Materace multipocket 

9 produktów

raty 0% payuZapoznaj się z ofertą >>

Materace multipocket to materace sprężynowe o zwiększonej ilości sprężyn. Dzięki zastosowaniu sprężyn multipocket ich ilość wzrasta do nawet 1000/m2.

Daje to większą elastyczność, lepsze dopasowanie i trwałość materaca. Co ważne materac multipocket jest wygodniejszy od tradycyjnej sprężyny kieszeniowej.

raty 0% payuZapoznaj się z ofertą >>

Materace multipocket to materace sprężynowe o zwiększonej ilości sprężyn. Dzięki zastosowaniu sprężyn multipocket ich ilość wzrasta do nawet 1000/m2.

Daje to większą elastyczność, lepsze dopasowanie i trwałość materaca. Co ważne materac multipocket jest wygodniejszy od tradycyjnej sprężyny kieszeniowej.

Więcej Mniej
View:
Obniżka!
Materac Flamenco Hilding

Materac Flamenco ze sprężyną Multipocket to wiele niezależnych punktów podparcia ciała. Materac Flamenco każdorazowo dostosowuje się do indywidualnego kształtu Twojego ciała i Twojej ulubionej pozycji snu. Materac Flamenco dostępny jest w rozmiarach 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180/ 200 cm. Dostawa gratis.

1 259 zł 1 007 zł do 2 tygodni
Wyprzedaż!
Materac Lambada Hilding 90x200 z ekspozycji

Materac z ekspozycji, stan bardzo dobry. Materac Lambada wyposażony jest w system sprężyn Pocket Plus, który zapewnia najbardziej optymalną sprężystość oraz niebywałą elastyczność. Dodatkowo w materacu zastosowano matę z naturalnego włókna kokosowego, piankę wysokoelastyczną i przewiewny lateks. Połączenie wielu różnych materiałów gwarantuje, że...

1 549 zł 1 162 zł od ręki
Obniżka!
Materac Lambada Hilding
1 Recenzje

Materac Lambada wyposażony jest w system sprężyn Pocket Plus, który zapewnia najbardziej optymalną sprężystość oraz niebywałą elastyczność. Dodatkowo w materacu zastosowano matę z naturalnego włókna kokosowego, piankę wysokoelastyczną i przewiewny lateks. Połączenie wielu różnych materiałów gwarantuje, że podparcie ciała podczas snu, jest na najwyższym...

1 549 zł 1 239 zł do 3 tygodni
Obniżka!
Materac Amerika

Promocja! Materac Amerika Multipocket posiada duża ilość sprężyn o małej średnicy, bardzo dobrze i niezależnie podpiera ciało, a przekładka i dodatkowa warstwa lateksu sprawia że materac jest bardzo wygodny i będzie służył przez wiele lat. Materac ortopedyczny z polskim atestem medycznym.

1 540 zł 1 278 zł do 14 dni
Obniżka!
Materac Makarena Hilding

Rdzeń materaca Makarena został zbudowany ze sprężyn typu Multipocket. Każda pojedyncza sprężynka o małej średnicy została umieszczona w osobnej kieszonce i każda indywidualnie reaguje na wagę Twojego ciała i Twoje ruchy. Materac Makarena dostępny jest w rozmiarach: 80,90,100,120,140,160,180 / 200cm. Dostawa gratis.

2 049 zł 1 537 zł do 3 tygodni
Materac Admiral Bio Ex Exclusive

Materac Admiral Bio Ex Exclusive to idealny materac dla większości użytkowników. Dzięki dużej ilości- 1000 sprężyn- samodzielnie pracujących ortopedycznych punktów podparcia, materac odpowiednio dopasowuje się do kształtu ciała. Gwarantuje idealny komfort snu o jakim dotychczas nie śniłeś. Materac dostępny w wielu rozmiarach również niestandardowych....

1 601 zł do 14 dni
Obniżka!
Materac Kraków Komfort

Promocja! Materac Kraków Komfort to doskonałe połaczenie nowoczesnych sprężyn kieszeniowych – Multipocket System 1000 oraz jednostronnie warstwy pianki termoelastycznej, która znakomicie podpiera ciało. Sprężyny o małej średnicy gwarantują lepsze dopasowanie. Materac jest twardy i posiada właściwości ortopedyczne. Materac Kraków Komfort dostępny w...

