tel. 52 349 33 70 email

STELAŻ TEMPUR® ZA 1 ZŁ

Już teraz możesz skorzystać z atrakcyjnej promocji TEMPUR®, w której przy zakupie materaca otrzymujesz stelaż statyczny za 1zł a regulowany za połowę ceny! To idealne połączenie dla poprawy jakości Twojego snu i wypoczynku! Promocja nie łączy się z żadnymi innymi promocjami ani ofertami specjalnymi.
Produkty objęte promocją:

Materace TEMPUR® w rozmiarach 80x200 cm, 90x200 cm, 160x200 cm i 180x200 cm z kolekcji:

Stelaże TEMPUR® w rozmiarach 80x200 cm, 90x200 cm:

Więcej informacji:
tel: 52 335 79 20 lub 506 626 678
email: sklep@salonsnu.pl

MATERACE DO 20% TANIEJ - MATERASSO

Ruszyła najnowsza promocja Materasso na wybrane modele materaców teraz do 20% taniej. Produkty Materasso są najwyższej jakości, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów, jakość poparta badaniami.
Produkty objęte promocją:

Łóżko Tailor za 1 zł!

OFERTA SPECJALNA! Materace biorące udział w promocji to Sealy Hybrid Style, Sealy Hybrid Classic, Majestic, Stellar, Prestige w rozmiarach 140x200 cm, 160x200 cm i 180x200 cm. Kupując w czasie promocji jeden z wymienionych wyżej materaców może do niego zakupić łóżko TAILOR o tej samej długości i szerokości w promocyjnej cenie 1 zł brutto.

Łóżko Trunk do materaca TEMPUR®

Łóżko Trunk w promocyjnej cenie 1100 zł brutto przy zakupie materaca TEMPUR® o tej samej długości i szerokości.

Wygodne i praktyczne łóżko dla tych, którym przyda się dodatkowa przestrzeń do przechowywania pościeli.

PREMIA 30% - MOŻESZ JĄ MIEĆ!

1. Klient, który zakupi wybrane produkty oznaczone logiem "PREMIA (...%)", nieobjęte inną promocją, może otrzymać rabat określony na logo ( np. 20,30,50%), do wykorzystania na przyszłe zakupy w sklepie internetowym SalonSnu.pl
Procent premii oznacza wysokość rabatu na kolejny zakup produktów nieobjętych inną promocją, a wartość drugiego zamówienia nie może przekraczać wartości pierwszego. Termin drugiego zamówienia nie może być dłuższy niż 30 dni od daty zamówienia pierwszego.
Istnieje możliwość zamiany premii na voucher umożliwiający uzyskanie rabatu na kolejne produkty do wartości 30% zamówienia głównego.

2. Promocja naliczana jest od sugerowanego cennika detalicznego. Zarówno cena materaca, jak i wartość gratisów.

3. Oferta nie łączy się z żadnymi innymi ofertami specjalnymi ani promocjami. Promocja jest lokalna, ustalana indywidualnie z klientem. Może być zastosowana także w sprzedaży internetowej.

4. Szczegóły regulaminu dostępne również u sprzedawcy bądź konsultanta.

5. Aby skorzystać z oferty skontaktuj się z nami telefonicznie: 52 3493370, 506 626 678 lub napisz na adres sklep@salonsnu.pl.

* Promocja aktualna do odwołania.
* Promocja naliczana jest od sugerowanego cennika detalicznego.

* Oferta nie łączy się z żadnymi innymi ofertami specjalnymi ani promocjami. Promocja jest lokalna, ustalana indywidualnie z klientem. Może być zastosowana także w sprzedaży stacjonarnej i internetowej.
* Szczegóły regulaminu dostępne u sprzedawcy bądź konsultanta.

ŁÓŻKO GRATIS

Tylko u nas przy zakupie kompletu: materaca i łóżka możesz otrzymać najlepszą propozycję cenową. Promocja wyliczana jest indywidualnie. Kwota rabatu jest stała i zależy od wybranego modelu materaca wliczającego się w promocję. 

Wartość rabatu rośnie wraz z kwotą wydaną na materac, aż osiąga maksimum - klient otrzymuje łóżko gratis! - klient otrzymuje łóżko gratis!

Aby skorzystać z oferty skontaktuj się z nami telefonicznie: 52 3493370, 506 626 678 lub napisz na adres sklep@salonsnu.pl.

Warunki promocji:

  • Promocja aktualna obowiązuje do 31.12.2021 roku,
  • Promocja nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi i wyprzedażami,
  • Dotyczy wybranych produktów producentów takich jak: Materasso, kolekcja Exclusive Materasso, Perdormire, Tempur, Sealy, Gomarco, King Koil, wybrane Hilding, Hilding Curem, wybrane MK Foam Koło.
  • Dotyczny wybranych producentów łóżek tapicerowanych: MK Foam Koło, Hilding, New Elegance, Sealy, łóżek drewnianych Kelsz.
  • Łóżka tapicerowane dostępne w sklepie online: SalonSnu.pl/łózka-tapicerowane
  • Łóżka drewniane dostępne w sklepie online: SalonSnu.pl/łóżka-drewniane