tel. 506 626 678 email

Kołdry

Kołdra Super Summer
  • Kołdra Super Summer
  • Kołdra Super Summer

Kołdra AMZ Super Summer - Outlast Bamboo

Kołdra Super Summer to letnia kołdra termoaktywna BAMBOO/OUTLAST. Kołdra Super Summer tworzy korzystny mikroklimat, zapobiega przegrzewaniu się i poceniu podczas snu. Zewnętrzna tkanina pokryta została tkaniną zawierającą włókno bambusa. Wewnątrz kołdry znajduje się termoaktywna warstwa materiału OUTLAST. Kołdra Super Summer jest lekka, antyalergiczna i antybakteryjna.

Rozmiar kołdry

518 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update do 14 dni


Kołdra AMZ Super Summer - Outlast Bamboo


Kołdra Super Summer Outlast

Zaletą kołdry Super Summer jest optymalizacja temperatury ciała, dzięki czemu nie przegrzewamy się i nie pocimy podczas snu. Kołdra zapewnia niespotykany komfort snu dzięki lepszej cyrkulacji powietrza i kontroli wilgotności. Kołdra Super Summer to połączenie najlepszych cech bawełny i bambusa, zapewnia większą trwałość, miękkość i delikatność oraz posiada naturalnie antybakteryjne i prozdrowotne właściwości. Dla zwiększenia higieny kołdrę można często prać w temp do 60 st C. Jest cienka i lekka, doskonała w okresie letnim.  


Kołdra Super Summer

Tkanina pokryciowa: 100% bawełna / 50% bambus.


Super Summer AMZ

Wypełnienie: wysokosprężysta włóknina, które jest wypełnieniem wyrobów uzyskana jest z najwyższej jakości markowego włókna HCS firmy AdvanSA - lidera w produkcji nowoczesnych włókien i tkanin używanych w wielu dziedzinach przemysłu. Włókno to pokryte jest silikonem, dzięki czemu nabiera dodatkowej miękkości i sprężystości. Pojedyncze włókna posiadają 4-kanały zwiększające właściwości termoizolacyjne oraz sprężystość. Kołdry wypełnione są włóknem w postaci wysokosprężystej włókniny.Kołdra Super Summer


Wyrób należy do linii AMZ SYNTHETIC Exclusive potwierdzając najwyższą jakość materiałów użytych do jego produkcji. Wyrób jest bardzo lekki, otulający oraz starannie wykończony.

Super Summer AMZ


Możliwość prania w pralce w warunkach domowych oraz szybkie schnięcie wyrobów pozwala łatwo zachować go w czystości. A maksymalna dozwolona temperatura prania 60 st. C pozwala na wyeliminowanie roztoczy oraz innych drobnoustrojów.

Ilość wypełnienia: 135x200 cm - 270g, 155x200 cm - 300g, 180x200 cm - 360g , 200x220 cm - 440g .

Cechy dodatkowe: wyrób antyalergiczny wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza oraz optymalny poziom wilgotności. Najwyższej jakości bardzo gęste tkaniny, ultra czyste wypełnienie oraz nowoczesne metody produkcji zapewniają niesprzyjające warunki do rozwoju roztoczy oraz innych drobnoustrojów.Niektóre elementy graficzne, ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu. Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione.

amz_k_ss_135x200
Typ produktu
Dodatki
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)