tel. 506 626 678 email

Poduszki

Nawigacja po blogu
Poduszka Crystal Plus Organic Paradies puchowa
  • Poduszka Crystal Plus Organic Paradies puchowa
  • Poduszka Crystal Plus Organic Paradies puchowa
  • Poduszka Paradies Crystal

Poduszka Crystal Plus Organic Paradies puchowa

Poduszka Paradies Crystal Plus Organic to udoskonalona wersja poduszki Crystal z serii Premium. Bardziej miękka i delikatna dzięki wypełnieniu jakie stosowane jest w kolekcjach Paradies Luxury. Wypełniona mięciutkim puchem gęsim klasy I w poszyciu z najwyższej jakości bawełny organicznej. Jest to jedna z najbardziej miękkich poduszek z oferty Paradies. Klasyczna, miękka, komfortowa 3 komorowa poduszka dostępna w wielu rozmiarach. Poduszka Crystal jest idealna dla osób preferujących niższe podparcie dla głowy.

Rozmiar poduszki

319 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update do 14 dni

Poduszka puchowa Crystal Plus Organic Paradies

Poduszka Paradies Crystal Plus Organic to ekskluzywna poduszka wykonane z najwyższej klasy surowców i materiałów, aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Wypełnione wysokogatunkowym naturalnym puchem, idealnie czystym dzięki zastosowaniu technologii Paradies SuperClean

Wypełnienie nowym, białym, sprężystym puchem gęsim (klasa1 PN-EN 12934). Dzięki dwóm warstwom zewnętrznym, które wypełnione są wysokiej jakości miękkim 100 % gęsim puchem oraz znajdującym się w komorze środkowej puchem gęsi 60 %. Jest to jedna z najbardziej miękkich poduszek z oferty Paradies.

Pokrycie poduszki to puchoszczelna w 100% bawełna organiczna, jest wyjątkowo delikatna i przyjemna w dotyku. Kolekcja poduszek Crystal Plus została ozdobiona białą plecioną bizą oraz haftowanym błękitnym znakiem firmowym Paradies®. Stanowi doskonały komplet z kołdrą z serii Crystal oraz Botanic. 

Poduszki Paradies są łatwe w pielęgnacji, można je prać w temp do 40 stopni C. Wietrzyć na wolnym powietrzu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie silnych promieni słonecznych. Codzienne roztrzepywanie przywraca ich wypełnieniu pierwotną objętość i zapewnia najdłuższą żywotność produktu.Poduszka Paradies Crystal Plus Organic

Bawelna organiczna icon Poduszka Paradies Crystal Plus Organic


Bawełna Organiczna
 (GOTS) - to najwyższej klasy materiał, naturalna bawełna pochodząca z certyfikowanych, ekologicznych upraw, wolna od środków chemicznych i pestycydów. Wszystkie materiały i tkaniny używane przez Paradies nie są barwione chemicznie ani wybielane. Przez co produkty są w pełni bezpieczne dla osób wrażliwych na substancje chemiczne.

Poduszka Paradies Crystal Plus OrganicPoduszka Crystal wypełniona jest świeżym 100% białym puchem gęsim,klasy I, idealnie czystym dzięki zastosowaniu technologii Paradies Super Clean.


Poduszka Paradies Crystal Plus OrganicUdoskonalenie Paradies: Super Clean - to gwarancja wyjątkowej czystości dobrego gatunkowo puchu i pierza. Dzięki dodatkowemu oczyszczaniu jest czyściejszy niż wymagają tego przyjęte standardy. 


Poduszka Paradies Crystal Plus OrganicSprawdzona jakość Paradies-odpowiedzialność za człowieka i środowisko.
Wykorzystywane przy produkcji tkanikaniny nie zawierają optycznych rozjaśniaczy. Poddawane są testom medycznym pod kontem nieszkodliwość dla skóry i ciała.
Procesy produkcyjne są w pełni ekologiczne i przyjazne środowisku naturalnemu.

Poduszka Paradies Crystal Plus Organic
Poduszkę można prać w temp.40 stopni C, 
wietrzyć na wolnym powietrzu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie silnych promieni słonecznych,
Codzienne strzepnięcie zapewni dłuższą żywotność produktu.Dostępne rozmiary: 40x40, 40x80, 50x60, 50x70, 50x80,65x65,70x80, 80x80

Zobacz poduszki Paradies we wszystkich popularnych rozmiarach i kształtach, a także w różnym stopniu twardości. Odkryj całą ofertę.

pa_p_cy_40x40
Typ produktu
Poduszka
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)