Pościel Estella Mako Interlock Jersey 6331/605 Emilia DD
Pościel Estella Emilia to połączenie głębokiego granatu z wyrazistymi kwiatowymi akcentami w odcieniach pomarańczy i fioletu, które wprowadzają do sypialni luksus i elegancję. Wykonana w 100% z dzianiny Mako Interlock, jest miękka, przewiewna i przyjazna dla skóry, zapewniając komfortowy sen przez cały rok. Materiał nie mechaci się, nie wymaga prasowania i zachowuje kształt nawet po wielu praniach. Dedykowane prześcieradła w kolorach indygo i bakłażanu pozwalają stworzyć spójną, stylową aranżację. Emilia to idealny wybór dla tych, którzy chcą, by łóżko stało się centralnym punktem eleganckiego wnętrza.
Podaruj swojej sypialni wyjątkowy styl z pościelą Emilia. Głęboki odcień granatu stanowi idealne tło dla wyrazistych, świetlistych kwiatów w odcieniach pomarańczy i fioletu, tworząc zachwycający, przyciągający wzrok efekt. Aby podkreślić ten unikalny design, połącz pościel z meblami w kolorze złota lub mosiądzu. Dodaj poduszki, miękkie koce i dywany w odcieniach bakłażanu lub indygo, aby stworzyć spójne i luksusowe wnętrze. Pościel Emilia zamienia Twoje łóżko w centralny punkt każdej aranżacji, nadając jej wyjątkowy charakter i elegancję.
Cechy i właściwości:
- Materiał: 100% Bawełna MAKO Super-czesana Nm 100/1 – 100 metrów cienkiej przędzy waży zaledwie 1 gram
- Niemiecka precyzja wykonania
- Materiał odporny na mechacenie (pilling)
- Dożywotnia gwarancja zamka – wymienimy zamek nawet po kilku latach użytkowania bez dodatkowych opłat, całkowicie GRATIS!
- Przepuszcza powietrze i dopasowuje się do panującej temperatury otoczenia
- Szczególnie przyjemny i bardzo przyjazny dla skóry
- Możliwość suszenia w suszarce bębnowej
- Rozciągliwy i nie wymaga prasowania
- Pościel wykonana z dzianiny Mako Interlock z czystej bawełny zapewnia wyjątkowy komfort snu.
- Miękka, gęsto dziana i przyjazna dla skóry dzianina doskonale reguluje temperaturę, gwarantując doskonałe samopoczucie przez cały rok.
- Dzięki wysokiej jakości materiału pościel jest niezwykle łatwa w pielęgnacji – można ją suszyć w suszarce bębnowej, nie wymaga prasowania i zachowuje swój kształt nawet po wielokrotnym praniu.
- Pościel z jerseyu interlock Mako firmy Estella to idealny wybór na każdą porę roku!
- Dla modelu Emilia dedykowane są prześcieradła w kolorze 606/indigo i 670/aubergine.
Informacje dodatkowe
| Rozmiar pościeli | 155×200 cm |
|---|---|
| Zawiera poszewki | Tak |
Opinie: Pościel Estella Mako Interlock Jersey 6331/605 Emilia DD
Brak komentarzy do tego produktu.