2 043 zł 1 675 zł od ręki
Obniżka!
Materac Toruń Hybrid

Promocja! Materac Toruń Hybrid  to doskonałe połączenie nowoczesnych sprężyn o małej średnicy z warstwami komfortowej pianki. Najważniejsze zalety materaca to duża elastyczność oraz idealne dopasowanie i podparcie ciała śpiącej osoby.  Materac jest średnio twardy i posiada doskonałe właściwości ortopedyczne. Materac Toruń Hybrid  dostępny jest w pokrowcu...

2 999 zł 2 459 zł od ręki
Materac Curem .zip
10 Recenzje

Materac Curem.zip stosuje hybrydowe rozwiązanie, połączenie najlepszych cech systemu sprężyn multipocket oraz technologicznie zaawansowanych pianek Serene i Fusion. Strefy ze sprężynami zapewniają fenomenalne wsparcie całego ciała, pianka Serene gwarantuje idealne dopasowanie do sylwetki, zmniejszenie uczucia nacisku oraz termoregulacji.Dostępne rozmiary:...

3 589 zł do 3 tygodni

Matearce Multipocket

Dobrze dobrany materac multipocket to wygoda i komfort snu, to też lepsze samopoczucie i zdrowie
Ale co to tak naprawdę są te materace multipocket? To materace sprężynowe - jednakże od klasycznych rozwiązań, jeśli chodzi o ten rodzaj podparcia, różnią się tym, że zastosowano w nich zwiększoną ilość sprężyn, w niektórych modelach to nawet 1000/m2. To sprawia, że można jeszcze bardziej zróżnicować strefy podparcia w zależności od przewidywanego nacisku ciała, a to z kolei zwiększa elastyczność, dopasowanie i wygodę użytkowania. Osobno pracujące, zapakowane sprężyny to także większa trwałość materaca. Producenci dbają też o wygodę i zdrowie nie tylko poprzez samo zastosowanie sprężyn multipocket, ale także poprzez wzbogacenie poszczególnych modeli o dodatkowe warstwy pianek o różnych właściwościach podnoszących komfort snu, czy poprzez zastosowanie trwałych pokrowców z możliwością prania, co dodatkowo umożliwia zadbanie o czyste i higieniczne środowisko do spania. W naszej ofercie znajdą Państwo uznanych producentów takich jak Hilding, Materasso czy Koło MK Foam. Materace są też zróżnicowane cenowo, co z całą pewnością pozwoli wybrać model nie tylko zdrowy i wygodny, ale także mieszczący się w granicach domowego budżetu.

Materace Multipocket uznanych producentów

W ramach oferty naszego sklepu znajdą Państwo produkty firmy Hilding. Hilding Anders to znany w Europie producent, specjalizujący się w poprawie jakości i komfortu snu już od 1939 roku. To bardzo bogate doświadczenie i wieloletnia praca nad stosowaniem coraz lepszych rozwiązań – to gwarancja smacznego i zdrowego snu. Model materaca Flamenco posiada 7 stref twardości, rozmieszczonych w sposób dostosowany do nacisku ciała na poszczególne partie materaca. Oprócz tego po jednej stronie zastosowano piankę wysokoelastyczną, a po drugiej piankę lateksową. I choć zastosowanie dwóch różnych materiałów da w porównaniu nieco odmienne wrażenia, to w obu przypadkach mamy do czynienia ze zbliżoną średnią twardością i raczej sprężystym, bardziej dynamicznym podparciem dla całego ciała. Inaczej to będzie wyglądało w przypadku modelu Makarena Hilding – podobnie mamy sprężyny multipocket, i podobnie zróżnicowane strefy twardości. Natomiast jeśli chodzi o warstwę pianki na sprężynach, to z jednej strony mamy profilowany lateks, natomiast z drugiej zupełnie inny materiał – piankę Visco. Pianka Visco zapewnia zupełnie inne wrażenia jeśli chodzi o podparcie ciała – to leniwa pianka z pamięcią kształtów, która dostosowuje się do ciała pod wpływem temperatury i nacisku. Zapewnia tym samym komfortowe wrażenie otulenia, całkowicie odmienne niż od podparcia, które daje nam dynamiczny lateks. Dzięki takiemu zastosowaniu, odwracając materac, można sobie zapewnić kompletnie odmienne wrażenia jeśli chodzi o sposób podparcia, i zadbać tym samym jeszcze bardziej o zdrowy i komfortowy sen, dostosowany do potrzeb.

