tel. 506 626 678 email

Poduszki

Poduszka Moontex Cervival
  • Poduszka Moontex Cervival
  • Poduszka Moontex Cervival
  • Poduszka Moontex Cervival w pokrowcu

Poduszka Moontex Cervical

Moontex Cervical to poduszka o statusie wyrobu medycznego, gwarantuje komfortowy wypoczynek i wygodę. Ergonomiczny kształt oraz w całości wypełnione wnętrze zapewniają stabilne, twardsze podparcie. Zastosowanie wysokiej jakości pianki gwarantuje zdrowy sen.

Wyrób medyczny

Rozmiar poduszki

340 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update do 7 dni


Poduszka Moontex Cervical

Moontex Cervical to poduszka o ergonomicznym kształcie zapewniająca idealne podparcie, przez co gwarantuje zdrowy sen i efektywny wypoczynek. Model ten ma obniżoną środkową część wyprofilowaną pod głowę, natomiast dwa wałki o wysokości 12 i 9 cm, zapewniają stabilne wsparcie odcinka szyjnego. Wybór wysokości wałka jest uzależniony od budowy ciała, pozycji w jakiej śpimy i twardości materaca.

Poduszka wykonana z pianki viscoelastic foam CASANOVA®, idealnie układa się wzdłuż szyi i głowy, redukując naciski na całej powierzchni. Dodatkowo model ten posiada w całości wypełnione wnętrze, co spodoba się osobom lubiącym twardsze podparcie. Odpowiedni kształt i wysokiej jakości materiały gwarantują wygodny wypoczynek i komfort snu. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 Poduszka Moontex Cervical - certyfikaty

Właściwości poduszki Moontex Cervival:

Poduszka Moontex Cervical - właściwości

  • profilowana i przewiewna struktura,
  • wyjątkowa jakość i włoski design,
  • wyrób medycznym,
  • gwarancja 5 lat,
  • wymiary poduszki: 40x70x12/9 cm,

Poduszka Moontex Cervical - materiał

VISCOFOAM HD®Jest to materiał stosowany do produkcji materacy Mollyflex, ze względu na jego unikatowe właściwości punktowego rozłożenia nacisku, absorpcji oraz rozprowadzania ciężaru ciała stopniowo i równomiernie. Viscofoam Waterlily® to lekko sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, łatwo dostosowująca się naturalnego działania termicznego ciała. Dzięki zwiększonej elastyczności materiał ten szybciej adoptuje się do naszego ciała co jest znacznie bardziej komfortowe podczas zmieniania pozycji podczas snu. Pianka Waterlilly jest całkowicie ekologicznym, pienistym materiałem odpornym na trwałą deformację.


Poduszka Moontex Cervical - certyfikat

CertiPUR to bardzo rygorystyczny certyfikat. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.

Sprawdź ofertę dostępną w naszym sklepie internetowym, aby osiągnąć najwyższą jakość snu. Najlepsze poduszki do spania Mollyflex.

mol_po_cer
Typ produktu
Poduszka
Gwarancja
5 lat
chat Komentarze (0)