tel. 506 626 678 email

Kołdry

Kołdra Diamond Medium Paradies puchowa
 • Kołdra Diamond Medium Paradies puchowa
 • Kołdra Diamond Medium Paradies puchowa
 • Kołdra Diamond Medium Paradies puchowa

Kołdra Diamond Medium Paradies puchowa

Kołdra Paradies Diamond Medium to propozycja ekskluzywnej, całorocznej kołdry puchowej z jedwabnym wykończeniem. Paradies Diamond to wyjątkowa kolekcja najwyższej jakości kołder dla najbardziej wymagającego klienta ceniącego wysoką klasę produktu oraz luksus. Ekskluzywny charakter produktu podkreśla, jedwabne poszycie z pięknym żakardowym wzorem oraz kryształek Swarovskiego w kształcie serduszka - logo Paradies. Kołdra uniwersalna, można używać przez cały rok. Kołdra Paradies Diamond Medium

Rozmiar

7 999 zł

Termin realizacji update Do 7 dni

Kołdra puchowa Diamond Medium Paradies

Jedwabne kolekcja Diamond wykonane są z naturalnego jedwabiu a wypełnienie ich stanowi najwyżej ceniony 100 % polski, biały puch gęsi czyszczony w technologii Super Clean. Wypełnienie o zawartości 100% puchu  zapewnia odpowiednią izolację cieplną przy niskiej gramaturze.

Najważniejsze atuty wypełnienia kołdry Paradies Diamond Medium to lekkość, puszystość oraz czystość niespotykana u konkurentów.

Ekskluzywny charakter produktu wzmacnia, jedwabne poszycie z pięknym żakardowym wzorem oraz dodawany do każdej kołdry, kryształek Swarovskiego w kształcie serduszka - logo Paradies.
Kolekcja Diamond jest dostępna w 4 wersjach izolacji cieplnej: Light, City, Medium i Warm aby jak najlepiej dostosować się do indywidualnych wymagań osób pod nimi śpiących i warunków panujących w sypialni. Poduszki puchowe z linii Diamond mogą stanowić komplet z kołdrą z serii Diamond. Jedwab puchoszczelny – specjalna tkanina jedwabna, stworzona specjalnie do kołder puchowych. Bardzo delikatna w dotyku, w ogóle nie szeleści. W kołdrach Diamond tkanina Diamond ozdobiona jest kierunkowym wzorem Kołdry dostępne w rozmiarach 135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220 oraz 220x240 na zamówienie.

 • wypełnienie naturalnym, świeżym 100% białym puchem gęsim klasy I PN-EN 12934,
 • puch jest idealnie czysty dzięki zastosowaniu technologii Paradies Super Clean,
 • konstrukcja kasetonowa szyta eleganckim ściegiem krytym,
 • pokrycie wykonano z niemieckiego jedwabiu naturalnego 100% - puchoszczelna tkanina żakardowa,
 • kołdra wykończona znakiem firmowym - logo Paradies,
 • jest miła i puszysta w dotyku,
 • kołdra uniwersalna, można używać przez cały rok, średnia izolacja termiczna 3/5,
 • naturalna zdolność puchu do utrzymywania ciepła, zadba o idealny komfort oraz optymalne warunki, podczas snu,
 • kolor kremowy,
 • Waga: 190 g/m2


Kołdra Diamond Medium Paradies puchowaKołdra Diamond Medium wypełniona jest świeżym 100% białym puchem gęsim,klasy I, idealnie czystym dzięki zastosowaniu technologii Paradies Super Clean.


Kołdra Diamond Medium Paradies puchowaUdoskonalenie Paradies: Super Clean - to gwarancja wyjątkowej czystości dobrego gatunkowo puchu i pierza. Dzięki dodatkowemu oczyszczaniu jest czyściejszy niż wymagają tego przyjęte standardy.


Kołdra Diamond Medium Paradies puchowaSprawdzona jakość Paradies-odpowiedzialność za człowieka i środowisko.
Wykorzystywane przy produkcji tkanikaniny nie zawierają optycznych rozjaśniaczy. Poddawane są testom medycznym pod kontem nieszkodliwość dla skóry i ciała.
Procesy produkcyjne są w pełni ekologiczne i przyjazne środowisku naturalnemu.
Kołdra Diamond Medium Paradies puchowaKołdra na cały rok, idealna na wiosnę czy jesień. W lecie sprawdzi się w dobrze przewietrzonej, a w zimie w ogrzanej sypialni.


Kołdra Diamond Medium Paradies puchowaKołdrę można prać w temp.30 stopni C, przy użyciu delikatnych środków piorących. Wietrzyć na powietrzu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie silnych promieni słonecznych.
Codzienne strzepnięcie (zaścielenie) zapewni dłuższą żywotność produktu.

Puchowe kołdry Paradies – wyjątkowo sprężyste i zapewniające odpowiednią termoregulację. Zobacz całą ofertę.

pa_k_diam
chat Komentarze (0)