tel. 506 626 678 email
Blog nawigacja

Kolekcja materaców Komfort City

bookmark_borderTagi:   Przed zakupem, Technologie
Kolekcja Komfort City to materace o podwyższonej twardości, zaprojektowane specjalnie dla naszych klientów, którzy preferują twardsze podparcie nie tracąc wyjątkowego komfortu. Kolekcja materacy Komfort City w najlepszych cenach tylko w naszym salonie.
 

Materace z kolekcji "Komfort City" - podwyższona twardość, wysoki komfort oraz trwałość.

Kolekcja materaców "Komfort City" została stworzona dla naszego salonu przy współpracy ze Słowacką firmą Materasso. Kolekcja składa się z 6 modeli materaców: 4 piankowych i 2 hybrydowych.

Wszystkie materace należące do tej kolekcji zostały zaprojektowane specjalnie dla potrzeb naszych klientów, którzy oczekiwali twardego podparcia, nie tracąc przy tym wysokiej jakości i komfortu. Materace z kolekcji "Komfort City" charakteryzuje przede wszystkim podwyższona twardość bez efektu nadmiernego zapadania się oraz trwałość.

Zobacz film prezentujący kolekcję "Komfort City".

Kolekcja "Komfort City"

Materac Sopot Silver Lux to absolutna perełka w świecie komfortu snu! Wygodny materac Sopot jest nie tylko wyjątkowo popularny wśród naszych klientów, ale także spełnia najwyższe standardy jakości, komfortu i trwałości. Jeśli szukasz idealnego miejsca do relaksu i regeneracji podczas snu, nie musisz już dłużej szukać.

Pokrowiec SILVER wzbogacony jest o rewolucyjną technologię jonizacji srebrem, dzięki czemu wykazuje działanie antymikrobiologiczne. Już po zaledwie dwóch godzinach użytkowania redukuje ilość mikroorganizmów i bakterii aż o 90%, gwarantując Ci niezawodne wsparcie dla Twojego zdrowia i snu.

W pokrowcu znajdziesz także wszytą piankę termoelastyczną o grubości aż 2 centymetrów, która dostosowuje się do Twojego ciała, zapewniając niesamowity komfort podczas snu. Lamówka po obwodzie dodatkowo wzmacnia strukturę materaca, zapewniając długotrwałą wygodę i łatwość wstawania z łóżka.

Jest najchętniej kupowanym materacem z kolekcji "Komfort City". Rdzeń tego materaca  wykonany z pianki wysokoelastycznej o podwyższonej twardości i gęstości. W górnej części materaca znajduje się piana Visco, zapewniająca idealne dopasowanie oraz redukcje nacisku. Mimo twardszego podparcia pianka zapewnia wysoki komfort, pozytywnie wpływając na mięśnie, stawy i naczynia krwionośne.

lavender=

Pokrowiec Lavender - z dodatkiem olejku z lawendy lekarskiej zawartego w 2 cm pianki termoelastycznej, posiada właściwości antybakteryjnie, działa uspokajająco, ułatwia zasypianie, redukuje stress i napięcia. Pokrowiec jest zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach materaca.

To najtwardszy materac z całej kolekcji, idealny dla osób ceniących sobie twarde i elastyczne podparcie. Rdzeń tego materaca to dwie piany wysokoelastyczne, z których jedna posiada system konturowych nacięć, przez co materac zapewnia świetne dopasowanie, strefowość oraz wyjątkową przewiewność.

lavender=


Pokrowiec Greentex
 - zawierający naturalne probiotyki zawarte w 3 cm, które neutralizują działanie roztoczy i bakterii. Posiada działanie antyseptyczne oraz przeciwgrzybicze. Pokrowiec jest zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach materaca.

