tel. 506 626 678 email

Poduszki

Poduszka Tessa Standard Paradies
  • Poduszka Tessa Standard Paradies
  • Poduszka Paradies Crystal

Poduszka Tessa Standard Paradies półpuchowa

PROMOCJA: Drugi produkt -50%! Miksuj dowolnie.
Poduszka Paradies Tessa Standard wysokiej jakości trzykomorowa poduszka, wypełniona puchem gęsim z dodatkową komorą wewnętrzną wypełnioną gęsim pierzem. Duża ilość sprężystego i trwałego wypełnienia o najlepszych parametrach, sprawia że jest trwała i bardzo długo zachowuje swoją sprężystość. Poszycie wykonane jest z puchoszczelnej tkaniny bawełnianej. Poduszka Tessa Standard jest idealna dla osób preferujących wyższe podparcie dla głowy.

*Rabat nalicza się automatycznie w koszyku. Szczegóły promocji
Rozmiar poduszki

219 zł

Termin realizacji update do 14 dni

Poduszka półpuchowa Tessa Standard Paradies

Poduszka Tessa Standard Paradies wypełnione wysokogatunkowym naturalnym pierzem i puchem, idealnie czystym dzięki zastosowaniu technologii Paradies SuperClean.Wypełnienie nowym, białym, sprężystym puchem gęsim (klasa1 PN-EN 12934).

Dzięki dwóm warstwom zewnętrznym, które wypełnione są wysokiej jakości miękkim 90 % gęsim puchem oraz w 10 % drobnymi puchowymi piórkami, półpuch znajdujący się w komorze środkowej nie jest wyczuwalny.

Pokrycie poduszki to wyjątkowo delikatna tkanina z bawełny organicznej w 100% - batyst pucho-szczelny, jest niezwykle przyjemna w dotyku. Kolor biały, bez wybielaczy optycznych.

Poduszki Paradies są łatwe w pielęgnacji, można je prać w temp do 40 stopni C. Wietrzyć na wolnym powietrzu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie silnych promieni słonecznych. Codzienne roztrzepywanie przywraca ich wypełnieniu pierwotną objętość i zapewnia najdłuższą żywotność produktu.

Kolekcja poduszek Tessa ozdobiona jest srebrną lamówką oraz narożnikiem z logo Paradies. Poduszki z serii Tessa mogą stanowić komplet z kołdrami puchowymi Moonline.

Poduszka Tessa Standard ParadiesPoduszka Tessa Standard wypełniona jest świeżym 90% białym puchem gęsim,klasy I, idealnie czystym dzięki zastosowaniu technologii Paradies Super Clean.


Poduszka Tessa Standard ParadiesUdoskonalenie Paradies: Super Clean - to gwarancja wyjątkowej czystości dobrego gatunkowo puchu i pierza. Dzięki dodatkowemu oczyszczaniu jest czyściejszy niż wymagają tego przyjęte standardy.


Poduszka Tessa Standard ParadiesSprawdzona jakość Paradies-odpowiedzialność za człowieka i środowisko.
Wykorzystywane przy produkcji tkanikaniny nie zawierają optycznych rozjaśniaczy. Poddawane są testom medycznym pod kontem nieszkodliwość dla skóry i ciała.
Procesy produkcyjne są w pełni ekologiczne i przyjazne środowisku naturalnemu.

Poduszka Tessa Standard Paradies
Poduszkę można prać w temp.40 stopni C,
wietrzyć na wolnym powietrzu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie silnych promieni słonecznych,
Codzienne strzepnięcie zapewni dłuższą żywotność produktu.

Dostępne rozmiary: 40x40, 40x80, 50x60, 50x70, 50x80,65x65,70x80, 80x80

certyfikat paradies 1 salonsnu.plcertyfikat paradies 2 salonsnu.plcertyfikat paradies 3 salonsnu.pl

Odkryj całą gamę produktów marki Paradies. Miękkie i delikatne puchowe poduszki Paradies to ekskluzywne produkty, wypełnione wysokogatunkowym naturalnym puchem.

pa_p_cy_40x40
Typ produktu
Poduszka
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)