tel. 506 626 678 email

Poduszki

Blog nawigacja
Poduszka Crystal Plus Organic Paradies puchowa
  • Poduszka Crystal Plus Organic Paradies puchowa
  • Poduszka Crystal Plus Organic Paradies puchowa
  • Poduszka Paradies Crystal

Poduszka Crystal Plus Organic Paradies puchowa

Poduszka Paradies Crystal Plus Organic to udoskonalona wersja poduszki Crystal z serii Premium. Bardziej miękka i delikatna dzięki wypełnieniu jakie stosowane jest w kolekcjach Paradies Luxury. Wypełniona mięciutkim puchem gęsim klasy I w poszyciu z najwyższej jakości bawełny organicznej. Jest to jedna z najbardziej miękkich poduszek z oferty Paradies. Klasyczna, miękka, komfortowa 3 komorowa poduszka dostępna w wielu rozmiarach. Poduszka Crystal jest idealna dla osób preferujących niższe podparcie dla głowy.

Rozmiar poduszki

319 zł

Termin realizacji update do 14 dni

Poduszka puchowa Crystal Plus Organic Paradies

Poduszka Paradies Crystal Plus Organic to ekskluzywna poduszka wykonane z najwyższej klasy surowców i materiałów, aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Wypełnione wysokogatunkowym naturalnym puchem, idealnie czystym dzięki zastosowaniu technologii Paradies SuperClean

Wypełnienie nowym, białym, sprężystym puchem gęsim (klasa1 PN-EN 12934). Dzięki dwóm warstwom zewnętrznym, które wypełnione są wysokiej jakości miękkim 100 % gęsim puchem oraz znajdującym się w komorze środkowej puchem gęsi 60 %. Jest to jedna z najbardziej miękkich poduszek z oferty Paradies.

Pokrycie poduszki to puchoszczelna w 100% bawełna organiczna, jest wyjątkowo delikatna i przyjemna w dotyku. Kolekcja poduszek Crystal Plus została ozdobiona białą plecioną bizą oraz haftowanym błękitnym znakiem firmowym Paradies®. Stanowi doskonały komplet z kołdrą z serii Crystal oraz Botanic. 

Poduszki Paradies są łatwe w pielęgnacji, można je prać w temp do 40 stopni C. Wietrzyć na wolnym powietrzu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie silnych promieni słonecznych. Codzienne roztrzepywanie przywraca ich wypełnieniu pierwotną objętość i zapewnia najdłuższą żywotność produktu.Poduszka Paradies Crystal Plus Organic

Bawelna organiczna icon Poduszka Paradies Crystal Plus Organic


Bawełna Organiczna
 (GOTS) - to najwyższej klasy materiał, naturalna bawełna pochodząca z certyfikowanych, ekologicznych upraw, wolna od środków chemicznych i pestycydów. Wszystkie materiały i tkaniny używane przez Paradies nie są barwione chemicznie ani wybielane. Przez co produkty są w pełni bezpieczne dla osób wrażliwych na substancje chemiczne.

Poduszka Paradies Crystal Plus OrganicPoduszka Crystal wypełniona jest świeżym 100% białym puchem gęsim,klasy I, idealnie czystym dzięki zastosowaniu technologii Paradies Super Clean.


Poduszka Paradies Crystal Plus OrganicUdoskonalenie Paradies: Super Clean - to gwarancja wyjątkowej czystości dobrego gatunkowo puchu i pierza. Dzięki dodatkowemu oczyszczaniu jest czyściejszy niż wymagają tego przyjęte standardy. 


Poduszka Paradies Crystal Plus OrganicSprawdzona jakość Paradies-odpowiedzialność za człowieka i środowisko.
Wykorzystywane przy produkcji tkanikaniny nie zawierają optycznych rozjaśniaczy. Poddawane są testom medycznym pod kontem nieszkodliwość dla skóry i ciała.
Procesy produkcyjne są w pełni ekologiczne i przyjazne środowisku naturalnemu.

Poduszka Paradies Crystal Plus Organic
Poduszkę można prać w temp.40 stopni C, 
wietrzyć na wolnym powietrzu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie silnych promieni słonecznych,
Codzienne strzepnięcie zapewni dłuższą żywotność produktu.Dostępne rozmiary: 40x40, 40x80, 50x60, 50x70, 50x80,65x65,70x80, 80x80

Zobacz poduszki Paradies we wszystkich popularnych rozmiarach i kształtach, a także w różnym stopniu twardości. Odkryj całą ofertę.

pa_p_cy_40x40
Typ produktu
Poduszka
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)