tel. 506 626 678 email

Akcesoria TEMPUR

Maseczka na oczy TEMPUR®
  • Maseczka na oczy TEMPUR®
  • Maseczka na oczy TEMPUR®

Maseczka na oczy TEMPUR

Maseczka na oczy TEMPUR® gwarantuje lepszy wypoczynek i rozluźnienie w czasie snu. Niezbędna w podróży i w domu.

Rozmiar

129 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update od ręki

Maseczka na oczy TEMPUR®

Maseczka na oczy TEMPUR® została wykonana z redukującego nacisk materiału TEMPUR®, byś mógł poczuć natychmiastowy relaks oraz rozluźnienie w czasie snu.

Maseczka wypełniona miękkim materiałem TEMPUR®, który przyjemnie osłoni i otuli Twoje oczy, pozwalając Ci wypocząć. Zapewnia komfort, gdy podróżujesz lub gdy ze względu na tryb życia potrzebujesz dobrych warunków do snu w ciągu dnia.

Wykonana z redukującego nacisk materiału TEMPUR®.

3 lata gwarancji.

Maseczka na oczy TEMPUR®
Materiał TEMPUR

Materiał TEMPUR®

TEMPUR® to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtu Twojego ciała. W przypadku materiału TEMPUR® miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR® powraca do swojego pierwotnego kształtu.

Materiał TEMPUR® został oryginalnie wynaleziony przez NASA, by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® oferuje największe zalety materiału TEMPUR®: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.

Szeroki wybór poduszek TEMPUR® sprawia, że z łatwością znajdziesz model odpowiadający Twoim upodobaniom. Sprawdź całą ofertę TEMPUR®.

TEMPUR poduszki
te_po_ter_maseczkanaoczy
Typ produktu
Dodatki
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)