tel. 52 349 33 70 email
  • -15%
Poduszka Tempur Symphony SmartCool™
  • Poduszka Tempur Symphony SmartCool™
  • Poduszka Tempur Symphony SmartCool™

Poduszka Tempur Symphony SmartCool™

Poduszka Tempur Symphony teraz dostępna w pokrowcu SmartCool™, zapewniającym przyjemne uczucie chłodu. To połączenie średniej twardości materiału Tempur z klasycznym kształtem, dającym możliwość obustronnego użytkowania. Poduszka Symphony w tradycyjnym kształcie, zapewnia stabilne podparcie, bez przesunięć i zmian kształtu, przez całą noc.

Marka
Rozmiar poduszki
Poszewka TEMPUR-Fit (dodatkowo)
711 zł
604 zł Zniżka 15%
Termin realizacji update od ręki

Poduszka Tempur Symphony SmartCool

Poduszka Tempur Symphony SmartCool

Poduszka Symphony to połączenie bardziej miękkiej formuły materiału TEMPUR z dwustronnym kształtem poduszki, po to aby zapewnić uczucie komfortu i odpowiedniego podparcia. Zalecana dla śpiących na boku i na plecach.


Poduszka o średniej twardości, wykonana z materiału TEMPUR
® w celu zachowania terapeutycznej pozycji podczas snu i redukcji nacisku.


Strona w kształcie delikatnego łuku gwarantuje dodatkowe podparcie głowy i karku osobom śpiącym na plecach.

Druga strona poduszki dostarcza odczuć charakterystycznych dla tradycyjnej poduszki i jest znakomita dla osób śpiących na boku.


Teraz dostępna z pokrowcem 
SmartCool™, który jest przyjemnie chłodny w dotyku a jego zadaniem jest odprowadzić nadmiar ciepła dla zapewnienia najwyższego komfortu podczas snu przez całą noc.

Idealna poduszka dla osób, które się pocą, niezastąpiona latem.

Najniższy rozmiar XS jest polecany dla dzieci, kobiet o delikatnej budowie oraz osób śpiących na brzuchu.


poduszka Symphony Tempur  Salonsnu.pl

TEMPUR® to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtu Twojego ciała. W przypadku materiału TEMPUR® miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR® powraca do swojego pierwotnego kształtu.


poszewka fit original millennium Tempur  Salonsnu.pl

Pokrowiec poduszki TEMPUR® Symphony SmartCool™ to chłodząca przędza wpleciona w pokrowiec, która sprawia, że jest on chłodny w dotyku. Zapewnia przyjemne odczucie chłodu, pomaga pochłaniać nadmiar ciepła, zapewniając komfortowy sen przez całą noc. Pokrowiec jest hipoalergiczny i zabezpieczony przeciw mikroorganizmom. Nadaje się do prania w temperaturze 40°C.

W ofercie możliwość dokupienia stosowanej dodatkowo, bawełnianej poszewki Tempur Fit o dopasowanym kształcie.

poszewka tempur fit Symphony


Materiał TEMPUR® został oryginalnie wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki  właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® oferuje największe zalety materiału TEMPUR®: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.

tempur poduszka salonsnu.pl

te_po_ter_sh_s_sc
Typ
Poduszka
Gwarancja
3 lata
EAN13
120221
chat Komentarze (0)