tel. 506 626 678 email

Materace termoelastyczne

Nawigacja po blogu
Materac Sopot Silver Lux piankowy
  • Materac Sopot Silver Lux piankowy

Materac Sopot Silver Lux piankowy

Materac Sopot Silver Lux to najtwardszy materac należący do kolekcji „KOMFORT CITY”. Materace te zostały zaprojektowane na potrzeby naszych klientów, którzy oczekiwali produktu w przystępnej cenie jednak bez rezygnacji z wysokich standardów jakości. Materac oferuje bardzo twarde, ale zarazem komfortowe podparcie. Zapewnia doskonałe dopasowanie do ciała bez uczucia nadmiernego zapadania. Materac Sopot Silver Lux to wysoki materac o podwyższonej twardości.

Rozmiar materaca

3 834 zł

Termin realizacji update 7 - 14 dni

Materac Materasso Sopot Silver Lux

Materac Sopot Silver Lux to wysoki i komfortowy materac należący do kolekcji "Komfort City", spodoba się wszystkim, którzy cenią sobie wysoką jakość, komfort i  trwałość. Materac wykonany z czterech najwyższej jakości pian, ułożonych warstwowo, aby zapewnić uczucie dopasowania, sprężystości oraz odpowiedniej wentylacji.

Materac Materasso

Pianka termoelastyczna nowej generacji

Zastosowanie w materacu Sopot Silver Lux nowej generacji piany AQUA SLEEP zawierającej „inteligentne” kapsułki PCM pozwala aktywnie regulować temperaturę ciała – dzięki temu mamy pewność, że struktura piany jest na tyle otwarta, żeby nie powodować efektu przegrzewania się na materacu.

Bazowa piana BIOGREEN H3 o wysokości 10 cm wykorzystuje naturalne surowce, takie jak olej rycynowy oraz ekstrakt z aloesu – w naturalny sposób podwyższając higienę oraz likwidując roztocza i bakterie.
Niezwykle elastyczne piany NIGHTFLY oraz HYDROLATEX  zapewniają optymalne, anatomiczne podparcie.

Materiał 
HYDROLATEX uzyskano z połączenia pianki wysokoelastycznej z mleczkiem kauczukowym - dzięki temu materac posiada sprężystość latexu i doskonałą wentylację.

Materac Sopot Silver Lux piankowy

Wyjątkowe cechy materaca Sopot Silver Lux

  • twardy, elastyczny
  • trwały, stabilny, sprężysty,
  • ECO komponenty – połączenie natury z najnowocześniejszymi technologiami,
  • wyjątkowa ochrona antybakteryjna,
  • pokrowiec SILVER zapewniający wysokie działanie antybakteryjne.

Pokrowiec

Materac dostępny w luksusowym pokrowcu SILVER, poprzez jonizowanie srebrem posiada działanie antymikriobialne - oznacza to, że już po dwóch godzinach redukuje ilość mikroorganizmów i bakterii nawet o 90%. Dla uzyskania optymalnego komfortu jest w nim wszyta pianka termoelastyczna (2cm). Lamówka po obwodzie zapewnia dodatkową sztywność i łatwość wstawania z materaca, a wszyte po bokach rączki ułatwiają przenoszenie.Pokrowiec można zdjąć i wyprać.

Materac Sopot Silver Lux - poznaj go lepiej!

Dowiedz się, dlaczego klienci tak chętnie wybierają ten materac.

Budowa materaca Sopot Silver Lux

  • 3 cm pianka AQUA SLEEP zawierająca „inteligentne” kapsułki PCM,
  • 7,5 cm pianka HYDROLATEX z mleczkiem kauczukowym,
  • 3 cm pianka wysokoelastyczna NIGHTFLY,
  • 10 cm wysokoelastyczna BIOGREEN z olejem rycynowym oraz ekstraktem z aloesu H3.

Piana HYDROLATEX uzyskany z połączenia pianki wysokoelastycznej z mleczkiem kauczukowym. Dzięki temu posiada sprężystość latexu i doskonałą wentylację. 
Materiał ten odpowiada za wysoką przewiewność i uczucie świeżości podczas użytkowania materaca, oraz stabilne podparcie ciała podczas snu.

NIGHTFLY to włoska wysokoelastyczna pianka o wysokich parametrach technicznych i użytkowych. Dzięki nowoczesnej technologii wytwarzania jest to produkt bezpieczny dla środowiska naturalnego i człowieka. Większa elastyczność punktowa zapewnia optymalne, anatomiczne podparcie dla ciała w każdej pozycji. Nightflay to pełny komfort, oddychalność i wysoka odporność na odkształcenia.


Pianka BIOGREEN
 jest najlepszym przykładem na to, że połączenie natury z najnowocześniejszymi technologiami jest możliwe w produkcji materaców. Kombinacja ta nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale również wnosi odrobinę przyrody do naszych sypialni. Surowce produkowane z ropy są zastąpione w piance przez surowiec naturalny – olej rycynowy.
Pianka BIOGREEN jest nawilżona ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę, likwidując roztocza i bakterie, a zarazem nadaje materacom charakterystyczny aromat.

Podsumowanie

Wysokość:  26 cm

Producent:  Materasso

Pokrowiec:  SIlver

Gwarancja:  6 lat

Twardość: materac twardy, elastyczny

Stopień twardości materaca

Niestandardowy rozmiar materaca

Istnieje możliwość wykonania materaca w rozmiarach nietypowych, także na długość 210 lub 220 cm.

Dlaczego warto wybrać materac z kolekcji Komfort City?

Obejrzyj nasz film prezentujący wygodne materace Komfort City.

m_ter_lv_t_th_b_90x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
26 cm
chat Komentarze (0)