tel. 506 626 678 email

Poduszki

Poduszka Tessa Standard Paradies
  • Poduszka Tessa Standard Paradies
  • Poduszka Paradies Crystal

Poduszka Tessa Standard Paradies półpuchowa

Poduszka Paradies Tessa Standard wysokiej jakości trzykomorowa poduszka, wypełniona puchem gęsim z dodatkową komorą wewnętrzną wypełnioną gęsim pierzem. Duża ilość sprężystego i trwałego wypełnienia o najlepszych parametrach, sprawia że jest trwała i bardzo długo zachowuje swoją sprężystość. Poszycie wykonane jest z puchoszczelnej tkaniny bawełnianej. Poduszka Tessa Standard jest idealna dla osób preferujących wyższe podparcie dla głowy.

Rozmiar poduszki

219 zł

Termin realizacji update do 14 dni

Poduszka półpuchowa Tessa Standard Paradies

Poduszka Tessa Standard Paradies wypełnione wysokogatunkowym naturalnym pierzem i puchem, idealnie czystym dzięki zastosowaniu technologii Paradies SuperClean.Wypełnienie nowym, białym, sprężystym puchem gęsim (klasa1 PN-EN 12934).

Dzięki dwóm warstwom zewnętrznym, które wypełnione są wysokiej jakości miękkim 90 % gęsim puchem oraz w 10 % drobnymi puchowymi piórkami, półpuch znajdujący się w komorze środkowej nie jest wyczuwalny.

Pokrycie poduszki to wyjątkowo delikatna tkanina z bawełny organicznej w 100% - batyst pucho-szczelny, jest niezwykle przyjemna w dotyku. Kolor biały, bez wybielaczy optycznych.

Poduszki Paradies są łatwe w pielęgnacji, można je prać w temp do 40 stopni C. Wietrzyć na wolnym powietrzu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie silnych promieni słonecznych. Codzienne roztrzepywanie przywraca ich wypełnieniu pierwotną objętość i zapewnia najdłuższą żywotność produktu.

Kolekcja poduszek Tessa ozdobiona jest srebrną lamówką oraz narożnikiem z logo Paradies. Poduszki z serii Tessa mogą stanowić komplet z kołdrami puchowymi Moonline.

Poduszka Tessa Standard ParadiesPoduszka Tessa Standard wypełniona jest świeżym 90% białym puchem gęsim,klasy I, idealnie czystym dzięki zastosowaniu technologii Paradies Super Clean.


Poduszka Tessa Standard ParadiesUdoskonalenie Paradies: Super Clean - to gwarancja wyjątkowej czystości dobrego gatunkowo puchu i pierza. Dzięki dodatkowemu oczyszczaniu jest czyściejszy niż wymagają tego przyjęte standardy.


Poduszka Tessa Standard ParadiesSprawdzona jakość Paradies-odpowiedzialność za człowieka i środowisko.
Wykorzystywane przy produkcji tkanikaniny nie zawierają optycznych rozjaśniaczy. Poddawane są testom medycznym pod kontem nieszkodliwość dla skóry i ciała.
Procesy produkcyjne są w pełni ekologiczne i przyjazne środowisku naturalnemu.

Poduszka Tessa Standard Paradies
Poduszkę można prać w temp.40 stopni C,
wietrzyć na wolnym powietrzu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie silnych promieni słonecznych,
Codzienne strzepnięcie zapewni dłuższą żywotność produktu.

Dostępne rozmiary: 40x40, 40x80, 50x60, 50x70, 50x80,65x65,70x80, 80x80

certyfikat paradies 1 salonsnu.plcertyfikat paradies 2 salonsnu.plcertyfikat paradies 3 salonsnu.pl

Odkryj całą gamę produktów marki Paradies. Miękkie i delikatne puchowe poduszki Paradies to ekskluzywne produkty, wypełnione wysokogatunkowym naturalnym puchem.

pa_p_cy_40x40
Typ produktu
Poduszka
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)