tel. 52 349 33 70 email
 • -25%
Poduszka One by Tempur z chłodzącym pokrowcem
 • Poduszka One by Tempur z chłodzącym pokrowcem
 • Poduszka One by Tempur z chłodzącym pokrowcem
 • Poduszka One by Tempur z chłodzącym pokrowcem

Poduszka Tempur One CoolTouch™

Poduszka One by TEMPUR® z chłodzącym pokrowcem CoolTouch™ to nowoczesna poduszka wspierająca o wyjątkowym, pochylonym kształcie, który jest idealny do wszystkich pozycji spania. Wypełniona miękkim materiałem TEMPUR® Super Soft zapewnia najwyższy komfort oraz doskonałe podparcie dla głowy, szyi oraz ramion. Chłodzący pokrowiec zapewnia przyjemne uczucie chłodu, które ułatwia zasypianie. Niezależnie od tego w jakiej pozycji śpisz, poduszka One by TEMPUR® zapewnia idealną równowagę miedzy komfortem a podparciem.

Promocja: "Pakiet TEMPUR® Wellness" Zamień Twoją sypialnię w oazę relaksu! Dołącz pełną gamę akcesoriów do Twojego materaca TEMPUR® za 50% ceny!"

idealna na prezent salonsnu.pl poduszki

Marka
Rozmiar
Pokrowiec
Poszewka TEMPUR-Fit (dodatkowo)
625 zł
469 zł Zniżka 25%
Termin realizacji update od ręki
Poduszka Tempur Sonata
Tempur One CoolTouch™

Poduszka Tempur One CoolTouch™

Pożegnaj się ze zbyt cienkimi i płaskimi poduszkami!

Poduszka wspierająca One by TEMPUR® zaprojektowana w wyjątkowym, pochylonym kształcie, który jest idealny do każdej pozycji snu. Ze względu na optymalną miękkość i delikatny profil jest bardzo uniwersalna. Jej kształt pozwala wybrać stronę, która najbardziej odpowiada naszym potrzebom.

Niezależnie od tego w jakiej pozycji śpisz, poduszka One by TEMPUR® zapewnia idealną równowagę miedzy komfortem a podparciem.

Poduszka łączy w sobie klasyczny kształt oraz nowoczesną budowę z materiału TEMPUR® Super Soft. Zapewniającego dopasowanie do ciała, redukcje nacisku i komfortowe podparcie.

Teraz dostępna z pokrowcem CoolTouch, który jest przyjemnie chłodny w dotyku a jego zadaniem jest odprowadzić nadmiar ciepła dla zapewnienia najwyższego komfortu podczas snu przez całą noc.

Dostępna również w wersji standardowej - Poduszka One by Tempur

Idealna poduszka dla osób, które się pocą, niezastąpiona latem.

Zalecana dla większości pozycji spania.

Poduszka TEMPUR Sonata

Materiał TEMPUR®

TEMPUR® to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtu Twojego ciała. W przypadku materiału TEMPUR® miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR® powraca do swojego pierwotnego kształtu.

Pokrowiec CoolTouch™

Pokrowiec poduszki Tempur One CoolTouch™ to chłodząca przędza wpleciona w pokrowiec, która sprawia, że jest on chłodny w dotyku. Zapewnia przyjemne odczucie chłodu, pomaga pochłaniać nadmiar ciepła, zapewniając komfortowy sen przez całą noc. Pokrowiec jest hipoalergiczny i zabezpieczony przeciw mikroorganizmom. Nadaje się do prania w temperaturze 40°C.

W ofercie możliwość dokupienia stosowanej dodatkowo, bawełnianej poszewki Tempur Fit o dopasowanym kształcie.

Pokrowiec poduszki Tempur

Wyjątkowy materiał TEMPUR®

Materiał TEMPUR® został oryginalnie wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki  właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® oferuje największe zalety materiału TEMPUR®: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.

TEMPUR poduszki

Podsumowanie:

 • Autentyczny materiał TEMPUR® - poduszka jest wykonana z materiału TEMPUR® Super Soft, zapewniającego dopasowanie do ciała, redukcje nacisku i komfortowe podparcie,
 • Dopasowanie do różnych pozycji snu - ze względu na swoją miękkość i delikatny profil jest bardzo uniwersalna,
 • Duński projekt i wykonanie - powstaje w tej samej fabryce i oferuje tę samą jakość, co inne poduszki TEMPUR®,
 • Wersja z chłodzącym pokrowcem - przyjemne uczucie chłodu ułatwia zasypianie,
 • Zdejmowany i nadający się do prania pokrowiec: można prać w temp. do 40°C,
 • Rozmiar: M 50x31x10/5 cm,
 • 3 lata gwarancji na wnętrze poduszki, 2 lata na pokrowiec.

Dlaczego warto wybrać poduszkę Tempur SmartCool?

Obejrzyj nasz film prezentujący poduszki TEMPUR® z pokrowcem SmartCool.

Jak produkowane są poduszki Tempur? - produkcja w fabryce

Jak wygląda produkcja poduszek Tempur i dlaczego są tak wyjątkowe? Obejrzyj film by dowiedzieć się więcej o poduszkach tej marki.

TEMPUR poduszki
te_po_on_b_tem_chlodz_nie
Typ
Poduszka
Gwarancja
3 lata
chat Komentarze (0)