tel. 506 626 678 email

Produkty

Produkty marki GOMARCO


Zakup materaców możliwy wyłącznie telefonicznie, mailowo lub w sklepie stacjonarnym. ☎️ 506 626 678

Aktywne filtry


Poduszki i materace Gomarco dla najbardziej wymagających

Gomarco to hiszpańska marka, która od lat słynie z oryginalnych i bezkompromisowych rozwiązań w zakresie komfortu snu. Obecnie jest to jeden z największych producentów materacy w Europie, który już od ponad 40 lat utrzymuje pozycję lidera. W naszej ofercie znajdziesz luksusowe materace do spania Gomarco i najnowszej generacji poduszki Gomarco, dzięki którym znacząco poprawisz jakość swojego snu. Gomarco codziennie się rozwija, aby dostosowywać się do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Głównym celem marki jest stworzenie najlepszych warunków do snu dla każdego użytkownika.

Zamów materace i poduszki Gomarco u nas

W naszym asortymencie posiadamy szeroką ofertę wysokiej jakości produktów Gomarco w niskich cenach. Hybrydowe materace Gomarco o różnym stopniu twardości zostały wykonane ze sprawdzonych i trwałych materiałów. Natomiast poduszki do spania Gomarco są idealnie wyprofilowane i zapewniają wysoki komfort snu przez całą noc. W wybranych produktach tej marki zastosowano też innowacyjny System Nucol®, który został przetestowany przez zespół Dr. Estivilla. Jest to światowej klasy specjalista w dziedzinie neurofizjologii klinicznej i medycyny snu, który współpracuje z prestiżową kliniką Dream Clinic w Barcelonie.

Zamawiając materace i poduszki do spania marki Gomarco, otrzymasz najwygodniejsze produkty, dzięki którym doskonale wypoczniesz i zregenerujesz cały organizm. Dostawa jest szybka i bezpieczna, a w razie problemów z wyborem zawsze możesz liczyć na wsparcie doświadczonych specjalistów.