tel. 52 349 33 70 email
  • -15%
Poduszka Tempur Ombracio SmartCool™
  • Poduszka Tempur Ombracio SmartCool™
  • Poduszka Tempur Sonata SmartCool™
  • Poduszka Tempur Ombracio SmartCool™

Poduszka Tempur Ombracio SmartCool™

Poduszka Tempur Ombracio teraz dostępna z pokrowcem SmartCool™, zapewniającym przyjemne uczucie chłodu.  Jej wyjątkowy kształt,  został zaprojektowana z myślą o osobach śpiących na brzuchu. Specjalny kształt, materiał i pokrowiec gwarantują przyjemny i spokojny sen.

Marka
Rozmiar poduszki
Poszewka TEMPUR-Fit (dodatkowo)
888 zł
755 zł Zniżka 15%
Termin realizacji update od ręki

Poduszka Tempur Ombracio SmartCool

Poduszka Tempur Ombracio SmartCool

Kolekcję poduszek ergonomicznych stworzono dla tych, którzy potrzebują najlepszego możliwego podparcia, aby zredukować dolegliwości głowy, szyi i ramion.

Wyjątkowy, opatentowany kształt tej poduszki powstał z myślą o osobach śpiących na brzuchu.

Poduszka o średniej twardości, wypełniają ją miniaturowe poduszeczki z materiału TEMPUR®, dzięki czemu możesz ściskać i formować poduszkę, aby uzyskać najbardziej komfortową pozycję.

Teraz dostępna z pokrowcem SmartCool™, który jest przyjemnie chłodny w dotyku a jego zadaniem jest odprowadzić nadmiar ciepła dla zapewnienia najwyższego komfortu podczas snu przez całą noc.

Idealna poduszka dla osób, które się pocą, niezastąpiona latem.


Jeśli śpisz na brzuchu poduszka Ombracio jest właśnie dla Ciebie!

poduszka ombracio Tempur  Salonsnu.pl

TEMPUR® to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtu Twojego ciała.  W przypadku materiału TEMPUR® miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR® powraca do swojego pierwotnego kształtu.


poszewka fit original millennium Tempur  Salonsnu.pl


Pokrowiec
 poduszki TEMPUR®
Ombracio SmartCool™ to chłodząca przędza wpleciona w pokrowiec, która sprawia, że jest on chłodny w dotyku. Zapewnia przyjemne odczucie chłodu, pomaga pochłaniać nadmiar ciepła, zapewniając komfortowy sen przez całą noc. Pokrowiec jest hipoalergiczny i zabezpieczony przeciw mikroorganizmom. Nadaje się do prania w temperaturze 40°C.

W ofercie możliwość dokupienia stosowanej dodatkowo, bawełnianej poszewki Tempur Fit o dopasowanym kształcie.

poszewka tempur fit Ombracio

Materiał TEMPUR® został oryginalnie wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki  właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® oferuje największe zalety materiału TEMPUR®: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.

tempur poduszka salonsnu.pl

te_po_ter_ob
Typ
Poduszka
EAN13
5705940851501
chat Komentarze (0)