Materac Sealy Hybrid Classic z łóżkiem za 100zł

Promocja „Łóżko za 100 zł do materaca Sealy Hybrid” Dowiedz się więcej
Materac Hybrid Classic 29
łączy w sobie tytanowe sprężyny w dolnej części z chłodzącym komfortem pianki z pamięcią. Materace te to amerykańskie rozwiązanie dla najbardziej wymagających! Materac Hybrid Classic w promocji rozmiary 140x200,160x200, 180x200.

Więcej szczegółów

Sealy

3 475 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Rata już od: zł.

do 8 tygodni

gratis

Łóżko Tailor
                                                   Opis łóżka Tailor

Doskonałe materace sprężynowe Sealy Hybrid to połączenie najlepszych technologii i najwyższej jakości w jednym celu: aby zapewnić luksusowe warunki do snu, idealne połączenie komfortu i podparcia. 

Budowa:
sealy_hybrid_classic___warstwy.jpg

Sealy Style salonsnu.pl


Materac Hybrid Classic, łączy chłodzący komfort pianki z pamięcią, z trwałym podparciem jaki zapewniają sprężyny kieszeniowe.

Sealy Style
Zastosowany w górnej warstwie materaca materiał Opticool to wysokiej jakości żelowa pianka z pamięcią, która pozwoli efektywnie usunąć nadmiar ciepła i gwarantuje odczucie przyjemnego chłodu.

Sealy Style salonsnu.pl
Dolna warstwa zapewnia wyjątkowe podparcie, dzięki kieszeniowym sprężynom ze stopu tytanu. Sprężyny gwarantują dopasowane podparcie oraz redukcję drgań spowodowanych przez ruchy drugiej osoby śpiącej na materacu.

Seale Style salonsnu.plTechnologia Core Support wzmacnia najbardziej obciążoną, środkową część materaca, dzięki temu zapewnia dodatkowe podparcie i dobrą reakcję na nacisk Twojego ciała.


Sealy Style salonsnu.pl


System wzmacniający krawędzie, SolidEdge zapewnia bardziej stabilną powierzchnię do spania, siedzenia, przytulania i przeciągania się.Sealy Style salonsnu.pl
Sealy Hybrid Classic jest materacem o średniej twardości.


kołdra outlastMaterac w wyjątkowo atrakcyjnym i elastycznym pokrowcu o kwiatowym wzorze. Pokrowiec w kolorze białym z jasnoszarymi bokami z taśmą dekoracyjną,
Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze 30 stopni C.Sealy Style salonsnu.plPokrowiec Forever Flex opracowany przez naukowców, nie tylko elastycznie dopasowuje się do ciała, ale także wraca do pierwotnego kształtu bez fałd i zmarszczek,rozciąga się w każdym kierunku aby w żaden sposób nie ograniczać odczuć, jakie zapewniają warstwy we wnętrzu materaca.

Budowa i zalety:

 • 2,5 cm żelowej pianki z pamięcią OptiCool™,
 • 5 cm trwałej o dużej gęstości pianki ActiFlex™
 • 19 cm sprężyny ze stopu tytanu,
 • 2,5 cm FlexSupport™podstawa z pianki o wysokiej gęstości,
 • luksusowy, wysoki i bardzo wygodny materac,
 • materac jednostronny,
 • pianka efektywnie usuwająca nadmiar ciepła,
 • dodatkowe podparcie w części środkowej materaca,
 • łatwość siadania na krawędzi materaca,
 • materac średnio twardy,
 • doskonale podpiera kręgosłup,
 • wysokość materaca 29 cm,
 • materac dostępny w luksusowym pokrowcu Forever Flex

UWAGA: podana cena nie obejmuje podstawy materaca, dotyczy samego materaca.

Niektóre elementy graficzne, ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu. Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione.

Oceń 
2017-02-10

Po prostu wypróbujcie

To był któryś z kolei materac, był droższy od założeń, ale spróbowaliśmy, Nie chciałem z niego wstać. Jest od półtora roku jestem bardzo zadowolony , jest spora różnica wag miedzy mną a partnerka a materac daje radę. Ważne jak sie siedzi wydaje sie miękki ale idealnie podpiera jak sie leży

Oceń 
2016-11-28

Materac

Materac jest komfortowy. Uważam, że trafi w gust najbardziej wymagających klientów.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Materac Sealy Hybrid Classic z łóżkiem za 100zł

Materac Sealy Hybrid Classic z łóżkiem za 100zł

Promocja „Łóżko za 100 zł do materaca Sealy Hybrid” Dowiedz się więcej
Materac Hybrid Classic 29
łączy w sobie tytanowe sprężyny w dolnej części z chłodzącym komfortem pianki z pamięcią. Materace te to amerykańskie rozwiązanie dla najbardziej wymagających! Materac Hybrid Classic w promocji rozmiary 140x200,160x200, 180x200.Zobacz więcej filmów YouTube.pl/KomfortSnu

Produkty powiązane