tel. 506 626 678 email

Poduszki TEMPUR

  • Rabat! -20%
Poduszka TEMPUR® Sonata SmartCool™
  • Poduszka TEMPUR® Sonata SmartCool™
  • Poduszka TEMPUR® Sonata SmartCool™
  • Poduszka TEMPUR® Sonata SmartCool™
  • Poduszka TEMPUR® Sonata SmartCool™
  • Poduszka TEMPUR® Sonata SmartCool™

Poduszka TEMPUR Sonata SmartCool™

Promocja: "Z miłości do TEMPUR®"
Poduszka TEMPUR® Sonata teraz dostępna w pokrowcu SmartCool™, zapewniającym przyjemne uczucie chłodu. Poduszka została zaprojektowana z myślą o osobach śpiących na boku i na plecach. Zaokrąglony kształt poduszki TEMPUR® Sonata sprawia, że szyja i głowa jest właściwie podparta nawet, kiedy często zmieniasz pozycję i przewracasz się z boku na bok w ciągu nocy.

Marka
Kapcie TEMPUR gratis
Rozmiar poduszki
Poszewka TEMPUR Fit (dodatkowo)
793 zł
634 zł Zniżka 20%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 634 zł
Termin realizacji update od ręki
Poduszka TEMPUR® Sonata SmartCool™

Poduszka TEMPUR® Sonata SmartCool™

Poduszka TEMPUR® Sonata SmartCool™ została zaprojektowana w celu zapewnienia odpowiedniego podparcia osobom często zmieniającym pozycję w czasie snu i pozwala im na głęboki, relaksujący nocny wypoczynek. Poduszka dzięki swojemu kształtowi daje komfortowe podparcie niezależnie od tego, jak położymy na niej głowę. Nie trzeba jej przesuwać wraz ze zmianą pozycji.


Poduszka TEMPUR® Sonata SmartCool™ otula i podpiera szyje nawet, gdy często zmieniasz pozycję i przewracasz się z boku na bok.

Poduszka o średniej twardości, wykonana z materiału TEMPUR® w celu zachowania terapeutycznej pozycji podczas snu i redukcji nacisku.

Teraz dostępna z pokrowcem SmartCool™, który jest przyjemnie chłodny w dotyku a jego zadaniem jest odprowadzić nadmiar ciepła dla zapewnienia najwyższego komfortu podczas snu przez całą noc.

Idealna poduszka dla osób, które się pocą, niezastąpiona latem.

Jeśli śpisz na boku i na plecach poduszka Sonata jest właśnie dla Ciebie!

Poduszka TEMPUR Sonata

Materiał TEMPUR®

TEMPUR® to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtu Twojego ciała. W przypadku materiału TEMPUR® miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR® powraca do swojego pierwotnego kształtu.

Pokrowiec SmartCool™

Pokrowiec poduszki TEMPUR® Sonata SmartCool™ to chłodząca przędza wpleciona w pokrowiec, która sprawia, że jest on chłodny w dotyku. Zapewnia przyjemne odczucie chłodu, pomaga pochłaniać nadmiar ciepła, zapewniając komfortowy sen przez całą noc. Pokrowiec jest hipoalergiczny i zabezpieczony przeciw mikroorganizmom. Nadaje się do prania w temperaturze 40°C.

W ofercie możliwość dokupienia stosowanej dodatkowo, bawełnianej poszewki TEMPUR-Fit o dopasowanym kształcie.

Pokrowiec poduszki Tempur

Wyjątkowy materiał TEMPUR®

Materiał TEMPUR® został oryginalnie wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki  właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® oferuje największe zalety materiału TEMPUR®: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.

Poznaj bliżej poduszkę TEMPUR® Sonata SmartCool

Obejrzyj film prezentujący poduszkę TEMPUR® Sonata SmartCool.

Dlaczego warto wybrać poduszkę TEMPUR® SmartCool?

Obejrzyj nasz film prezentujący poduszki TEMPUR® z pokrowcem SmartCool.

Jak produkowane są poduszki TEMPUR®? - produkcja w fabryce

Jak wygląda produkcja poduszek TEMPUR® i dlaczego są tak wyjątkowe? Obejrzyj film by dowiedzieć się więcej o poduszkach tej marki.

TEMPUR poduszki
te_po_ter_s_sc
Typ produktu
Poduszka
Gwarancja
3 lata
EAN13
120225
chat Komentarze (0)