tel. 52 349 33 70 email
Pduszka podrózna Tempur
  • Pduszka podrózna Tempur
  • Pduszka podrózna Tempur

Poduszka podróżna Tempur

Poduszka podróżna TEMPUR®. Zabierz swoją ulubioną poduszkę w podróż. Poduszka spełnia takie same funkcję oraz posiada taki sam kształt jak poduszka TEMPUR® Original, ale jest o połowę węższa. Dostępna w komplecie z praktyczną torbą.

Marka
-17% NA WSZYSTKO!* SPRAWDŹ W KOSZYKU
*Nie dotyczy łóżek. Nie łączy się z innymi promocjami i wyprzedażami.
Rozmiar
380 zł
Termin realizacji

Poduszka podróżna Tempur

Teraz możesz zabrać  swoją ulubioną poduszkę, kiedy wybierasz się w daleką podróż. Poduszka podróżna TEMPUR® ma taki sam kształt i takie same zalety, jak poduszka TEMPUR® Original, ale jest o połowę węższa.

W komplecie jest praktyczna torba, która ułatwi zapakowanie poduszki oraz pozwala na zmniejszenie objętości poduszki o 70%. Pokrowiec poduszki nadaje się do prania w temperaturze 60°C.

Wiscoelastyczne komórki aktywnie dopasowują się do kształtu Twojego ciała.

W komplecie jest praktyczna torba.

Nowatorskie akcesorium zaprojektowane z myślą o optymalnym podparciu.

Poduszka TEMPUR Sonata

Materiał TEMPUR®

TEMPUR® to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtu Twojego ciała. W przypadku materiału TEMPUR® miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR® powraca do swojego pierwotnego kształtu.

Materiał TEMPUR® został oryginalnie wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki  właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® oferuje największe zalety materiału TEMPUR®: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.

TEMPUR poduszki
te_po_ter_pz
Typ
Dodatki
Gwarancja
3 lata
chat Komentarze (0)