tel. 506 626 678 email

Produkty

Blog nawigacja

Produkty marki Darymex


Aktywne filtry


Darymex – tekstylia domowe od jednej z najlepszych polskich firm

Firma Darymex działa od roku 1992; przez lata zaskarbiła sobie zaufanie zarówno polskich, jak i zagranicznych konsumentów. Zdobyła wiele nagród i wyróżnień, takich jak Diamenty Miesięcznika Forbes 2022, e-Gazele Biznesu 2021, Brylant Polskiej Gospodarki 2020, e-Gazele Biznesu 2014, czy Firma Roku 2019 (Orły Polskiej Przedsiębiorczości). Osiągnięcia te dobitnie podkreślają prestiż firmy, jaki zdobyła na przestrzeni tych wszystkich lat.

Bogata oferta tekstyliów nie tylko do sypialni

W ofercie Darymex znajdują się pościele, prześcieradła, poszewki, koce, narzuty, kołdry, poduszki, pościel hotelowa i ochraniacze na materace. Każdy produkt od Darymex cechuje trwałość i wysoka jakość wykonania. W katalogu rozwiązań dostępne są też tekstylia w strefie premium dla najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego warto kupić produkty Darymex w naszym sklepie internetowym?

Ochraniacze na materace, prześcieradła i luksusowa pościel Darymex to produkt, który możesz użytkować przez długi czas. Każdy model w pełni spełnia wymagania i normy w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie produkty wybrane przez projektantów i specjalistów. Dzięki temu z łatwością znajdziesz wyposażenie sypialni dostosowane do indywidualnych oczekiwań i wystroju danego pomieszczenia.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Darymex. Zamawiając je u nas, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt i pełną gwarancję.