tel. 52 349 33 70 email
  • Rabat! -20%
materac hilding Bass
  • materac hilding Bass
  • materac hilding Bass

Materac nawierzchniowy Bass Hilding

Promocja!
Materac nawierzchniowy Bass
to l
ekki materac nawierzchniowy, który poprawi komfort materaca. Dzięki sprężystej piance Velvet Touch podwyższy odczucie twardości przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Materac charakteryzuje się dobrą oddychalnością i jest rekomendowany alergikom.

Marka
Rozmiar materaca
Pokrowiec
439 zł
351 zł Zniżka 20%
Termin realizacji update 4 - 6 tyg.

Materac nawierzchniowy Bass wykonany z elastycznej i wytrzymałej pianki Velvet Touch podwyższy odczucie twardości materaca właściwego. Pianka Velvet Touch charakteryzuje się dobrą oddychalnością i jest rekomendowana alergikom.

Zwiększa zdecydowanie komfort snu oraz pozwala uniknąć wymiany aktualnie używanego materaca na nowy. Bass to elegancki, wygodny dodatek i skuteczna ochrona materaca głównego.

Dostępny w dwóch puszystych, antyalergicznych pokrowcach: Cashmere lub Tencel.


Wkład: blat pianki Velvet Touch o wys. 4,7 cm

Materac nawierzchniowy Bass - budowa i właściwości

Materac nawierzchniowy Bass, pokrowiec tencel hilding

TENCEL

Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.

Pokrowiec Cashmere:

Jedwabisty i niezwykle miły w dotyku pokrowiec z dodatkiem wysokiej jakości wiskozy i wartościowego kaszmiru. Antyalergiczny, doskonale izoluje przed zimnem i wchłania do 40% wilgoci z otoczenia, zapewniając optymalne środowisko snu. Wygodne uchwyty pomagają odwrócić materac na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 40°C.

Pokrowiec: Tencel lub Cashmere

Wysokość: 7,5cm

Gwarancja: 15 lat

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

hil_mn_pi_bss_80x200_cash
Typ produktu
Materac
Gwarancja
15 lat
Wysokość
7,5 cm
chat Komentarze (0)