tel. 52 349 33 70 email

Materace multipocket


Materace multipocket to materace sprężynowe o zwiększonej ilości sprężyn. Dzięki zastosowaniu sprężyn multipocket ich ilość wzrasta do nawet 1000/m2.

Daje to większą elastyczność, lepsze dopasowanie i trwałość materaca. Co ważne materac multipocket jest wygodniejszy od tradycyjnej sprężyny kieszeniowej.

Aktywne filtry

Matearce Multipocket

Dobrze dobrany materac multipocket to wygoda i komfort snu, to też lepsze samopoczucie i zdrowie
Ale co to tak naprawdę są te materace multipocket? To materace sprężynowe - jednakże od klasycznych rozwiązań, jeśli chodzi o ten rodzaj podparcia, różnią się tym, że zastosowano w nich zwiększoną ilość sprężyn, w niektórych modelach to nawet 1000/m2. To sprawia, że można jeszcze bardziej zróżnicować strefy podparcia w zależności od przewidywanego nacisku ciała, a to z kolei zwiększa elastyczność, dopasowanie i wygodę użytkowania. 

Osobno pracujące, zapakowane sprężyny to także większa trwałość materaca. Producenci dbają też o wygodę i zdrowie nie tylko poprzez samo zastosowanie sprężyn multipocket, ale także poprzez wzbogacenie poszczególnych modeli o dodatkowe warstwy pianek o różnych właściwościach podnoszących komfort snu, czy poprzez zastosowanie trwałych pokrowców z możliwością prania, co dodatkowo umożliwia zadbanie o czyste i higieniczne środowisko do spania. 

W naszej ofercie znajdą Państwo uznanych producentów takich jak HildingMaterasso czy Koło MK Foam. Materace są też zróżnicowane cenowo, co z całą pewnością pozwoli wybrać model nie tylko zdrowy i wygodny, ale także mieszczący się w granicach domowego budżetu.

Materace Multipocket uznanych producentów

W ramach oferty naszego sklepu znajdą Państwo produkty firmy Hilding. Hilding Anders to znany w Europie producent, specjalizujący się w poprawie jakości i komfortu snu już od 1939 roku. To bardzo bogate doświadczenie i wieloletnia praca nad stosowaniem coraz lepszych rozwiązań – to gwarancja smacznego i zdrowego snu. Model materaca Flamenco posiada 7 stref twardości, rozmieszczonych w sposób dostosowany do nacisku ciała na poszczególne partie materaca. Oprócz tego po jednej stronie zastosowano piankę wysokoelastyczną, a po drugiej piankę lateksową. I choć zastosowanie dwóch różnych materiałów da w porównaniu nieco odmienne wrażenia, to w obu przypadkach mamy do czynienia ze zbliżoną średnią twardością i raczej sprężystym, bardziej dynamicznym podparciem dla całego ciała. Inaczej to będzie wyglądało w przypadku modelu Makarena Hilding – podobnie mamy sprężyny multipocket, i podobnie zróżnicowane strefy twardości. Natomiast jeśli chodzi o warstwę pianki na sprężynach, to z jednej strony mamy profilowany lateks, natomiast z drugiej zupełnie inny materiał – piankę Visco. Pianka Visco zapewnia zupełnie inne wrażenia jeśli chodzi o podparcie ciała – to leniwa pianka z pamięcią kształtów, która dostosowuje się do ciała pod wpływem temperatury i nacisku. Zapewnia tym samym komfortowe wrażenie otulenia, całkowicie odmienne niż od podparcia, które daje nam dynamiczny lateks. Dzięki takiemu zastosowaniu, odwracając materac, można sobie zapewnić kompletnie odmienne wrażenia jeśli chodzi o sposób podparcia, i zadbać tym samym jeszcze bardziej o zdrowy i komfortowy sen, dostosowany do potrzeb.

