tel. 52 349 33 70 email
Materac Kołysanka
  • Materac Kołysanka
  • Materac Kołysanka

Materac Kołysanka Hilding dziecięcy

Materac Kołysanka to materac dwustronny. Utwardzony warstwą kokosu, który ze względów higienicznych ukryty został pod warstwą przewiewnej i elastycznej pianki Flexifoam. Materac otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4850-51.

Marka
Rozmiar materaca
Pokrowiec
349 zł
Termin realizacji update 3 - 4 tyg.

Kołysanka to dwustronny, nieprzemakalny materac dla niemowląt od pierwszych dni życia. Wkład na bazie przewiewnej i elastycznej pianki Flexifoam utwardzono warstwą kokosu z dodatkiem lateksu, zabezpieczając tym samym materac przed wilgocią i przemoczeniem. Konstrukcja materaca oferuje wybór bardziej miękkiego lub bardziej twardego wsparcia – wystarczy odwrócić materac na drugą stronę.

Materacyk ubrany w innowacyjny pokrowiec Lotus o właściwościach wodoodpornych, ułatwiający utrzymanie idealnej czystości.

Kołysanka w pokrowcu Lotus otrzymała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4850-51, ważną do 15.05.2022r


Wkład: profilowana pianka Flexifoam połączona z warstwą kokosu o wys. 10 cm


materac kołysanka

NOWOŚĆ! Pokrowiec Lotus - Pokrowiec nowej generacji przeznaczony dla maluchów. Biały, w delikatne, beżowe wzory. Pikowany, antyalergiczny, w pełni bezpieczny dla dzieci. Wolny od wybielaczy optycznych (OB Free). Odporny zarówno na wodę, jak i substancje oleiste. Resztki zanieczyszczenia wystarczy zebrać wilgotną ściereczką. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 40°C.

Wysokość materaca: ok. 11 cm (Lotus)

Dostępne rozmiary: 60/120 cm oraz 70/140 cm

hil_md_fko_60x120_lot
Typ
Materac
Gwarancja
5 lat
chat Komentarze (0)