Poszewka TEMPUR-Fit Symphony

Bawełniana poszewka Tempur Fit na poduszkę Symphony Tempur.

Więcej szczegółów

Tempur

70 zł

od ręki

gratis

zł.

Poczuj wyjątkowo miękkie i przyjemne w kontakcie ze skórą poszewki na poduszki Tempur. Wykonanie z wysokiej jakości elastycznej bawełny MAKO, wolnej od chloru i formaldehydu gwarantuje wieloletni komfort użytkowania.

Doskonale dopasowane do kształtu poduszek Tempur, zapinane na zamek. Możliwość prania w temp. 90°C, poszewki nie nadają się do prasowania.Napisz opinię

Poszewka TEMPUR-Fit Symphony

Poszewka TEMPUR-Fit Symphony

Bawełniana poszewka Tempur Fit na poduszkę Symphony Tempur.

  • W naszym sklepie wysyłka towaru jest GRATIS.

  • Produkty oznaczone jako dostępne "od ręki" wysyłamy w dniu zamówienia, jeśli są zamówione do godz. 14.00 przy opcji płatności za pobraniem lub szybki przelew.Inne produkty po zaksięgowaniu przelewu i zgodnie z czasem realizacji podanym przy rozmiarze.

  • Po zaksięgowaniu wpłaty lub przy płatności "za pobraniem" kurier dostarcza nadany towar w ciągu 1-2 dni roboczych. Większe materace mogą być dostarczone kilka dni dłużej ze względu na wysyłkę bezpieczniejszym transportem własnym.

  • Mniejsze paczki kurier dostarcza pod drzwi, większe pod dom. Istnieje możliwość zamówienia usługi wniesienia i montażu produktów. W tym celu należy uzgodnić to przed złożeniem zamówienia pod nr tel. 52 335 79 34 w dziale realizacji zamówień.