motion łączy zalety przewiewnej pianki wysokoelastycznej Oxygen z włoską pianą Nightfly, którą cechuje duża elastycznością punktowa i odporność na odkształcenia. Rdzeń materaca wykonany jest z wysokoelastycznej piany Lavender. Wysokiej jakość parametry pianki: elastyczność i sprężystość gwarantują ergonomiczne podparcie ciała na całej jego powierzchni, a tym samym zapewnia maksimum komfortu i regeneracji. Dzięki zastosowaniu w pianie naturalnego olejku lawendowego, materac działa kojąco na nasz układ nerwowy, pozwalając redukować napięcia wynikające z nagromadzonego stresu, a tym samym szybciej zasnąć.

W materacu Oxygen Motion zastosowano ultranowoczesną pianę OXYGEN, do jej produkcji używany jest aktywny tlen, dzięki temu zapewnia uczucie świeżości i wspomaga komfort wypoczynku.

Materac jest bardzo dobrym wyborem przy chorobach typu skolioza czy kifoza, ale także dobrym wyborem dla osób o znacznej masie ciała. Jest też doskonałym wyborem dla osób narażonych na częste mikro urazy skóry, ponieważ zarówno lawenda zawarta w piance, jak i właściwości pokrowca Aloe Vera działają regenerująco na skórę.

Materac Oxygen Motion  dostępny jest w pokrowcu Aloe Vera, który dla zwiększenia komfortu został przepikowany warstwą pianki termoelastycznej.

Materac Oxygen Motion zbudowany jest z trzech warstw: wysokoelastyczna piana OXYGEN - 4 cm; wysokoelastyczna piana NIGHTFLY - 4 cm; piana LAVENDER o gęstości 40 kg/m3 - 11 cm.


Materac Oxygen Motion - budowa

 • 10 lat gwarancji na wkład materacowy oraz 2 lata na pokrowiec,
 • wyjątkowa higiena,
 • materac dość twardy,
 • materac bardzo przewiewny,
 • zalecany stelaż elastyczny,
 • antyalergiczny pokrowiec do prania,
 • obciążenie ortopedyczne - do 150 kg,
 • wysokość - 22 cm,
 • do produkcji wykorzystano ekologiczne kleje,
Materac Oxygen Motion - pianka Lavender
Pianka Lavender to piana o zwiększonej wytrzymałości na odkształcenia, której elastyczność i sprężystość gwarantuje ergonomiczne podparcie ciała oraz maksimum komfortu i regeneracji. Wykorzystano w niej 100% naturalnego olejku lawendowego, który całkowicie zapewnia bezpieczne od alergenów, roztoczy i pleśni środowisko snu. Aromat lawendy działa kojąco.
Materac Oxygen Motion - pianka wysokoelastyczna


Pianka wysokoelastyczna, daje solidne, stabilne podparcie ciała i gwarantuje odpowiednią przewiewność w materacu. Jest trwała i odporna na odkształcenia pianka. Dzięki dobrej cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca zapobiega nadmiernej potliwości i zwiększa higienę podczas snu.
 Materac Oxygen Motion - klej Simalfa


Do produkcji materacy wykorzystany jest organiczny, szwajcarski klej na bazie wody, Simalfa, spełnia on wszystkie standardy zdrowotne, jest bezpieczny dla ludzi i środowiska.

Materac Oxygen Motion - pokrowiec

Podczas snu, kiedy ciało i umysł odpoczywa, dochodzi do wielu procesów regenerujących nasze tkanki oraz mózg. Dlatego tak ważne jest, aby również pokrowiec na materacu pomagał nam w pełnej regeneracji. Pokrowiec ALOE VERA dzięki zawartym enzymom, substancjom mineralnym oraz aminokwasom pozwala naszej skórze szybciej się regenerować, a nawet goić drobnym ranom i ubytkom naskórka. Tkanina ta jest bardzo łatwa w praniu (w temperaturze do 40 st. C).
Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą materacy Materasso

mat_m_w_oxy_mot_80x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
22 cm
chat Komentarze (0)