tel. 52 349 33 70 email
Poduszka Moontex Air-Cervival
  • Poduszka Moontex Air-Cervival
  • Poduszka Moontex Air-Cervival
  • Poduszka Moontex Air-Cervival w pokrowcu

Poduszka Moontex Air - Cervical

Poduszka Moontex Air-Cervical to certyfikowany produkt medyczny. Ergonomiczny kształt oraz perforowane wnętrze zapewniają stabilne, a zarazem elastyczne podparcie. Zastosowanie wysokiej jakości pianki gwarantuje zdrowy, przyjemny wypoczynek.

Marka
Liście spadają, ceny spadają -15%! 
SPRAWDŹ KOSZYK
*Nie dotyczy łóżek. Nie łączy się z innymi promocjami i wyprzedażami.
Rozmiar poduszki
293 zł
Termin realizacji update od ręki

Moontex Air-Cervical to poduszka o ergonomicznym kształcie, posiadająca obniżoną środkową część wyprofilowaną pod głowę. Dwa wałki o wysokości 12 i 9 cm, zapewniają stabilne wsparcie odcinka szyjnego. Wybór wysokości wałka jest uzależniony od budowy ciała, pozycji w jakiej śpimy i twardości materaca.

Poduszka wykonana jest z wysokiej jakości pianki viscoelastic foam CASANOVA®, która idealnie układa się wzdłuż szyi i głowy, redukując naciski na całej powierzchni. Wyjątkową cechą poduszek z serii Air jest perforowane wnętrze, co usprawnia wentylację i zwiększa elastyczność.

Moontex Air Cervival to certyfikowany produkt medyczny, dlatego wybór jej daje gwarancję bezpieczeństwa i wygody użytkowania.

 

Właściwości poduszki Moontex Air-Cervival:


  • profilowana i przewiewna struktura,
  • wyjątkowa jakość i włoski design,
  • poduszka jest certyfikowanym produktem medycznym,
  • gwarancja 5 lat,
  • wymiary poduszki: 40x70x12/9 cm,

materac Medical

VISCOFOAM HD®Jest to materiał stosowany do produkcji materacy Mollyflex, ze względu na jego unikatowe właściwości punktowego rozłożenia nacisku, absorpcji oraz rozprowadzania ciężaru ciała stopniowo i równomiernie. Viscofoam Waterlily® to lekko sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, łatwo dostosowująca się naturalnego działania termicznego ciała. Dzięki zwiększonej elastyczności materiał ten szybciej adoptuje się do naszego ciała co jest znacznie bardziej komfortowe podczas zmieniania pozycji podczas snu. Pianka Waterlilly jest całkowicie ekologicznym, pienistym materiałem odpornym na trwałą deformację.


pokrowiec medical

CertiPUR to bardzo rygorystyczny certyfikat. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.

mol_po_aircer
Typ
Poduszka
Gwarancja
5 lat
chat Komentarze (0)