Innym Producentem, którego materace można znaleźć w naszym sklepie, jest Materasso. Materasso to słowacki lider w produkcji materacy i łóżek, a wiele oferowanych przez niego modeli jest sklasyfikowanych jako wyroby medyczne. Stosuje rozwiązania pozwalające zapewnić komfortowy i zdrowy sen, który przyczyni się do regeneracji organizmu, a nie spotęguje chociażby tak powszechne dzisiaj problemy z kręgosłupem. Takie wspaniałe właściwości posiada materac Amerika Materasso. System multipocket ma tutaj zastosowanie pod postacią „system 1000”, dzięki czemu mamy mnóstwo samodzielnie pracujących sprężyn, podzielonych na różne strefy twardości. Dodatkowo, zastosowana warstwa lateksu podnosi walory użytkowe tego modelu – lateks, jako produkt pochodzenia naturalnego, a dokładniej, wykonany z mleczka kauczukowego, daje dużą elastyczność i dynamikę podparcia, oraz w swoich właściwościach przejawia zwiększoną odporność na odkształcenia i utratę właściwości z biegiem lat użytkowania. Jest to wyrób z polskim atestem medycznym, posiadający właściwości ortopedyczne, o twardości od średniej po twardą. Idealnie nadaje się dla osób szukających rozwiązania różnorodnych problemów związanych na przykład z chorym kręgosłupem. Podobnie właściwości ortopedyczne posiada model Kraków Komfort. Tutaj również mamy podział na strefy twardości. Podobnie też zastosowano system multipocket z 1000 sprężyn. Natomiast to, co ten model wyróżnia, to jednostronnie zastosowana pianka termoelastyczna. Pianka termoelastyczna ma niezwykłe właściwości – pod wpływem reakcji na nacisk i temperaturę ciała, współpracuje z nim zapewniając bardzo komfortowe i zdrowe, redukujące nacisk podparcie. To doskonałe rozwiązanie dla osób szukających twardego, ale jednocześnie delikatnie dopasowanego podparcia. Ten model również posiada właściwości ortopedyczne, natomiast zastosowany pokrowiec ma właściwości antyalergiczne.

Oferujemy nie tylko materace, ale i fachowe doradztwo w kwestii wyboru

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami lub zachęcamy do osobistej wizyty w naszym salonie. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści z zakresu obsługi klienta, bardzo dobrze znający różne właściwości oferowanych przez nas produktów. W zależności od potrzeb będą mogli doradzić najlepszy wybór, nie tylko w kwestii wygody pleców, ale też wygody portfela. Większość oferowanych przez nas materacy można zamówić w dopasowanych do potrzeb rozmiarach. A jeśli chcesz się dowiedzieć jak wybrane modele oceniają inni zadowoleni klienci, kliknij więc wybrany materac multipocket opinie, gdzie przekonasz się, że nic nie stoi na przeszkodzie żebyś i Ty dołączył do rosnącego grona naszych zadowolonych klientów.


Polecamy artykuły na naszym blogu

Kolekcja materaców Komfort City

Kolekcja Komfort City to materace o podwyższonej twardości, zaprojektowane specjalnie dla naszych klientów, którzy preferują twardsze podparcie nie tracąc wyjątkowego komfortu. Kolekcja materacy Komfort City w najlepszych cenach tylko w naszym...

Czy warto kupić używany materac?

Na co zwrócić uwagę przy zakupie używanego materaca ? W naszym artykule wyszczególnimy jakie są plusy i minusy oraz czy warto...

Co zrobić ze starym materacem?

Sposobów na pozbycie się starego materaca jest wiele. W naszym artykule podpowiadamy, co zrobić ze starym materacem, gdy zakupiliśmy już nową sypialnię...

Materac na depresję?

Nie bez przyczyny bezsenność kojarzy się z depresją i odwrotnie. Problemy ze snem mogą bowiem wpłynąć na obniżenie nastroju oraz powodować złe samopoczucie psychofizyczne. Praktycznie nie zdarza się przecież aby osoba odczuwajaca przewle...

Jak nie dać się oszukać kupując materac?

Planujesz zakup materaca? Przeczytaj nasz artykuł poświęcony kwestii rozważnego wyboru materaca do swojej sypialni!

Jak wybrać materac?

Szeroka oferta materaców wielu sklepów, reklamy, i polecenia znajomych zalewają Ciebie z każdej strony. Szukając więc odpowiedniego materaca dla siebie możesz czuć się zagubiony. Zapewne wiesz, że warto włożyć wysiłek w odpowiedni wyb...

Kiedy wymienić materac?

Z czasem wymiana materaca jest konieczna. Czy już pora na zmianę Twojego materaca? Po czym poznać że materac należy wymienić? Po ilu latach warto wymienić materac? Doradzamy na co zwrócić uwagę przy ocenie swojego materaca.