tel. 506 626 678 email

Poduszki

Poduszka Moontex Air-Cervival
  • Poduszka Moontex Air-Cervival
  • Poduszka Moontex Air-Cervival
  • Poduszka Moontex Air-Cervival w pokrowcu

Poduszka Moontex Air - Cervical

Poduszka Moontex Air-Cervical to certyfikowany produkt medyczny. Ergonomiczny kształt oraz perforowane wnętrze zapewniają stabilne, a zarazem elastyczne podparcie. Zastosowanie wysokiej jakości pianki gwarantuje zdrowy, przyjemny wypoczynek.

Marka
Rozmiar poduszki
308 zł
Termin realizacji update od ręki

Poduszka Moontex Air - Cervical

Moontex Air-Cervical to poduszka o ergonomicznym kształcie, posiadająca obniżoną środkową część wyprofilowaną pod głowę. Dwa wałki o wysokości 12 i 9 cm, zapewniają stabilne wsparcie odcinka szyjnego. Wybór wysokości wałka jest uzależniony od budowy ciała, pozycji w jakiej śpimy i twardości materaca.

Poduszka wykonana jest z wysokiej jakości pianki viscoelastic foam CASANOVA®, która idealnie układa się wzdłuż szyi i głowy, redukując naciski na całej powierzchni. Wyjątkową cechą poduszek z serii Air jest perforowane wnętrze, co usprawnia wentylację i zwiększa elastyczność.

Moontex Air Cervival to certyfikowany produkt medyczny, dlatego wybór jej daje gwarancję bezpieczeństwa i wygody użytkowania.

 Poduszka Moontex Air-Cervical - certyfikaty

Właściwości poduszki Moontex Air-Cervival:

Poduszka Moontex Air-Cervical - właściwości

  • profilowana i przewiewna struktura,
  • wyjątkowa jakość i włoski design,
  • poduszka jest certyfikowanym produktem medycznym,
  • gwarancja 5 lat,
  • wymiary poduszki: 40x70x12/9 cm,

Poduszka Moontex Air-Cervical - materiał

VISCOFOAM HD®Jest to materiał stosowany do produkcji materacy Mollyflex, ze względu na jego unikatowe właściwości punktowego rozłożenia nacisku, absorpcji oraz rozprowadzania ciężaru ciała stopniowo i równomiernie. Viscofoam Waterlily® to lekko sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, łatwo dostosowująca się naturalnego działania termicznego ciała. Dzięki zwiększonej elastyczności materiał ten szybciej adoptuje się do naszego ciała co jest znacznie bardziej komfortowe podczas zmieniania pozycji podczas snu. Pianka Waterlilly jest całkowicie ekologicznym, pienistym materiałem odpornym na trwałą deformację.


Poduszka Moontex Air-Cervical - certyfikat

CertiPUR to bardzo rygorystyczny certyfikat. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.

mol_po_aircer
Typ produktu
Poduszka
Gwarancja
5 lat
chat Komentarze (0)