tel. 506 626 678 email

Kołdry

Kołdra Paradies Moonline Light
  • Kołdra Paradies Moonline Light
  • Kołdra letnia Moonline Light Paradies puchowa

Kołdra letnia Moonline Light Paradies puchowa

Kołdra letnia Paradies Moonline to elegancka, przyjemnie lekka puchowa kołdra. Wypełnienie to szlachetny i delikatny puch z wybranych regionów w Polsce. Kołdra nadaje się do użytku w okresie letnim lub przez cały rok w ciepłej sypialni. Eleganckie poszycie z puchoszczelnego batystu to uzupełnienie doskonałych kołder Paradies.kołdra paradies moonline light

Rozmiar

1 709 zł

Termin realizacji update Do 7 dni

Kołdra letnia Moonline Light Paradies

Kołdra Paradies Moonline Light ma ochronić ciało śpiącego przed utratą ciepła i stworzyć komfortowe warunki dla spokojnego snu. Puch jest bardzo lekki i doskonale, w naturalny sposób zatrzymuje ciepło. Im puch jest większy i pełniejszy, tym więcej może zatrzymać ciepła.

Wypełnienie kołdry Paradies Moonline light to najwyżej ceniony na świecie świeży polski biały puch gęsi, prany i sortowany. Wypełnienie o zawartości min. 90% puchu i max. 10% małych piórek zapewnia odpowiednią izolację cieplną przy niskiej gramaturze. Najważniejsze atuty kołdry: lekkość, puszystość oraz czystość niespotykana u konkurentów.

Wysokogatunkowy puch jest rozluźniony świeżym powietrzem, oczyszczony z resztek kurzu, a następnie, już idealnie czysty, delikatnie wdmuchiwany do kasetonowej tkaniny wierzchniej z eleganckiego białego, bawełnianego batystu puchoszczelnego. Każdy kaseton oddzielony wszytą ścianką jest oddzielnie napełniany konkretna ilością puchu.
Kołdry dostępne w rozmiarach 135x200, 155x200, 200x220 oraz 180x200,200x200,220x240 na zamówienie.

  • wypełnienie naturalnym, świeżym 90% białym puchem gęsim klasy I PN-EN 12934,
  • konstrukcja kasetonowa szyta eleganckim ściegiem krytym,
  • pokrycie wykonano z puchoszczelnego, delikatnego 100% batystu bawełnianego,
  • jest miła i puszysta w dotyku,
  • nadaje się do użytku w okresie letnim,
  • naturalna zdolność puchu do utrzymywania ciepła zadba o idealny komfort oraz optymalne warunki podczas snu.


Paradies Moonline LightKołdra Moonline Light wypełniona jest świeżym 90% białym puchem gęsim, klasy I, idealnie czystym i max. 10% małych piórek.


Paradies Moonline LightUdoskonalenie Paradies: Super Clean - to gwarancja wyjątkowej czystości dobrego gatunkowo puchu i pierza. Dzięki dodatkowemu oczyszczaniu jest czyściejszy, niż wymagają tego przyjęte standardy.

Paradies Moonline LightSprawdzona jakość Paradies - odpowiedzialność za człowieka i środowisko.
Wykorzystywane przy produkcji tkaniny nie zawierają optycznych rozjaśniaczy. Poddawane są testom medycznym pod kontem nieszkodliwość dla skóry i ciała.
Procesy produkcyjne są w pełni ekologiczne i przyjazne środowisku naturalnemu.
Paradies Moonline Light
Kołdra na cały rok, idealna na wiosnę czy jesień. W lecie sprawdzi się w dobrze przewietrzonej, a w zimie w ogrzanej sypialni.

Paradies Moonline LightKołdrę można prać w temp. 40 stopni C,
wietrzyć na wolnym powietrzu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie silnych promieni słonecznych.
Codzienne strzepnięcie (zaścielenie) zapewni dłuższą żywotność produktu.

Poduszki i kołdry Paradies cechuje ponadprzeciętna odporność na zagięcia i łatwość pielęgnacji. Zobacz wszystkie modele.

pa_k_sl_m
Typ produktu
Dodatki
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)