To najczęściej wybierany model z kolekcji "Komfort City" przez naszych klientów. Ten luksusowy materac, zbudowany jest z trzech warstw pian ułożonych warstwowo, co jeszcze bardziej wzmacnia komfortowy efekt dopasowania. Zaprojektowany na potrzeby naszych klientów, którzy oczekiwali średniej twardości materaca o bardzo przyjemnym odczuciu otulenia.

lavender=

Pokrowiec Silk Touch - delikatny w dotyku, wykonany z tkaniny przypominający jedwab. Doskonale odprowadza nadmiar wilgoci, dzięki czemu na powierzchni materaca utrzymuje przyjazny naszemu ciału odpowiedni mikroklimat i suche środowisko snu. Pokrowiec jest zdejmowany do prania, z pasem wentylującym 3D na wszystkich bokach materaca.

To najwyższy materac z kolekcji - 29 cm. Wykonany z piany termoelastycznej Visco w połączeniu z 3 warstwami pian wysokoelastycznych o niezwykłej elastyczności i sprężystości. Zawarty olejek lawendowy w pianie Lavender działa kojąco, antybakteryjnie, zapewniając bezpieczne środowisko snu.

lavender=

Pokrowiec Thermo Balance - przyjemny w dotyku, wykonany z nowoczesnej tkaniny imitującej zachowanie ludzkiej skóry. Zapewnia stałą termoregulację, zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu i wychładzaniu organizmu. Włókna w pokrowcu absorbują nadmiar ciepła, w momencie gdy temperatura wzrasta struktura tego materiału otwiera się wchłaniając wilgoć. Dzięki czemu mamy poczucie suchości i świeżości.  Antybakteryjny, wysoce higieniczny, zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach materaca.

To najnowszy model w kolekcji "Komfort City". Gwarantuje doskonałe połączenie dwóch nowoczesnych i najlepszych technologii: sprężyn kieszeniowych Multipocket z warstwami komfortowych pian. Zapewnia odpowiednie dopasowanie bez efektu nadmiernego zatapiania się oraz łatwość poruszania i zmiany pozycji z boku na bok.

lavender=

Pokrowiec Thermo Balance - przyjemny w dotyku, wykonany z nowoczesnej tkaniny imitującej zachowanie ludzkiej skóry. Zapewnia stałą termoregulację, zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu i wychładzaniu organizmu. Włókna w pokrowcu absorbują nadmiar ciepła, w momencie gdy temperatura wzrasta struktura tego materiału otwiera się wchłaniając wilgoć. Dzięki czemu mamy poczucie suchości i świeżości.  Antybakteryjny, wysoce higieniczny, zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach materaca.

To twardy, komfortowy materac wykonany z nowoczesnych sprężyn kieszeniowych - Multipocket System 1000, w połączeniu z pianką termoelastyczną. Zaprojektowany na potrzeby naszych klientów, którzy oczekiwali wysokiej jakości materaców o podwyższonej twardości i trwałości. Innowacyjny system sprężyn o małej średnicy, zapewnia dwa razy więcej punktów podparcia oraz lepsze dopasowanie do naszego ciała. Dodatkowo na sprężynach zastosowano obustronnie bardzo wytrzymałe i elastyczne włókno kaktusa - ma ono na celu zwiększyć twardość i trwałość nie zmieniając przy tym swojej elastyczności. Materac o właściwościach ortopedycznych. 

lavender=

Pokrowiec Lyocell - pikowany włóknem antyalergicznym, zapewnia przyjemne odczucie miękkości, bardzo dobrze odprowadza wilgoć, szybko schnie. Pokrowiec jest zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach.

Potrzebujesz pomocy w doborze materaca? Zadzwoń do nas, chętnie doradzimy, jesteśmy do Twojej dyspozycji pod nr tel.
52 335 79 20 , 506 626 678
Masz pytania? - napisz do nas: sklep@salonsnu.pl

Łukasz doradca Komfort Snu
Łukasz

Doradca klienta w Komfort Snu od 5 lat

 
  Podziel się ze znajomymi: