tel. 506 626 678 email

Akcesoria TEMPUR

  • Rabat! -20%
Pduszka podrózna TEMPUR®
  • Pduszka podrózna TEMPUR®
  • Pduszka podrózna TEMPUR®

Poduszka TEMPUR podróżna

PROMOCJA: Podróżuj z TEMPUR® - produkty podróżne -20%
Poduszka podróżna TEMPUR®. Zabierz swoją ulubioną poduszkę w podróż. Poduszka spełnia takie same funkcję oraz posiada taki sam kształt jak poduszka TEMPUR® Original, ale jest o połowę węższa. Dostępna w komplecie z praktyczną torbą.

Marka
Kapcie TEMPUR gratis
Rozmiar
424 zł
339 zł Zniżka 20%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 339 zł
Termin realizacji update od ręki

Poduszka podróżna TEMPUR®

Teraz możesz zabrać  swoją ulubioną poduszkę, kiedy wybierasz się w daleką podróż. Poduszka podróżna TEMPUR® ma taki sam kształt i takie same zalety, jak poduszka TEMPUR® Original, ale jest o połowę węższa.

W komplecie jest praktyczna torba, która ułatwi zapakowanie poduszki oraz pozwala na zmniejszenie objętości poduszki o 70%. Pokrowiec poduszki nadaje się do prania w temperaturze 60°C.

Wiscoelastyczne komórki aktywnie dopasowują się do kształtu Twojego ciała.

W komplecie jest praktyczna torba.

Nowatorskie akcesorium zaprojektowane z myślą o optymalnym podparciu.

Poduszka podróżna TEMPUR®​
materiał TEMPUR®​

Materiał TEMPUR®

TEMPUR® to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtu Twojego ciała. W przypadku materiału TEMPUR® miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR® powraca do swojego pierwotnego kształtu.

Materiał TEMPUR® został oryginalnie wynaleziony przez NASA, by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® oferuje największe zalety materiału TEMPUR®: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.

TEMPUR poduszki
te_po_ter_pz
Typ produktu
Dodatki
Gwarancja
3 lata
chat Komentarze (0)