tel. 52 349 33 70 email
Materac Dobranocka
  • Materac Dobranocka
  • Materac Dobranocka

Materac Dobranocka Hilding

Materac Dobranocka to sprawdzony i dobrze znany produkt, wykonany z elastycznej i przewiewnej pianki Flexifoam ubrany w  pokrowiec z możliwością prania.

Producent
Rozmiar materaca
Pokrowiec
Cena: 189 zł
Dostępność 4 - 5 tygodni

Masz możliwość negocjacji ceny tego produktu

Negocjuj cenę produktu


Zaznacz produkt w wariancie, którym jesteś zainteresowany. Podaj swoją propozycję ceny i wpisz adres email, na który chcesz otrzymać naszą odpowiedź.

clear
  Dostawa GRATIS!

Darmowa dostawa na terenie całego kraju

Dobranocka to popularny, nieprzemakalny materac dla niemowląt od pierwszych dni życia. Wkład wykonany z elastycznej i przewiewnej pianki Flexifoam. Jej porowata struktura oraz dodatkowe nacięcia ułatwiają dobrą wentylację całego wkładu, dzięki czemu materac „oddycha” i zachowuje najważniejsze cechy użytkowe przez cały okres użytkowania.

Konstrukcja Dobranocki gwarantuje Twojemu dziecku zdrowy i komfortowy sen przed aktywnym, pełnym zróżnicowanych wyzwań dniem.

Materacyk ubrany w innowacyjny pokrowiec Lotus o właściwościach wodoodpornych, ułatwiający utrzymanie idealnej czystości.

Dobranocka w pokrowcu Lotus otrzymała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4850-51, ważną do 15.05.2022 r

Wkład: profilowana pianka Flexifoam o wys. ok. 10 cm

materac dobranocka


NOWOŚĆ! Pokrowiec Dzianina - pokrowiec łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze 60o

NOWOŚĆ! Pokrowiec Lotus - Pokrowiec nowej generacji przeznaczony dla maluchów. Biały, w delikatne, beżowe wzory. Pikowany, antyalergiczny, w pełni bezpieczny dla dzieci. Wolny od wybielaczy optycznych (OB Free). Odporny zarówno na wodę, jak i substancje oleiste. Resztki zanieczyszczenia wystarczy zebrać wilgotną ściereczką. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 40°C.

Wysokość materaca: ok. 11 cm (Lotus), ok. 11 cm (dzianina)

Dostępne rozmiary: 60/120 cm oraz 70/140 cm

hil_md_fdb_60x120_dzi
2016-03-09
Typ
Materac
Nowy produkt
chat Komentarze (0)