Innym Producentem, którego materace można znaleźć w naszym sklepie, jest Materasso. Materasso to słowacki lider w produkcji materacy i łóżek, a wiele oferowanych przez niego modeli jest sklasyfikowanych jako wyroby medyczne. Stosuje rozwiązania pozwalające zapewnić komfortowy i zdrowy sen, który przyczyni się do regeneracji organizmu, a nie spotęguje chociażby tak powszechne dzisiaj problemy z kręgosłupem. Takie wspaniałe właściwości posiada materac Amerika Materasso. System multipocket ma tutaj zastosowanie pod postacią „system 1000”, dzięki czemu mamy mnóstwo samodzielnie pracujących sprężyn, podzielonych na różne strefy twardości. Dodatkowo, zastosowana warstwa lateksu podnosi walory użytkowe tego modelu – lateks, jako produkt pochodzenia naturalnego, a dokładniej, wykonany z mleczka kauczukowego, daje dużą elastyczność i dynamikę podparcia, oraz w swoich właściwościach przejawia zwiększoną odporność na odkształcenia i utratę właściwości z biegiem lat użytkowania. Jest to wyrób z polskim atestem medycznym, posiadający właściwości ortopedyczne, o twardości od średniej po twardą. Idealnie nadaje się dla osób szukających rozwiązania różnorodnych problemów związanych na przykład z chorym kręgosłupem. Podobnie właściwości ortopedyczne posiada model Kraków Komfort. Tutaj również mamy podział na strefy twardości. Podobnie też zastosowano system multipocket z 1000 sprężyn. Natomiast to, co ten model wyróżnia, to jednostronnie zastosowana pianka termoelastyczna. Pianka termoelastyczna ma niezwykłe właściwości – pod wpływem reakcji na nacisk i temperaturę ciała, współpracuje z nim zapewniając bardzo komfortowe i zdrowe, redukujące nacisk podparcie. To doskonałe rozwiązanie dla osób szukających twardego, ale jednocześnie delikatnie dopasowanego podparcia. Ten model również posiada właściwości ortopedyczne, natomiast zastosowany pokrowiec ma właściwości antyalergiczne.


Oferujemy nie tylko materace, ale i fachowe doradztwo w kwestii wyboru


Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami lub zachęcamy do osobistej wizyty w naszym salonie. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści z zakresu obsługi klienta, bardzo dobrze znający różne właściwości oferowanych przez nas produktów. W zależności od potrzeb będą mogli doradzić najlepszy wybór, nie tylko w kwestii wygody pleców, ale też wygody portfela. Większość oferowanych przez nas materacy można zamówić w dopasowanych do potrzeb rozmiarach. A jeśli chcesz się dowiedzieć jak wybrane modele oceniają inni zadowoleni klienci, kliknij więc wybrany materac multipocket opinie, gdzie przekonasz się, że nic nie stoi na przeszkodzie żebyś i Ty dołączył do rosnącego grona naszych zadowolonych klientów.

Artykuły na temat - Materace multipocket

Materac na depresję?

Materac na depresję?

Nie bez przyczyny bezsenność kojarzy się z depresją i odwrotnie. Problemy ze snem mogą bowiem wpłynąć na obniżenie nastroju oraz powodować złe samopoczucie psychofizyczne. Praktycznie nie zdarza się przecież aby osoba odczuwaja...

Jak nie dać się oszukać kupując materac?

Jak nie dać się oszukać kupując materac?

Planujesz zakup materaca? Przeczytaj nasz artykuł poświęcony kwestii rozważnego wyboru materaca do swojej sypialni!

Jak wybrać materac?

Jak wybrać materac?

Szeroka oferta materaców wielu sklepów, reklamy, i polecenia znajomych zalewają Ciebie z każdej strony. Szukając więc odpowiedniego materaca dla siebie możesz czuć się zagubiony. Zapewne wiesz, że warto włożyć wysiłek w odpo...

Kiedy wymienić materac?

Kiedy wymienić materac?

Z czasem wymiana materaca jest konieczna. Czy już pora na zmianę Twojego materaca? Po czym poznać że materac należy wymienić?